Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie ta decyzja dot. Suareza jest kretyńska. 

 

przede wszystkim Urugwaj traci swojego najcenniejszego piłkarza. to nie jest kara wymierzona w piłkarza, a w zespół. cały zespół nie gryzł, gryzł Suarez w pojedynkę. 

 

przy okazji, nie bawmy się w pierdoły pod tytułem : wszyscy gracze są równi i powinni być sprawiedliwie traktowani. g.no prawda. nie sa równi. jedne prostytutki są lepsze, a drugie są gorsze i każdy o tym wie. Suarez jest lepszą i jego zawieszenie to wypaczenie wyniku meczu jeszcze przed jego rozpoczęciem.

 

po drugie, obniża to poziom widowiska, a nie za to płacę jako odbiorca sportu profesjonalno-medialnego.

 

po trzecie - wyjściem z sytuacji byłaby, wg mnie, następująca decyzja : Suarez owszem, dostaje karę zawieszenia na te 100 miesięcy i 200 meczów, ALE od pierwszego meczu jaki Urugwaj rozegra PO ! MŚ'2014. 

 

CHYBA że w jednym z pozostałych meczów jakie Urugwaj rozegra na MŚ'2014 Suarez dopuści się recydywy : wtedy zostaje nieodwołanie zawieszony od razu i nie na 100, ale na 150 miesięcy i nie na 200, ale na 300 meczów. innymi słowy : dać mu, ku.rwa, szansę i nam też. PIPA wg mnie straciła zimną krew i prze-histeryzowała. natychmiastowe zawiasy, to można nałożyć na pana Joela Pierdzika, rezerwowego z Hondurasu, ale nie na najlepszego piłkarza swojej reprezentacji i gwiazdę pierwszej wielkości tych mistrzostw. nie bawmy się w polityczne poprawności i kulawe "rządy prawa". 

 

Wszyscy zawodnicy powinni być traktowani tak samo. Zdaje się na tym właśnie polega sport, jednakowe szanse, zasady itd. Niektórzy zwracają uwagę na takie drobiazgi.

 

Pogryzł Włocha na MŚ, więc to chyba logiczne, że kara zawieszenia dotyczy mundialu. Wszystko ponad to jest w dużej mierze konsekwencją recydywy. To kim jest i jak gra nie ma żadnego znaczenia. Urugwaj zwyczajnie ma pecha, że ich najlepszy gracz lubi wziąć coś na ząb w trakcie meczu.

 

Fajnie, że płacisz za widowisko. Najlepiej napisz do FIFY, ile bramek sobie życzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicuje Holandii ale to co odwalali w pierwszej połowie jak dla mnie skreśla ich w mojej ocenie z grona kandydatów na mistrza

granie w dziada i wyczekiwanie na to co zrobi rywal to nie sposób na grę

jeszcze 13 meczy a póki co żadna ekipa z MŚ 2014 nie równa się Hiszpanii 2010

 

te mistrzostwa fajnie się ogląda ale ja nie widzę nikogo kto ma żelazną defensywę, potrafi konsekwentnie grać atak pozycyjny i łatwo przechodzić z ataku do obrony i na odwrót - najbliżej tego są Niemcy, ale zobaczy się czy oni przełamią kompleks półfinału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Z tego co wiem, to te zachwyty wkurzają ludzi, którzy chociaż trochę ogarniają temat. 

 

Eksperci TVP się nim jarają, to trafia do jakiejś części ludzi.

 

Ogólnie, to zawsze wynajdują jakieś gówno, z którego nie schodzą przez większość turnieju. A typ przed mistrzostwami nie miał nawet klubu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.