Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Ta poprzeczka w 120 minucie... Szkoda, mam nadzieję że Brazylia pożegna się z turniejem jak najszybciej, bo grają beznadziejnie jak dotąd. W ogóle co to za Brazylia, gdzie napastnikami są jakiś Fred i Jo? Strzelają raz na ruski rok, aż boli jak się ich ogląda w grze.

Oby lepszy z meczu Urugwaj-Kolumbia pocisnął Brazylijczyków w ćwierćfinale.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak się potoczą te MŚ ale Brazylia nadal po tych 4 meczach nie wygląda na przyszłego MŚ

mecz był wyrównany, ale były momenty że Chile mogło dobić Brazylię, na odwrót też mogło być

Neymar to chyba za mało, a Chilijczycy za dużo razy gubili się w "16" często sami sobie przeskadzając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedna głupia decyzja FIFA potrafi zniszczyć psychikę całemu zespołowi...

 

że jak? kara zdecydowanie za wysoka, ale o graniu Suareza w tym meczu (i turnieju) nie mogło być już mowy

 

Fred w Brazylii jest totalnym rozkurwiatorem już od paru dobrych lat. To, że mu teraz nie idzie świadczy o tym, że klub a reprezentacja to zupełnie inna bajka. Na polskim podwórku było też sporo podobnych przypadków oprócz Lewego np. Kmiecik(parokrotny król strzelców ekstraklasy) oraz Furtok (mnóstwo bramek w Bundeslidze).

 

Nie zmienia to faktu, że druga połowa w wykonaniu Brazylii była fatalna, Chile świetnie wyłączyło środek pola. Szkoda, że taka dobra drużyna odpada, ale dla turnieju to lepiej.. c*** wi co by się mogło stać gdyby to wdupili.. 

 

James Rodriguez jest kotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Chile odpadły, fak, fak, fak. Coś czuję, że gdyby pocisnęli Brazylię to by weszli do tego półfinału.

W życiu - z Kolumbia to nawet Brazylia nie ma żadnych szans - w tej chwili wyglądają tak jakby grali w trochę inną piłkę niż reszta ekip na tym mundialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu - z Kolumbia to nawet Brazylia nie ma żadnych szans - w tej chwili wyglądają tak jakby grali w trochę inną piłkę niż reszta ekip na tym mundialu

Piłką od dawna się nie ineteresuję, ale jak szłyszę hasło Kolumbia i inna piłka niż reszta, to ja nie wiem czy śnię czy jestem tylko pijany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia jest świetna, ale nie hulajmy. Każdej drużynie przytrafia się słabszy mecz prędzej czy później, a oni w sumie nie mieli żadnych godnych przeciwników. Grają naprawdę super i życzę im dojścia jak najdalej, acz wiadomo że różnie może być w dalszych fazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu - z Kolumbia to nawet Brazylia nie ma żadnych szans - w tej chwili wyglądają tak jakby grali w trochę inną piłkę niż reszta ekip na tym mundialu

 

bo ja wiem, mam wątpliwości, Kolumbia jak na razie nie miała żadnego naprawdę trudnego rywala, na pewno nie był nim dzisiejszy Urugwaj, grają świetnie to fakt, ale prawdziwy test dopiero przed nimi

 

Matrix wynocha z mojej głowy!! ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu - z Kolumbia to nawet Brazylia nie ma żadnych szans - w tej chwili wyglądają tak jakby grali w trochę inną piłkę niż reszta ekip na tym mundialu

 

Tak szczerze mówiąc to nie widziałem drabinki i myslałem,  że jeszcze będą losowania. Ale skoro rzeczywiście grają z Kolumbią to faktem jest, że do pólfinału by nie weszli i cofam moje słowa.

 

I jednocześnie cieszę się, że Brazylia przegra już w ćwierćfinale. :)

 

Tak szczerze mówiąc to patrząc na grę Kolumbii można pomału mówić, że w tym roku to faworyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the matrix

po primo, Suarez utrzymuje że nie gryzł. powtórki jednoznacznie nie dowodzą, ze z całą pewnością złapał ZĘBAMI Włocha. Chyba, że Mistrz Kosmosu i Okolic W Kategorii Symulowania Bycia Faulowanym Brutalnie I Na Granicy Zezwierzęcenia pan Chielini przekonuje cię swoją 'wstrząsającą reakcją". Urugwaj złożył apelację i zobaczymy jak to się rozstrzygnie.

 

po secundo, Suarez nie dostał za swoje zachowanie nawet żółtej kartki. 

 

po tertio, ani słowa nie powiedziałem o anulowaniu kary dla Suareza, jeśli uda się udowodnić mu złamanie reguł. mówiłem o tym, że ta decyzja mogłaby zostać orzeczona w innym terminie, a w przypadku recydywy : odwieszona ze skutkiem natychmiastowym plus zwielokrotniona w swoim wymiarze. jesli uważasz, ze to byłby przekaz pod tytułem "czołowi gracze mogą być bezkarni", to znaczy że nie zrozumiałeś ani słowa z tego, co napisałem. powtarzam : gdyby Suarez walnął kogoś z kopa w nogę bez piłki czy przypasował mu baniaka, to nie byłoby zastrzezeń - czerwona kartka i po sprawie. z tego, co się orientuję możliwe jest pokazane czerwonej kartki PO meczu. tutaj sytuacja jest nieoczywista, są dwie sprzeczne wersje. to nie jest przypadek tak prosty jak niektóre faule pana Pepe, co do których nie ma cienia wątpliwości i można je od razu ukarać przykładnie.

 

@bogut 

 

skoro uważasz, że "wypowiadam się idiotycznie", to ja z kolei "czekam" na jakieś twoje błyskotliwe dowodzenie, że tak właśnie jest, mam nadzieję, że staniesz się moim stałym krytykiem, ale za pomocą konkretnych cytatów z uzasadnieniem, ze traktują one o czymś "idiotycznym". innymi słowy : spróbuj zachować odrobinę kultury i dobrego tonu.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta decyzja dot. Suareza jest kretyńska. 

 

przede wszystkim Urugwaj traci swojego najcenniejszego piłkarza. to nie jest kara wymierzona w piłkarza, a w zespół. cały zespół nie gryzł, gryzł Suarez w pojedynkę. 

 

przy okazji, nie bawmy się w pierdoły pod tytułem : wszyscy gracze są równi i powinni być sprawiedliwie traktowani. g.no prawda. nie sa równi. jedne prostytutki są lepsze, a drugie są gorsze i każdy o tym wie. Suarez jest lepszą i jego zawieszenie to wypaczenie wyniku meczu jeszcze przed jego rozpoczęciem.

 

po drugie, obniża to poziom widowiska, a nie za to płacę jako odbiorca sportu profesjonalno-medialnego.

 

po trzecie - wyjściem z sytuacji byłaby, wg mnie, następująca decyzja : Suarez owszem, dostaje karę zawieszenia na te 100 miesięcy i 200 meczów, ALE od pierwszego meczu jaki Urugwaj rozegra PO ! MŚ'2014. 

 

CHYBA że w jednym z pozostałych meczów jakie Urugwaj rozegra na MŚ'2014 Suarez dopuści się recydywy : wtedy zostaje nieodwołanie zawieszony od razu i nie na 100, ale na 150 miesięcy i nie na 200, ale na 300 meczów. innymi słowy : dać mu, ku.rwa, szansę i nam też. PIPA wg mnie straciła zimną krew i prze-histeryzowała. natychmiastowe zawiasy, to można nałożyć na pana Joela Pierdzika, rezerwowego z Hondurasu, ale nie na najlepszego piłkarza swojej reprezentacji i gwiazdę pierwszej wielkości tych mistrzostw. nie bawmy się w polityczne poprawności i kulawe "rządy prawa". 

 

zaznaczyć wypada, że Suarez nie został ukarany nawet żółtą kartką za swoje kanibalistyczne ciągoty. 

Trochę to głupie co napisałeś. Kogo to obchodzi ,ze jest to wielka gwiazda Suarez. Zachowal sie jak idiota kolejny raz ,kara musi być i ukarali go w odpowiednim momencie. Z tego co napisales wynika ,ze chamskie zachowania gwiazdeczek powinny byc olewane bo obnizy to poziom widowiska ,a mafijna FIFA tylko czekala na to by oslabic Urugwaj. Jesli taki futbol lubisz gdzie gryza sie bezkarnie to moze obejrzyj po jakimkolwiek meczu turnieje wpieprzania hamburgerow na czas.

 

Z ta gwiazda pierwszej wielkosci tez przesadziles.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie bawmy się w pierdoły pod tytułem : wszyscy gracze są równi i powinni być sprawiedliwie traktowani

Tak, sędzia niech zapierdala po boisku z kalkulatorem i ściągawką z transfermarkt który kopacz ile jest warty. Lewandowski schodzi z boiska po 3 żółtych kartkach, Glik po półtorej. Odwołuję swoje słowa vasquez - to nie jest idiotyczne, po prostu jesteś wizjonerem :rugby:

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.