Skocz do zawartości

[2021-2022] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Portland Trailblazers -$95 803

 

1. Hakeem Olajuwon (birdy) max - 12 875 000, 6 lat, 12%

2. Rick Mahorn (MLE*) - 5,4 mln , 5 lat, 0%

 

Mahornowi proponowałem 5 lat a dostał jeden. Proszę coś z tym zrobić.

Można np. wykorzystać jałowa niedzielę i simnąć jeszcze raz, tym razem poprawnie.

 

BTW: Jordan w Wizz to przeznaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trailblazers -$95 803

 

1. Hakeem Olajuwon (birdy) max - 12 875 000, 6 lat, 12%

2. Rick Mahorn (MLE*) - 5,4 mln , 5 lat, 0%

 

Mahornowi proponowałem 5 lat a dostał jeden. Proszę coś z tym zrobić.

Można np. wykorzystać jałowa niedzielę i simnąć jeszcze raz, tym razem poprawnie.

 

BTW: Jordan w Wizz to przeznaczenie

 

Simować jeszcze raz czy po prostu zmienić mu  długość tego kontraktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa simujcie po 100 razy, dosc ze to sie ciagnie jak gluty z nosa, to jeszcze co chwile jakies pomylki....

 

Ostatnio I etap trwał od 16 lis. do 26. więc dłużej. 

 

A jeśli chodzi o simowanie w ten sam dzien, to w piatek wieczorem większość osób nie ma czasu więc ciężko będzie to zrobić. I jakie konkretne pomyłki zauważyłeś? Bo mi się wydaję, że większych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ponowne simowanie 1 etapu nie ma sensu. Jeśli teraz np. MJ czy Olajuwon wybiorą inną opcję, to niezadowoleni będą inni. Powtarzanie simowania moim zdaniem odpada. Pomyłki się zdarzały i zdarzać będą. Nie myli się ten, co nic nie robi. Jak wyjść z tej sytuacji? Uważam, że mamy dwie opcje. A w zasadzie xamel takowe posiada i sam musi zdecydować. Pierwsza, to pozostaje tak jak jest. Roczny kontrakt, o dokładnie takiej samej wysokości w pierwszym roku jak chciał Xamel. Druga opcja to kasowanie obecnego kontraktu, Mahorn trafia na FA i w drugim etapie Xamel może zaproponować jemu dowolną ofertę. No i jeśli podpisze 5,4 mln, 5 lat, 0%, to wtedy będzie go miał Xamel za dokładnie tyle. Zmienianie ręcznie długości jest chybione, bo nie mamy pewności, że Mahorn wybrałby dłuższy kontrakt.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Geddo czy tak samo byś podszedł do tematu jakby np. Jordan wybrał Celtics i miałby jeden rok kontraktu.

Od trzech lat pracuję na to żeby Mahorn podpisał to MLE*.

Macie cały dzień wiec nie rozumiem w czym problem. I za przeproszeniem ch... mnie obchodzi która ofertę wybierze Olajuwon czy Jordan, etap był nieprawidłowo simowany i powinien być poprawiony.

A jak się komuś niepodoba prawidłowo to już jego sprawa. Więcej osób powinno być teraz niezadowolonych bo może Olajuwon by podpisał z nimi.

I prawdę mówiąc jako GM Hawks jestem pewien że Jordan by podpisał że mną gdyby etap był prawidłowo simowany.

Także sorry ale mnie mało obchodzi czy teraz są niezadowoleni czy będą niezadowoleni potem, etap powinien być zrobiony prawidłowo i skoro jest na to czas to trzeba to zrobić.

Skąd mam wiedzieć czy w następnym etapie nie wpiszecie Thompkinsonowi 20mln/6/12% i nie powiecie że pomyłki się zdarzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dać temu Mahornowi taką ofertę jaką dał Xamel i zobaczyc czy podpiszę. Jeśli tak to zmienie mu ręcznie, jeśli nie to trafia na FA. Bez zmiany w podpisach innych zawodników. Bo szczerze wątpię że to że JOrdan podpisał z Wizards było spowodowane tym że Mahorn podpisał na rok a nie na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel, to nie jest kwestia niechęci. Po prostu uważam, że było kilka przypadków jak ktoś źle wklepał skład czy nie zaktualizował składu po wymianie i robił simkę. Jednak nie przypominam sobie, aby simka z tego powodu była powtarzana. Mówisz, że etap był nieprawidłowo simowany. No nie do końca, bo zakładam, że nieprawidłowo wklepany był jeden zawodnik. Więc dlaczego teraz mielibyśmy powtarzać całą simkę i np. Roger mógłby stracić MJ, Qba Ewinga czy Ty Olajuwona? Zrobiona została simka raz i padły wyniki. Tej zasady się trzymam od czasu kiedy simuje i nigdy (nawet jak simka nie była po mojej myśli), nie przychodził mi do głowy pomysł, aby ją potórzyć. No a ta gra ma to do siebie, że w zasadzie za każdym simowaniem podaje inne wyniki. Więc mało prawdopodobne jest, aby wysimować dokładnie tak samo.

 

Narodził się problem, jednak nie uważam, że rozwiązaniem jest ponowne przesimowanie całego etapu. Ponieważ jak już mówiłem ... zakładam, że źle wklepany był tylko jeden zawodnik. Całą sytuację można rozwiązać na różne sposoby. Jednym jest zrobienie osobnej simki i branie pod uwagę tylko tego Mahorna. Jeśli podpisze to w głównej simce można edytować jego kontrakt. Innym jest, że trafia do drugiego etapu FA i jeśli zaproponujesz jemu dokładnie taki sam kontrakt to nikt inny w drugim etapie nie może zaproponować jemu kontr oferty. Jeśli nie podpisze, to w trzecim etapie każdy może dowolnie składać jemu propozycje. Można wymyślić jeszcze wiele innych rozwiązań, jednak powtarzanie całej simki od nowa, jest najgorszym ze wszystkich. To zrodziłoby dużo więcej pretensji i problemów. A nam chodzi o to, aby rozwiązać problem, a nie trzowyć kolejne.

 

Pomijam już kwestie wklepywanie przez pomyłkę większych kontraktów. Zaproponowałem jeden ze sposobów rozwiązania owej sytuacji w odniesieniu do tej konkretnej sytuacji. A nie jak ktoś przez niby pomyłkę wpiszecie Thompkinsonowi 20mln/6/12%. Jeśli taka sytuacja kiedyś wystąpi to wtedy będziemy się martwić. Chyba, że ktoś chce z góry ustawić sposób postępowania w takich sytuacjach. To wtedy dopisze się to do zasad FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze SlaKB.

Geddo satysfakcjonuje mnie każde z podanych przez Ciebie rozwiązań.

Nie podoba mi się natomiast stawianie znaku równości przy każdej pomyłce. Ok, sprawa Mahorna dotyczy tylko mnie, i jest w sumie satysfakcjonująco rozwiązana ale gdyby taki sam błąd dotyczył Olajuwona to już nie można tego tak samo rozwiązać. I tak samo co innego simka jakiegoś dnia regularnie a co innego finały.

Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.