Skocz do zawartości

Spurs w Berlinie. Trip


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Jako ze Tim zostaje jeszcze na rok, Manu odpoczywa w to lato i Parker rowniez mozemy sie spodziewac tej trojki w Berlinie i wznowic temat.

 

Kto NAPEWNO jedzie?

Wtedy byloby najlepiej gdyby jakas zaufana osoba kupila kilka biletow obok siebie zebysmy nie siedzieli rozrzuceni po hali.

Ja moge zaplanowac przedmeczowe zwiedzanie Berlina, poki co pisze przez telefon ale jak wroce do domu to moge szczegolowo opisac co zdazymy zobaczyc przed meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos patrzyl na bilety z oficjalnej sprzedazy?

Jak kilka lat temu byly mecze w Kolonii, tez w Niemczech to nawet w dziec meczu mozna bylo podejsc do kasy i spokojnie kupic bilet. Najtansze chodzily chyba po 20 euro, a w czasie meczu mozna bylo spokojnie przesiasc sie na blizsze sektory, tylko sektor VIP przy parkiecie sprawdzali bilety.

 

Mniejsza o sektor, ale wiem ze sprzedaz byla bezproblemowa, dlatego dziwie sie, ze tak dlugo przed meczem juz nie ma biletow poprzez oficjalna sprzedaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczeg20 co do viagogo to ja kupowałem na tej stronie bilety i wszystko jak najbardziej ok bilety przyszły kurierem w ciągu 3 dni od przelewu kaski. Niestety troche mnie kosztowały ale są na sektor 207 czyli najlepsze jakie były dostepne na tamten moment. Oczywiscie są to bilety z odsprzedazy czyli cena na bilecie jest 99 euro za sztuke a kosztowały kilka razy wiecej :) ale co zrobic tak to juz jest..

 

Ignazz jak cos to jestem chetny na spotkanko pod hala  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja także, jak nic nie nastąpi, będę, bo bilety mam zakupione, więc na spotkano przed halą jak najbardziej reflektuje, zwłaszcza, że będę czekał na kumpla który ma dojechać do mnie :)

@ignazz

Wy jakim środkiem lokomocji poruszać się będziecie do Berlina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.