Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kto Was zmusza do takiej piątki? Macie przyzwoitych Eda Davisa i Lina, ale nie wiedzieć czemu trener woli grać tymi typami co wymieniłeś. W ogóle to coś z tym Edem może być nie tak bo to już którys raz taka sytuacja, chociaż ja uważam że miał sporego pecha. Za rok chętnie bym go zobaczył na PF w SAS.

 

Lakers próbowali już różnych ustawień, łącznie z Davisem i Linem w s5. W obecnej kombinacji startować miał Hill, ale się połamał, stąd obecność Sacre.

 

Z Davisem problem jest taki, że on nie ma tak na dobrą sprawę pozycji. Warunki ma na czwórkę, ale skillset bardziej środkowego. W obronie jest przyzwoity, ale bez szału, w ataku to przede wszystkim skuteczny finisher. Ogólnie przydatny zawodnik na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przeczucie, że będzie ta 1ka w L.A, łapią Okafora, Kobe w wakacje ma motywacje, zeby na ostatni sezon zrzucic tłuszczyk z brzucha i walka o 8 m-ce w play off, na więcej potencjału raczej nie będzie,  ale emocje gwarantowane

ciagnac temat:

2. NY Towns

3. Minna D'Angelo

4. Phila Mudiay

i wszyscy szczęsliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki ten Okafor musiałby grać kosmos, żeby Lakers mogli walczyć o ósmy seed. 

 

Oklahoma bez kontuzji z automatu wskoczy do top4. Pelikany też powinny być jeszcze lepsze, patrząc na Davisa.

 

Natomiast Lakers chyba nie mają aż takiego pola manewru, żeby faktycznie stworzyć mocny team wokół Okafora, nie? Wg mnie Kobe jest już bez obrony i wątpliwy będzie z niego pożytek. Czarno to widzę, nawet jeśli dostaniecie 1st pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Lakers jak się nic nie wydarzy nie oczekiwanego to wylądują w top2 i obronią pick na 100%.

Minny ich wyprzedzi raczej i pewnie Philly też bo całkiem dobrze sobie ostatnią radzą.

 

Minny niekoniecznie.

Niby 2,5 meczu macie straty, ale teraz po powrocie 3 najlepszych graczy Wilki musza juz wygrywac  :stupid:

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest odpowiedź na pytanie, które zadał matek.

 

Ostatnią drużyną, która miała najgorszy bilans i dostała #1 byli chyba Magic w 2004 .

 

 

2014-05-23-ScreenShot20140523at6.00.15PM

 

Stąd wniosek, że najlepiej statystycznie wypada skończyć jako przedostatnia drużyna w lidze ( albo nazywać się Cavs i mieć Illuminati po swojej stronie ;) ). Bo skoro nikt z najgorszym bilansem nie dostał 1st pick, to lepiej przybalansować i spróbować się wstrzelić jako drugi od końca. Wstydu nie ma, że się cały sezon był się chłopcem do bicia, bo w końcu ktoś był gorszy, szanse ok 17% na 1st pick, a statystyka pokazuje to wyraźniej.

 

Na ten moment to Sota :). Ja bym nie miał nic przeciwko :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.