Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko plotki. Póki co nie powiedziałbym, że jest jakoś szczególnie blisko OKC. Wszyscy wiedzą, że fitem byłby znakomitym, ale najbliższe otoczenie Thunder twierdzi, że do pozyskania Gasola dość daleka droga.

Natomiast perspektywa amnestii na Perku, pozyskania Pau Gasola i zatrzymanie Reggiego wygląda nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry Deal dla Bostonu , który i tak na 100 % jeszcze 1 sezon bedzie tankowal a pozyskany pick jeszcze bardziej o tym mówi , a po 2 moim zdaniem Danny cś knuje i jest to coś większego , tak btw nie zdziwie sie jak Thornton nawet nie powącha parkietu bo na dniach może byc w trymiga wymieniony , Zeller wreszcie jakiś center w ekipie Celtics i od razu nasuwa sie to co było mówione 2 dni temu , że Boston juz raczej na pewno odpuszcza sobie Humphriesa : )

Tak wgl świetny artykuł podsumowujący wymiane z pkt widzenia Celtics , lapcie !

bostonceltics.pl/2014/07/09/podsumowanie-trojstronnej-wymiany-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i mówisz to po roku gdzie 4 najlepsze ekipy NBA to maciupeńka Indiana , jeszcze mniejsza Oklahoma i totalny średniak San Antonio. Mówisz o lecie gdzie pau gasol chce grać za MLE w Thunder , gdzie poza Melo każdy olewa jak na razie Lakers i Mavs

 

Nie wiem jak Ty ale ja widzę NBA gdzie wszyscy lgną do sukcesu a nie wielkich marketów i tzw wielkich klubów

tak ely to pokaż mi FA walących drzwiami i oknami do SAS, Thunder czy Pacers

Przypomnij mi proszę jaki wielki FA w ostatnich latach tam zawitał?

 

Nie pisałem najlepsze kluby tylko największe kluby w sensie big market. Floryda Kalifornia czy NY to miasta gdzie każdy praktycznie leci z wywieszonym ozorem, a Spurs grający X lat jako contender?

 

A propos wytłuszczenia- też kiedyś byłem marzycielem ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że oni będą z Haywardem lepsi od Wizards, Bulls, Hawks, Indiany, Toronto o ile wszyscy wszędzie będą zdrowi?

 

Indiana to jak na razie jedna wielka niewiadoma. Toronto, jeden z bardziej fun2watch zespołów z poprzedniego sezonu, ale jak na razie poza utrzymaniem core się nie wzmocnili, a Casey mnie jakoś nie przekonuje. Bulls jak bedą zdrowi to są poza zasiegiem, ale kiedy ostatnio byli? Z Hawks to samo(Horford)... Z Wizzards to samo(Nene) + Wittman(meh) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ely to pokaż mi FA walących drzwiami i oknami do SAS, Thunder czy Pacers

Przypomnij mi proszę jaki wielki FA w ostatnich latach tam zawitał?

 

Nie pisałem najlepsze kluby tylko największe kluby w sensie big market. Floryda Kalifornia czy NY to miasta gdzie każdy praktycznie leci z wywieszonym ozorem, a Spurs grający X lat jako contender?

 

A propos wytłuszczenia- też kiedyś byłem marzycielem ;)

A gdzie te kluby znajdą kasę na kogoś dużego? Gdyby to tak wyglądało to by Knicksi i Clippers nie wyglądali tak źle przez tyle lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana to jak na razie jedna wielka niewiadoma. Toronto, jeden z bardziej fun2watch zespołów z poprzedniego sezonu, ale jak na razie poza utrzymaniem core się nie wzmocnili, a Casey mnie jakoś nie przekonuje. Bulls jak bedą zdrowi to są poza zasiegiem, ale kiedy ostatnio byli? Z Hawks to samo(Horford)... Z Wizzards to samo(Nene) + Wittman(meh) 

Pamiętaj, że ze zdrowiem Ala tez rożnie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isola twierdzi, że Melo zostaje w Nowym Jorku

 

Barring a last-second change of heart, the free agent forward will announce his intention to remain in New York on Thursday. 'He believes in Phil (Jackson),' a source said.

 

http://www.nydailynews.com/sports/basketball/knicks/carmelo-return-knicks-win-new-york-article-1.1860680

 

 

Within Anthony's circle, belief's been this, sources tell Y: Get NY's $129M now, figure out destination later. You can always get a trade.

 

 

czyli kasa

 

szok

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ely to pokaż mi FA walących drzwiami i oknami do SAS, Thunder czy Pacers

Przypomnij mi proszę jaki wielki FA w ostatnich latach tam zawitał?

 

Nie pisałem najlepsze kluby tylko największe kluby w sensie big market. Floryda Kalifornia czy NY to miasta gdzie każdy praktycznie leci z wywieszonym ozorem, a Spurs grający X lat jako contender?

 

A propos wytłuszczenia- też kiedyś byłem marzycielem ;)

Ogólnie wielu wielkich FA nie ma. Bo kto w ostatnich latach jako FA zmienił klub? W ciągu ostatnich 3 lat był jeden wielki FA - Howard i tyle. Ewentualnie można liczyć Hardena, ale on też w tradzie. Sytuacje jak 2010 to wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop przedłużył kontrakt ze Spurs, ciekawe na ile sezonów, bo coś piszą, że 4-5 jeszcze by potrenował.

 

edit: wnioskujemy z tego

Within Anthony's circle, belief's been this, sources tell Y: Get NY's $129M now, figure out destination later. You can always get a trade

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.