Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2014/15 - Tankdelphia / Hinkiepalooza


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Noel robi 12-11-2-3-3 od ASG i lekko zaczyna mnie irytować, bo wypadnięcie poza top3 w drafcie byłoby kiepskie i uzależniałoby wybór czegoś poważnego od tego, czy ktoś skusi się na Mudiaya. w przeciwieństwie do takich Lakersów, Philadelphia ma dużo talentu i jednak musi szukać w drafcie fitu, a Mudiay, Johnson, Cauley-Stein raczej nie są tym fitem gdy w składzie masz Covingtona, Noela i Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philly będzie miała za chwilę bardzo dużo assetów do ogrania. Naturalne wydaje się wymiana 2-4 assetów za jakąś gwiazdę.

Jak teraz zdobędą PG(Russel, Mundiay).

 

To będą potrzebowali najbardziej SG. Ja widzę opcje 2:

 

1) Bradley Beal - jeśli Durant trafi do Washington - to mogę mieć ciężko w salary na Beala - Washington mógłby oddać Beal - i obudować się kilkoma dobrymi assetami od Philly(zakładam, że Russel(Mundiay), Noel, Embid - byliby nie do ruszenia) - ale jeszcze mają - Saricia, Covingtona, Granta, pick Lakers - teraz dwa picki z pierwszej rundy.

 

2) James Harden. Hinkie ma dobre kontakty w Houston, jeżeli Howard już nie wzniesie się na wysoki poziom tam może zacząć się przebudowa, a Harden będzie chciał gdzieś znaleźć drużynę na mistrza. W pojedynkę w Houston już nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy realny jest lineup w przyszłym sezonie,

 

russel - rcov - saric/grant - noel - embiid. Byłaby to ciekawa alternatywa do wszechobecnego small - balu :smile:

A Jazz klaszcze w dłonie - A już poważnie ujmując Sarić na trójce chyba nie bardzo się nadaje ale też go w tym roku nie widziałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jazz klaszcze w dłonie - A już poważnie ujmując Sarić na trójce chyba nie bardzo się nadaje ale też go w tym roku nie widziałem .

Sarić może w Sixers zagrać, a może polecieć w tradzie, zanim będzie miał ku temu okazję.

 

Chociaż osobiście wydaje mi się, ze kierunek będzie taki, żeby podpisać z nim kontrakt możliwie jak najpóźniej - myk polega na tym, żeby dostać zajebistego i taniego boosta z Europy na kilka lat, kiedy już w sallary będzie robiło się troche ciaśniej - będzie mogl grać pierwszego wysokiego z ławki lub do pary z... hyyyym Embiidem ? Noelem ? Townsem ? Okaforem ? czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philly będzie miała za chwilę bardzo dużo assetów do ogrania. Naturalne wydaje się wymiana 2-4 assetów za jakąś gwiazdę.

Jak teraz zdobędą PG(Russel, Mundiay).

 

To będą potrzebowali najbardziej SG. Ja widzę opcje 2:

 

1) Bradley Beal - jeśli Durant trafi do Washington - to mogę mieć ciężko w salary na Beala - Washington mógłby oddać Beal - i obudować się kilkoma dobrymi assetami od Philly(zakładam, że Russel(Mundiay), Noel, Embid - byliby nie do ruszenia) - ale jeszcze mają - Saricia, Covingtona, Granta, pick Lakers - teraz dwa picki z pierwszej rundy.

 

2) James Harden. Hinkie ma dobre kontakty w Houston, jeżeli Howard już nie wzniesie się na wysoki poziom tam może zacząć się przebudowa, a Harden będzie chciał gdzieś znaleźć drużynę na mistrza. W pojedynkę w Houston już nic nie zrobi.

Przede wszystkim, to Russell jest SG. A z Hardenem w żaden sposób rozgrywający grający na piłce nie będzie pasował, to będzie marnowanie potencjału. Dlatego właśnie w Rox najlepiej sprawdza się na jedynce Beverley. I podobnie powinni pójść Sixers. 

 

Im potrzeba będzie w końcu jakiegoś weterana. Gdyby jakoś trafił do nich Russell, to w sam raz pasowałby do niego George Hill, który nie ma dużej wartości, a pasowałby do takiej ekipy. Dodatkowo ktoś pod kosz by się przydał, jakiś mentor z ławki. 

 

Granie samymi gnojkami to nie jest najlepsze wyjście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że 76ers będą mieli w drafcie 2015 aż 3 picki w TOP 20. Oprócz własnego mogą liczyć na wybory od Thunder oraz od Heat. W przypadku Thunder pick jest zastrzeżony w TOP 18 i w tym momencie Oklahoma ma właśnie wybór 18, ale jedna wygrana więcej lokuje ich na miejsce 19 (pod względem wyborów w drafcie), wtedy pick trafia do Philly. Pick Heat jest zastrzeżony w TOP 12. W tym momencie byłby to wybór numer 16, ale 12 pick ma w tym momencie Boston, więc różnica też jest minimalna. Mimo wszystko najbardziej prawdopodobne jest zgarnięcie przez 76ers wszystkich tych wyborów.

Sytuacja kadrowa jest całkiem niezła. Na przyszły rok kontrakty mają:

Joel Embiid 4,6 mln, kontrakt debiutancki do końca sezonu 17/18

Nerlens Noel 3,5 mln, kontrakt debiutancki do końca sezonu 16/17

Tony Wroten 1,2 miliona, kontrakt debiutancki do końca sezonu 15/16

Ponadto milionowe kontrakty dla Jeramiego Granta, Hollisa Thompsona i Roberta Covingtona przynajmniej na 2 lata (dla Covingtona i Granta na 3)

Darioa Sarić prawdopodobnie trafi do zespołu jednak w sezonie 16/17

Własny pick w drafcie 76ers wykorzystają pewnie na Mudiaya, bo ma chyba największy potencjał obok Okafora w tym drafcie, a pewni spadnie poza TOP 3. Chyba, że 76ers dostaną jedynkę, wtedy na bank zgarną Okafora.

Reasumując przed sezonem 16/17 76ers będa mieć pod kontraktami debiutanckimi 3 wielkie talenty + 3 rolesów na milionowych kontraktach + jednego świetnego gracza z Europy (Sarić) + pewnie jeszcze ze 2 potencjalnych ławkowiczów (picki Heat oraz Thunder) + prawie 70 milionów do wydania. 

Tu wciąż jest dużo przypuszczania, ale jeżeli 76ers w przyszłym sezonie zagrają sezon na poziomie obecnych Bucks, a uważam, że jest to możliwe, to może się, mimo wszystko, okazać, że sposób 76ers na przebudowę był jednak genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym offseason może nie, z resztą Hinkie pewnie nie będzie się specjalnie o nikogo starał, ale jeśli uda im się teraz w drafcie wybrać Russella, z dalszymi pickami jakiś ciekawych rolesow, Embiid będzie grał na miarę swojego potencjału i kontuzję będą go omijać, a Noel będzie się prawidłowo rozwijał to już w przyszłym sezonie mogą na wschodzie wykręcić niezły wynik i wtedy FA będą inaczej patrzeć na tą organizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Miami zastrzezony jest top10. Na Mudiayasa mocno napaleni co przy ich wynikach raczej nie bedzie owocowalo walka o przesuniecie sie w gore loterii bo on raczej wczesniej nie pojdzie. Jestem ciekaw czy wezma brata Grantowi jak dostana pick Miami.

Bardzo możliwe, chociaż jeżeli będzie dostępny z tym numerem Myles Turner, to pewni znowu pójdą w potencjał i zgarną jego :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.