Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2014/15 - Tankdelphia / Hinkiepalooza


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem - FA przyszłego lata + draft 2015 i już możemy miec dwóch świetnych shooterów. A MCW też sie jeszcze poprawi, nie wiadomo jak Wroten rozwinie. Plus może jakiś dodatkowy talent wyłapiemy w międzyczasie. Za długi czas, zbyt wiele gdybania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phili jest w dobrej sytuacji a może być w świetnej sytuacji w zalezności jak się dzieciaki rozwiną

tak czy siak jak dla mnie to na plus draft i to co się dzieje, oby starczyło wszystkim cierpliwości by ten projekt domknąć za 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monty, mnie troszkę niepokoi fakt, że Hinkie/Brown nie zastanawiają się jeszcze, jak te klocki będą do siebie pasować, tylko gromadzą najlepsze możliwe atuty, a potem się zobaczy. Żeby się za te 3 lata nie okazało, że gramy na typowych dwóch centrów i dwóch rozgrywających bez rzutu. MCW może jeszcze się poprawić w tym względzie, ale nie sądzę, żeby doszedł do jakiegoś wysokiego poziomu. Ma już prawie 23 lata i inne atuty, nie ma co z niego robić kogoś kim nie jest i nie będzie. Generalnie to myślę, że Hinkie szykuje się do walki na FA, jak przyjdzie odpowiedni moment i nikt z obecnego składu nie może czuć się bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość, przyszłością, ale być teraz kibicem Philly to straszna męka. Ich mecze nie zapowiadają się za ciekawie i chyba tylko dla Embiida kilka ogarnę. Karnety na taki roster powinny chodzić za kilka dolców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Carter-Williams to ROTY, ale absolutnie nie jest on kluczem do przyszłości 76ers. Jak nie poprawi rzutu będzie kiepsko, jak poprawi i tak raczej pewnej półki nie przeskoczy, notabene będąc w szerokiej grupie o podobnym skillsecie na jego pozycji.

 

Kto jest w tej szerokiej grupie? Wg mnie to dość unikatowy gracz. Może być zawodnikiem w stylu Jasona Kidda, który też nigdy nie rzucał na wysokiej skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Carter-Williams to ROTY, ale absolutnie nie jest on kluczem do przyszłości 76ers. Jak nie poprawi rzutu będzie kiepsko, jak poprawi i tak raczej pewnej półki nie przeskoczy, notabene będąc w szerokiej grupie o podobnym skillsecie na jego pozycji.   

 

Przyszłość Philly? :

 

1. Zdrowie Embiida

2. Zdrowie Noela

3. Rozwój Embiida

4. Rozwój Noela

 

MCW walnął w debiutanckim sezonie cyferki jakie wcześniej mieli tylko Magic i Robertson. Wiem, że PG jest wszędzie pełno, ale takich wszechstronnych i unikatowych to już szukać ze świecą. Dokładnie jak pisze SiXers, drugi Jason Kidd.

 

Noel jest już zdrowy, widocznie przeoczyłeś?

 

 

Monty, mnie troszkę niepokoi fakt, że Hinkie/Brown nie zastanawiają się jeszcze, jak te klocki będą do siebie pasować, tylko gromadzą najlepsze możliwe atuty, a potem się zobaczy. Żeby się za te 3 lata nie okazało, że gramy na typowych dwóch centrów i dwóch rozgrywających bez rzutu. MCW może jeszcze się poprawić w tym względzie, ale nie sądzę, żeby doszedł do jakiegoś wysokiego poziomu. Ma już prawie 23 lata i inne atuty, nie ma co z niego robić kogoś kim nie jest i nie będzie. Generalnie to myślę, że Hinkie szykuje się do walki na FA, jak przyjdzie odpowiedni moment i nikt z obecnego składu nie może czuć się bezpiecznie.

 

Zgadzam się. Wszyscy ładnie śpiewają, że Joel i Nerlens mogą grać razem i oby tak było, ale jeśli nie to gromadzenie najlepszych dostępnych zawodników ma sens, bo otwiera szerokie możliwości wymian.

 

PS. Jeszcze do Twojej poprzedniej wypowiedzi o shooterach. Wiem, że trzeba rasowego strzelca, ale aż tak źle nie jest. W zeszłym sezonie mieliśmy rzucać po 70 punktów z tamtym składem, a skończyło się tak, że pod względem ilości zdobywanych punktów byliśmy na 19 miejscu w lidze z prawie 100 w każdym meczu.

 

Przyszłość, przyszłością, ale być teraz kibicem Philly to straszna męka. Ich mecze nie zapowiadają się za ciekawie i chyba tylko dla Embiida kilka ogarnę. Karnety na taki roster powinny chodzić za kilka dolców...

 

 

To prawda, ale mimo wszystko w minionym sezonie niektóre mecze Sixers, nawet te przegrane, oglądało się zadziwiającom dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCW walnął w debiutanckim sezonie cyferki jakie wcześniej mieli tylko Magic i Robertson. Wiem, że PG jest wszędzie pełno, ale takich wszechstronnych i unikatowych to już szukać ze świecą. Dokładnie jak pisze SiXers, drugi Jason Kidd.

 

Noel jest już zdrowy, widocznie przeoczyłeś?

 

 

Raz, że MCW jest fajny ale z tym Kidd to bym nie przesadzał. Może być z niego all-star, nie przeczę ale Hold your horses!

 

A Noel teraz jest zdrowy, to chyba każdy wie tutaj raczej kluczem jest jak długo on będzie zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba chodzi bardziej o jakieś chroniczne problemy. Noel pechowo zerwał ACL jak wielu przed nim. Można znaleźć pozytywne i negatywne historie zawodników po takich urazach, ale chyba zdrowie Noela jest dużo mniejszą niewiadomą niż zdrowie Embiida. W tym przypadku młody wiek działa chyba na korzyść aczkolwiek nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie.

 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało kto wraca po zerwaniu ACL do pełnej sprawności i na pewno jest bardziej narazony na kolejne kontuzje

przypadek Rose'a to pierwsze co mi przychodzi do głowy

 

tak czy siak Noel musi byc zdrowy nie tylko teraz ale na przestrzeni paru sezonów by się dobrze rozwinąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po pierwszym meczu ligi letniej. Noel super, jakby jeszcze zamienił przechwyty na bloki to będzie idealnie.

 

Pierre Jackson niestety pecha ma, pewnie już nie zagra przez cały sezon a szkoda, bo zaciekawił mnie. Dzisiaj rano sporo o nim czytałem, a wieczorem taka informacja. Nic, tylko mu współczuć. Zwłaszcza, że zerwał ścięgno w tak głupiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to bardzo stare video i po summer league można wierzyć, że mocno się w tym elemencie poprawił. Ten filmik wygląda jakby sobie randomowo wypuszczał piłkę z ręki w stronę kosza. Nie ma to raczej za wiele wspólnego z treningiem czy rozgrzewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.