Skocz do zawartości

Historia NBA Drafts


kowal23

Rekomendowane odpowiedzi

Który draft był najlepszy/najgorszy?

Który klub dokonywał najlepszych/najgorszych wyborów?

Największy busta.

Największa niespodzianka.

i cokolwiek wam przyjdzie do głowy...

 

linki pomocnicze:

http://www.nbadraft.net/no1picks.asp

http://www.nbadraft.net/history.asp

 

 

Moim zdaniem najlepszy był ten 1984 roku. wiem , nie jestem oryginalny ale takie nazwiska jak Jordan, Olajuwon, Barkley i Stockton mówią same za siebie. Ze względu na te legendy uważam go za lepszy nawet od draftu 1996. takie nagromadzenie talentu nie zdażyło się nigdy i jeszcze długo przyjdzie nam na taki draft poczekać. zresztą w latach 95-99 były bardzo udane drafty. po nich niestety nastąpiła mała posucha. aż do 2003. za kilka lat może będziemy się spierać czy to ten z 84' czy też 03' był tym najbardziej utalentowanym i utytułowanym draftem.

co do odległej historii to mogę wyróżnić lata 56' 60' 70' 78' i 79'.

 

największy busta to pan Kwame Brown. dajmy już spokój Samowi, miał chłopak pecha. najpierw kontuzje, a potem wybrali go w drafcie przed najlepszym koszykarzem wszechczasów. jak już to panowie z Blazers powinni dostać po łbie. może ktoś pamięta nazwisko i ówczesnego managera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten draft z 1984 roku rzeczywiście historyczny i nie ma co na razie się sprzeczać który najlepszy...

ale pozycja no 2 na razie jednak nie 1996 tylko

 

Kobie AI Marcus Ray Allen JON czy Nash i Peja sporo ale jednak Melo LBJ Wade Kirk oraz Bosh i Kaman Pietrus - za parę lat moga jednak odcisnąć na historię ligii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.