Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten sedzia slepy w meczu meksykow.

Oj tam jeszcze bedzie dzialo.

Edit:

Jaki sk... z tego chorwata, od razu z liscia powinien mu Rafa strzelic, i tak wiele nie gra w tej obronie, a zaraz Brazylia na drodze :)

Tzn. Holandia :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nieprawidlowy gol brazylii:(

Chodzi Ci o gol Freda i rzekomego spalonego? Bo tam gol zdobyty został prawidłowo, tylko realizator w złym miejscu umieścił wizualizcję liniii spalonego, chyba nie ogarnia przepisów dokładnie.

 

Linia narysowana przez realizatora (błędnie): http://i.imgur.com/rmySJvg.png

Tutaj prawidłowa linia spalonego: http://i.imgur.com/fhdvTL0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Meksyk typowalem na czarnego konia przed mundialem i mam to na papierze  - wiec mam lekka satysfakcje ;)

 

No ale czy mozna wymagac mniej od druzyny ktora na 6 ostatnich mundialach wychodzila z grupy, jest obecnym mistrzem olimpijskim plus w koncu pierwszy raz do 1986 odpowiada im klimat?

 

Jednak niestety nie widze Aztekow przechodzacych Holandie (ktora wcale nie jest taka mocna). Meksykanie maja problemy ze stalymi fragmentami gry a u pomaranczowych wszyscy swietnie graja glowa (tu padnie braka dla Oranje), kolejna sprawa to kontry Pomaranczowi (dokladnie Robben) wyprowadzaja je chyba najlepiej na tym turnieju i tu znowu Meksykanie sa z lekka w dupie przypomne chocby wczorajsze 2 faule przy wyjsciach Chorwacji gdzie powinny byc 2 kartki (skonczylo sie chyba na jednej).

 

Holandia Meksyk - zdecydowany faworyt to moim zdaniem druzyna z Europy choc calym sercem bede za trojkolorowymi z Ameryki.

 

Dzis Wlochy Urugwaj - bede kibicowal Wlochom ze wzgeldu na osobe skur#&&%% Suareza.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suarez jednak powinien dostać czerwoną kartkę niemniej to co dziś Włosi grają to jest antyfutbol - faul przy każdym kontakcie na Cavanim czy Suarezie, zero gry do przodu - dawno nie widziałem tak brzydkiej gry

 

EDIT: na 6 zespołów na razie tylko 1 z Europy i 5 z Ameryki Łacińskiej.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebac go z pilki na dobre, juz szydzilem z liverpoolu ze takiego typa taki klub trzyma w skladzie (wiem wiem kontrowersyjne stwierdzenie patrzac na to jakiej to klasy pilkarz). Ja bede pamietal ze go zeby czesto swedza, a nie 31 goli w PL w najlepszym jego sezonie. Pajac jak cholera, niech idzie do Barsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubié to nie wystarczy - w 100% zgoda z chomikiem. Nie chcialbym juz widziec Urusa na tym mundialu. A ponadto, czy ty ja mysle, ze powinien Marchisio dostac zolta kartke, a nie czerwona? Bo ja tam jakiegos specjalnego ruchu noga Wlocha nie zauwazylem, co wiecej czesto grajac w pilke dochodzilo do takiego kontaktu. Zreszta jakie mial motywy? Jak dla mnie zolta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pierwsza kolejka tego nie zapowiadała ale europejska piłka została zmasakrowana

cieszy to że włochów już nie ma - anyfutbol jedzie do domu razem z najsłabszą anglią ever

 

że co? oglądałeś ich mecze? zagrali najładniejszy futbol od x lat na mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.