Skocz do zawartości

[2021-2022] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

W grze trzeba poprawic albo uniwersytety rookasow albo cyfre w nastepnej kolumnie ( czyli universytety go nastepne jest 0 )

Sprawdzcie z szaq. Poprawcie mu univ, wygenerujcie CSV i sprawedzcie czy Excel dobrze zaimportuje szaq (czyli filtr na team - 76ers i ma się tam pojawić szaq)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze trzeba poprawic albo uniwersytety rookasow albo cyfre w nastepnej kolumnie ( czyli universytety go nastepne jest 0 )

Sprawdzcie z szaq. Poprawcie mu univ, wygenerujcie CSV i sprawedzcie czy Excel dobrze zaimportuje szaq (czyli filtr na team - 76ers i ma się tam pojawić szaq)

to już poprawione u wszystkich rookasow. jak zobaczysz linka z csv ktory wygenerowalem z grze, to tego bledu juz nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza simka.

 

Philla z najlepszym bilansem 65-17

Shaq 21pkt, 14zb, 4,5 as, 4 blk na 49%

 

Mistrzami Cavs (w finale konfy 4-3 z Phillą) po finale z Sonics (4-3 z T-wolves, którzy wykosili w półfinale konfy 4-3 moich Nuggets bez Harpera)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transfery będą dopięte przed środą (waiverami)? - nie wiem czy będę miał w Spurs wolne miejsce na FA do tego czasu.

 

Myślę, że tak

 

Pierwsza simka.

 

Philla z najlepszym bilansem 65-17

Shaq 21pkt, 14zb, 4,5 as, 4 blk na 49%

 

Mistrzami Cavs (w finale konfy 4-3 z Phillą) po finale z Sonics (4-3 z T-wolves, którzy wykosili w półfinale konfy 4-3 moich Nuggets bez Harpera)

 

Czyli Shaq już od pierwszego sezonu dominuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja zrobiłem sobie pierwsza simkę próbną i ...

 

Sezon:

1. PTB 59-23

2. Suns 57-25

3. 76ers 56-26

4. Timberlaki 55-27

 

Na wschodzie tylko Nets daleko od PO. Na zachodzie Kings i Mavs. Wszyscy inni bardzo blisko PO, różnica max 4 gier.

 

W finale wygrala Phila z Timberlake'ami. MVP Mills.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w każdym sezonie w którym nie ma kontuzji shaq jest all nba 1st team (generalnie 76 ers mają wesoły team gdzie trzech graczy zdobywa po 22-23 punkty na mecz) :)

co do drużyn to na wschodzie zazwyczaj najlepsi są: 76ers, Wizards, Cavs, Raptors (dalej różnie bywa - Pistons, Hornets, Bulls, Knicks, Magic)

Na zachodzie standardowo PTB, poza tym Spurs (wklepałem transfer z Warriors), Wolves, Sonics, Suns (!!!!) i dalej różnie (Nuggets, Jazz, Clippers, Grizzlies)

 

Wyróżniający się gracze: standardowo Thomas (tylko kontuzja odbiera mu MVP), Shaq (pewniak do ROTY), Jordan (w końcu robi 30+ pts/game), Pippen (szatan), Jay Humphries (zapowiada się na największy steal tego FA)

Wesoła rzecz: gra podpisała bullsom WInstona Garlanda z FA i wystawia go w s5, przez co John Wall walczy o 6th man award :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.