Skocz do zawartości

Spurs w Berlinie. Trip


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Ile osob byloby w stanie pojechac do Berlina na mecz?

Ceny na niemieckim ebayu wachaja sie okolo 100 euro za dwa bilety. To i tak nie jest duzo jak pomysle ze za bilety na Nets Hawks w Londynie ludzie zyczyli sobie po 150 funtow za sztuke.

Jakby zebralo sie troche osob to moglbym ogarnac logistyke itpw Berlinie bylem kilkanascie razy i moge nawet zabawic siee w przewodnika ;)

Oczywiscie plany diably wezma jak Duncan skonczy kariere po tych Finalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dalej nie ma chętnych na trip do Stambułu, żeby SAS zobaczyć? ;)

Ja skusiłem się ze względu na tańszy bilet na mecz, chociaż tutaj bilety lotnicze pewnie i tak zrobią różnicę i wyjdzie na to samo, albo nawet Stambuł wyjdzie drożej, ale co tam, rok temu Oktoberfest (oczywiście nie w Berlinie), zaliczony, więc w tym roku do Niemiec już nie jadę i zjawię się po azjatyckiej stronie Stambułu z nadzieją chociaż zobaczenia Timmy'ego i Popa. Lecę z dwoma ziomkami, ja na pewno z Wawy, oni pewnie też, bo z Krakowa raczej będzie im ciężko. 

Mecz jest 11 października.

Edytowane przez Tomek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie się zgłaszam, ale określę się na 100% po finałach. Jak Tim nie powie że kończy karierę to czemu nie. Nie jest tam jakoś specjalnie daleko.

Dla mnie zdecydowanie taniej (i szybciej) wychodzi samolot, ale to pewnie będzie jeszcze do uzgodnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwa nie pijemy w ogóle ale strzelamy za to z bata i spimy w kozakach. Do klopa idziemy w kapeluszu, jemy steki niemytymi łapami i nie lubimy czarnych i czerwonych za to kręcą nas Meksykanki.

 

wszystko oczywiscie mamy większe i zyjemy na bogato.

 

największą przyjemność mamy oczywiście z obcowania z naturą.... czyli rogate zwierzęta ;-)

 

kupmy może bilety grupowa aby razem siedzieć

komu przesłać kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczta panie z tym mitem o niemieckich kobietach, niektore sa o wiele ladniejsze od polek, nie wspominajac o klasie ;)

Poki co przeczekalbym kupowanie biletow i czekal na decyzje Duncana. Za 2 tygodnie bedzie wszystko jasne.

Co do Berlina. Niemcy ubostwiam i gdyby nie ten cholerny jezyk to moglbym tam sie osiedlic ale Berlin sam w sobie nie jest za ciekawym miejscem.

Brama Branderburska, Alexanderplatz, Posdamer platz, olympiastadion, wieza telewizyjna i mozna sobie popatrZec co komuna zrobila ze wschodniego Berlina. Ahh zapomnialbym, mur berlinski nadal stoi w niektorych czesciach miasta ;)

Reistag mozna zwiedzic ale trzeba sie 3 dni wczesniej zameldowac, bez sensu.

Ewentualnie zoo ktore jest ogromne i wstep wacha sie w granicach 10 euro. Naprawde warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.