Skocz do zawartości

Jazda jazda DRAFT 2014 na żywo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Analitycy na espn powiedzieli ze Jordan w sezonie 85/86 mial zlamanie w tym samym miejscu co teraz Embiid.

Jak dla mnie to troche przewrazliwienie tym ze prospects grajacy pod koszem, konczyli kariery szybciutko. Ja bym nie wachal sie wydraftowac Joela z jedynka, raz sie zyje a ryzyko ze wezmiesz busta zawsze jest tym bardziej ze mozesz miec drugiego Hakeema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym Wojnarem. Chcecie sobie psuć przyjemność z oglądania aby dowiedzieć się czegoś kilka minut wcześniej to tak zróbcie, ale mam prośbę i pewnie nie tylko ja- aby tego co Wojnar napisze nie wstawiać tutaj na forum od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica,jak nie chcecie spoilerów to po co ten temat,albo po co w ogole go czytacie?Oglądajcie w spokoju i tyle :).

 

Vonleh spada

 

szit, tego się obawiałem

 

Dużo go oglądałeś?Mam wrażenie że to będzie raczej gość od obrony,a w ataku będzie troche ciężko...Dobrze to widze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica,jak nie chcecie spoilerów to po co ten temat,albo po co w ogole go czytacie?Oglądajcie w spokoju i tyle :smile:.

Dużo go oglądałeś?Mam wrażenie że to będzie raczej gość od obrony,a w ataku będzie troche ciężko...Dobrze to widze?

Powiedziałbym, że przeciętny po obu stronach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica,jak nie chcecie spoilerów to po co ten temat,albo po co w ogole go czytacie?Oglądajcie w spokoju i tyle :smile:.

 

Ten temat jest po to, żeby komentować dokonane(!) wybory, a nie czytać spoilery Woja. Jak ktoś chce wiedzieć wcześniej, to niech śledzi jego profil, ale niech nie psuje zabawy innym.

 

A i nie wiem, jak inni, ale pisze tu głównie o pickach, a nie wymianach, bo te akurat są często bardzo pomocne w rozumieniu dokonywanych wyborów.

Edytowane przez LeCrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.