Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2014/15 - Tankdelphia / Hinkiepalooza


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem fhuuuj ciekaw co zrobią z Noelem przez lato - w zeszłym offseason trzeba było być ostrożnym z nabieraniem masy po kontuzji. W tym ma być bulk up + ćwiczenie rzutu.

 

Inna kwestia - mam nadzieję, że dla Hinkiego Nerlens jest już keeperem i nie będziemy musieli się pożegnać z nim za jakiś 'fajny' pick. 

 

Generalnie troche nam się ten offseason skomplikował - miałem nadzieję na 2 1-st roundery w tym roku (w tym nasz wysoko)

 

3 bilans to przed lottery tak naprawdę żadna gwarancja kozaka - wypadnięcie poza top3 mocno skomplikuje nam życie, niemniej jedank prawdziwa kutasówa jest na 6, bo ktoś z Towns-Russell-Winslow-Mudiay-Okafor, będzie dla mnie bardzo spoko.

 

 

Myślę, że Winslow to gość, który character-wise bardzo pasuje do tego co buduje Hinkie, Russell troche mniej, ale rzut-wise i playmaking wise jak najbardziej, jeżeli chodzi o Mudiayia to trzeba sie modlić, żeby nauczył się rzucać, Okafor mam nadzieje, że tylko pod trade, a Towns... taki kłopot bogactwa bym przełknął.

 

Tak, czy tak niezły wysyp może być w 2016, bo będzie to nasz pick (zapewne w top10) + Lakers (prawdopodobnie również) + Heat (ok 10-20) + OKC (25-30)

 

 

Z drugiej strony, jak coś się wykrystalizuje z tych chłopaków co będziemy mieli, to te numerki mogą pójść w handel, a sytuacją idealną byłoby za rok wziąć tylko 2 z tych pickow, a kolejne jeszcze później - żeby mieć dobry talent na rookie kontraktach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na FA znowu sie Hinkie chce opi#erdalac xd ?

I tak najbardziej interesuje mnie zdrowie mojego ulubienca Embiida. Oby byl zdrowy, a wtedy z Noelem to potencjalny duet podkoszowy AT.

Opierdalać nie opierdalac, ale co tak właściwie miałby tam zrobić z tymi efejami ? 

 

Zajebać maxa Leonardowi, Butlerowi, którzy zostaną zmatchowani i i tak nie chcieliby jeszcze u nas grać?

Zaatakować LeBrona? Lovea? Gasola? Aldridge'a?

 

Dać maxa DAJ? Monroe? Zawalczyć o Knighta? Dać maxa Greenowi, który dostanie go w jakims lepszym zespole ? Bić się o Reggiego Jacksona? 

 

Kantera, gdzie PF/C wydaje się, że mamy obsadzone? 

 

Rozważyłbym za jakieś sensowne pieniądze Tobiasa Harrisa, Beverleya, Edzia Davisa (choc wolalbym chyba zostawić T-Roba)

 

Ewentualnie poszukać jakiegoś rolesa na ławkę. 

 

Po tym sezonie wydaje się, że keeperami są:

 

1. Embiid, Noel, Grant, Covington,

 

2. Jakarr, Ish, T-Robinson

 

3. Cannan (rookie deal), Wroten (kontuzja), 

 

4. Mogą zostać - nie muszą: Thompson (mamy TO), Aldemir (niedawno go ściągnęli), 

 

5. FA Vets: Richardson (pewnie pojdzie do contendera), LRMAM (c*** wie, czy nie dostanie 5 baniek, zeby kumplować się z Hansem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważyłbym za jakieś sensowne pieniądze Tobiasa Harrisa, Beverleya, Edzia Davisa (choc wolalbym chyba zostawić T-Roba)

 

Ewentualnie poszukać jakiegoś rolesa na ławkę. 

 

Po tym sezonie wydaje się, że keeperami są:

 

1. Embiid, Noel, Grant, Covington,

 

2. Jakarr, Ish, T-Robinson

 

3. Cannan (rookie deal), Wroten (kontuzja), 

 

4. Mogą zostać - nie muszą: Thompson (mamy TO), Aldemir (niedawno go ściągnęli), 

 

5. FA Vets: Richardson (pewnie pojdzie do contendera), LRMAM (c*** wie, czy nie dostanie 5 baniek, zeby kumplować się z Hansem)

 

Tylko nie Harris, błagam Hinkie odpuść sobie. Za rok w drafcie weźmiecie Bena Simmonsa, a nie będziecie się bawić w średniego grajka, chcącego maxa.

Bev raczej zostanie w Houston, do 76ers nijak nie pasuje.

LRMAM zapewne zostanie, bo chyba dobrze wpływa na młodych. O Ishu chodzą podobne słuchy, tylko on bardziej działa na Noela.

 

Jak się nic nie stanie, to bierzecie: Mudiay/Russell w pierwszej rundzie plus polujecie na steale podobne do Granta czy McDanielsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Harris, błagam Hinkie odpuść sobie. Za rok w drafcie weźmiecie Bena Simmonsa, a nie będziecie się bawić w średniego grajka, chcącego maxa.

Bev raczej zostanie w Houston, do 76ers nijak nie pasuje.

LRMAM zapewne zostanie, bo chyba dobrze wpływa na młodych. O Ishu chodzą podobne słuchy, tylko on bardziej działa na Noela.

 

Jak się nic nie stanie, to bierzecie: Mudiay/Russell w pierwszej rundzie plus polujecie na steale podobne do Granta czy McDanielsa?

A no więc właśnie, więc kogo ma niby Hinkie z tych FA ściągać ?

 

Harris może być spoko grajkiem, dlatego napisałem za sensowne pieniądze - dla mnie to koleś na 6-9 baniek na tą chwilę, ale wciąż młody, mogący w razie potrzeby grac strech 4 w small ballu, posiadający własciwie full package w ataku - przy odpowiednim coachingu moglby się przydac, ale pieprzenie o maxie może wsadzić sobie między bajki.

 

Ciekaw jestem co Hinkie zrobi z 2nd rounderami - zużyje na Europę (Ponitka :) ), czy spakuje te niższe za coś ciut wyższego ? Z 35, 37 można cos sensownego trafić - pytanie, czy będzie miejsce w rosterze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze on nie planuje brac nikogo z FA w tym sezonie. Jak dla mnie 76ers czeka ostatni rok tanku. Ogrywanie Embiida i Noela razem, gra o wysoki pick, telefon do Bostonu i wyciagniecie Wallace'a z kontraktem za jakis pick. Hinkie nie bedzie szalal, no bo po co? Ofensywa powinna nastapic w 2016. Majac Mudiay/Russell, Ish Smith-Covington-Grant, Ben Simmons(musza wg mnie wylowic go z czolowki draftu 2016)-Saric,Noel, Robinson, LRMAM-Embiid. W 2016 beda polowac na konkretnych graczy by uzupelnic ten zespol. Jestem dobrej mysli, bo talentu jest od cholery, byle zdrowie dopisalo. A Harris zostanie w Magic albo ktos go slono przeplaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zajebać maxa Leonardowi, Butlerowi, którzy zostaną zmatchowani i i tak nie chcieliby jeszcze u nas grać?

Zaatakować LeBrona? Lovea? Gasola? Aldridge'a?

 

Dać maxa DAJ? Monroe? Zawalczyć o Knighta? Dać maxa Greenowi, który dostanie go w jakims lepszym zespole ? Bić się o Reggiego Jacksona? 

 

Kantera, gdzie PF/C wydaje się, że mamy obsadzone? 

 

Rozważyłbym za jakieś sensowne pieniądze Tobiasa Harrisa, Beverleya, Edzia Davisa (choc wolalbym chyba zostawić T-Roba)

 

 

To byłaby mega opcja do tej defensywnie nastawionej pary, którą macie. Do tego pg z FA, draft i PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sixers wybierają w drafcie z numerem TRZECIM. Dla mnie sytuacja idealna! Oczywiście szkoda, że zostaliśmy z tylko jednym pickiem w pierwszej rundzie (ogólnie będzie sześć, więc i tak będzie się działo), ale on gwarantuje wybranie Russella albo przynajmniej Mudiay’a. Czyli dokładnie tego, czego Sixers potrzebują i co sprawi, że przebudowa będzie zmierzać ku końcowi. Nie trzeba już martwic się ewentualnymi wymianami, jeśli Sixers dostaliby jedynkę i wybrali kolejnego wysokiego. Kamień z serca. Musielibyśmy mieć strasznego pecha, jakby Russella sprzątnęli nam z jedynką lub dwójką, a stracenie już obu rozgrywajacych jest po prostu niemożliwe. Super, może Hinkie jest trochę rozczarowany, ale ja wręcz odwrotnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ears wezmą Russela.Tym bardziej, ze chłopak fajnie pokazał sie na Draft Combine a Mudiay to dalej jest niewiadomą i pewnie nie będą chcieli ryzykować.Też dużo podpowie to kogo 76ears zaprosi na treningi indywidualne, ktore bedą na początku czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.