Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chodzi chyba o to, że musi być pod kontraktem, a jako cap hold zajmuje 0,5M mniej, więc czekają co zrobi Melo. Chyba mają czas do jutra, żeby go podpisać i żeby mógł zagrać już w piątek.

Tak było coś z tym owszem, ale wczoraj było info też o sprawach medycznych. W rosterze niby jest, a zakontraktowany chyba jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było coś z tym owszem, ale wczoraj było info też o sprawach medycznych. W rosterze niby jest, a zakontraktowany chyba jeszcze nie.

 

A to nie wiem, wczoraj w wywiadzie mówił, że cieszy się, że lekarze nareszcie mu dali ostatecznie zielone swiatlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by się okazało, że Carmelo podpisuje z Lakers, to widzą mi się dwie wymiany:

1. z Suns: Randle za T.J. Warren + Tyler Ennis i wtedy s5:

ennis+kobe+warren+melo+gasol

 

2. z Indy jakiś snt z PGasolem za Hibberta + GHilla i wtedy s5:

ghill+kobe+carmelo+randle+hibbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by się okazało, że Carmelo podpisuje z Lakers, to widzą mi się dwie wymiany:

1. z Suns: Randle za T.J. Warren + Tyler Ennis i wtedy s5:

ennis+kobe+warren+melo+gasol

 

2. z Indy jakiś snt z PGasolem za Hibberta + GHilla i wtedy s5:

ghill+kobe+carmelo+randle+hibbert

1. Suns mówią nie.

2. Indy mówi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill to idealny PG pod Kobe i Melo, nie ma wątpliwości. Mimo że lekko przepłacony. A i Hibbert byłby spoko do Randle'a (którego na bank nie oddałbym za Warrena i Ennisa). 

 

Jest jeden problem - trzeba byłoby to zrobić przed podpisaniem Melo, co z kolei zblokowałoby podpisanie go. A nawet jeśli, to w takim s'n't Pau musiałby dostać ok. 15 mln rocznie i byłoby trzeba spuścić Nasha. Inaczej nie wypali. Czyli odpada. 

 

Osobiście myślę, że Mitch ma inny plan. Na razie cicho wokół I.Thomasa, poza tym, że LAL są zainteresowani. Moim zdaniem czekają na decyzję Melo. Jeśli się zgodzi, to spuszczamy Nasha, wolną kasę dajemy Thomasowi, a MLE idzie do Pau. O tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, nie my za to odpowiadamy. Powiedz mi, co lepszego w obronie wyczarujesz w tym offseason, przy tych środkach i możliwościach, jakie mają Lakers. 

 

To już problem Scotta, lub innego trenera. Nie ma co się przejmować na zapas. Najpierw niech chociaż jeden z nich przyjdzie. 

 

A dodatkowo jeszcze wykazujemy jakieś tam zainteresowanie Jordanem Crawfordem. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by się okazało, że Carmelo podpisuje z Lakers, to widzą mi się dwie wymiany:

1. z Suns: Randle za T.J. Warren + Tyler Ennis i wtedy s5:

ennis+kobe+warren+melo+gasol

 

2. z Indy jakiś snt z PGasolem za Hibberta + GHilla i wtedy s5:

ghill+kobe+carmelo+randle+hibbert

 

Lakers nie oddadzą Randle'a

 

a w drugim dealu imo Bird rzuca słuchawką

 

Osobiście myślę, że Mitch ma inny plan. Na razie cicho wokół I.Thomasa, poza tym, że LAL są zainteresowani. Moim zdaniem czekają na decyzję Melo. Jeśli się zgodzi, to spuszczamy Nasha, wolną kasę dajemy Thomasowi, a MLE idzie do Pau. O tak. 

 

Tylko że nie mamy MLE. Jedynie room exception.

 

Moim zdaniem Thomas jest opcją, jeśli Melo odmówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę nad obecną sytuacją Lakers, a zwłaszcza nad brakiem trenera w kontekście pozyskania Melo i doszedłem do jednego wniosku. Lepiej dla Jeziorowców, że nie maja trenera, niż gdyby miałby to być D'Antoni, bo wtedy tematu Carmelo w Lakers nawet by nie było.

0>1 happened

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Melo odjebal szopke, po co to wszystko jak i tak na koncu wybral kase?

 

 

nie pękaj, wszyscy którzy biorą udział w wyścigu po tego typu FA zdają sobie sprawę że najprawdopodobniej i tak zostanie on w swojej poprzedniej drużynie

 

zwłaszcza jeśli żoną tego FA jest Lala Vasquez : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że Melo całą tą szopkę odwalił, żeby dostać maxa od NYK. Były ploty o tym, że Jackson chciałby mu zaproponować mniejsze pieniądze (były ploty o tym że coś mniej od maxa mu zaoferowali na początek) to zrobił sobie tour po USA i postraszył NYK.

 

 

Oby tylko LAL nie podpisali teraz kilkuletniej umowy z jakimś przeciętniakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jezeli Phil go nie da rady obudowac jakos porzadnie to wlasnie postawil sobie stempel na swoim legacy, patrzac w dzieje historii to Melo jest nikim, jednym z najwiekszych niewypalow i underachiewerow, chce takim zostac widocznie, jezeli chcialby wygrywac szedlby do Bulls, jezeli chcialby kasy i wiekszej szansy na wygrana Lakers, jezeli kasy i hypeu, Knicks i tak zrobil.

 

Lebronowi mozna wiele zarzucic, ale jego decision uwarunkowane bylo checia osiagniecia czegos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego hejtu na Melo... A gdyby podpisał w Lakers to już by był zajebisty bo by miał z miejsca skład na mistrza? A to że jeździł po Stanach, żeby wywołać reakcję Knicks i max contract to takie dziwne jest? Przecież to biznes jest. Tak samo jak Phil wyskoczył z tym "zobaczymy czy rzeczywiście nie będziesz chciał maxa" tak Melo wyskoczył "jadę rozmawiać z Bulls i Lakers". Norma, psychologiczne zagrywki. Które Jax przegrał.

 

Poza tym jedziecie go, że chce kase. A to takie też takie nienormalne? Po to wymyślono salary cap i max deale (które ok, dziwnie obecnie funkcjonują ale odłózmy to na bok na razie), aby można było oferować najlepszym graczom najlepsze pieniądze. To że Lebron wyznaczył specyficzny trend w tej kwestii to inna sprawa i można ją różnie rozpatrywać, ale jedno jest pewne: jego decision nie jest niczym godnym pochwały, bo nie stać go było żeby zakomunikować do ostatniej chwili coś Cavsom, którzy zostali z niczym na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.