Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Pat Riley może zwyczajnie podziękować Boshowi i łowić kogoś innego, ale to raczej w przyszłym roku byłoby więcej opcji. Dla LeBrona pozostanie na Florydzie to wciąż najlepsza opcja moim zdaniem, ale bez konkurencyjnego zespołu może rozważyć inne możliwości. Pieniądze dostanie wszędzie więc zadecyduje poziom organizacji.

 

Ja wciąż obstawiam ten sam wariant od początku całej sprawy. Miami poprawi rolesów i tyle, nie potrzebuje koniecznie kolejnego gwiazdora na >10 mln umowie. Nawet na minimalnych kontraktach da się znaleźć zawodników lepszych od Beasley'a czy Odena. Battier? James Jones? Da się znaleźć lepszych graczy za niewielkie pieniądze, nie będą to żadne uznane marki (co najwyżej od lat przebrzmiałe), ale lepsi od tych wymienionych, których rola ograniczała się do nazwisk w rosterze i korpusów na krzesełkach. Lista wolnych agentów jest bardzo długa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o ławce Miami bo narazie wogóle takowej nie ma. Ja osobiście postarałbym się skleić coś z takich zawodników jak Jordan Hill, Steve Blake, Emeka Okafor (jeżeli jest w miarę zdrowy), Carter, Marion, Bezemore, Blair czy Brand. Większość z nich to dziadki na kilkanaście minut ale raczej Miami nic więcej nie ugra bo niby jaki ewentualny deal miałby powstać skoro nie mają nikogo w składzie (no chyba, że przehandlują jakieś picki). Ogólnie to będzie mega ciężko stworzyć jakąś w miarę logiczną 8-9 osobową kadrę, skoro Lebron wraca z wakacji dopiero za tydzień (oczywiście jeśli jest to równoznaczne z brakiem jakiejkolwiek decyzji) to nie zdziwiłbym się, jeśli na liście FA nie będzie już wogóle nikogo godnego uwagi. A może to taka gra Jamesa, teraz przeczekam, jeśli Riley niczego jakimś cudem nie wyczaruję to publika zrozumie moją decyzję o odejściu z Miami będącym kompletnie bez składu i przyszłości na którą nie będąc w zarządzie nie mam przecież wpływu.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97/4? Naprawde mialby zarabiac wiecej niz Kobe? Ciezko to sobie wyobrazic. Gasol niech idzie za cokolwiek co ma wartosc i da mozliwosc przebudowy.

 

Nie wiem czy ta Floryda w tej chwili jest taka najlepsza opcja. Trzeba zostawic tam Wade i Haslema, bo wypada po ich ruchach. Moze Ci Cavs to serio jakas opcja dla LBJ? Absurdalne ale kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston się kontaktuje z agentem Bosha że jakby jednak chciał więcej niż 12 mln za rok to oni chętnie by go przygarnęli zwłaszcza że chyba Melo nie za bardzo by chciał do nich.. A Bosh u nich to byłby ideał.

 

Beverley-Harden-Parson-Bosh-Howard -strach się bać

 

Myślę że wtedy kilku weteranów za minimum by przyszło do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy ruch Kings z Collisonem kiepski, to już mogli podpisać nową umowę z Thomasem. Stausaks na filmiku nieźle wypadł, możliwe, że wygryzie McLemore'a.

 

Melo i reszta jak zawsze przeciągają, ale Bosh w Houston to dla nich perfect fit obok Howarda.

 

Dirk podpisał umowę jak Duncan, fajnie, że są gracze którzy nie idą śladem Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston się kontaktuje z agentem Bosha że jakby jednak chciał więcej niż 12 mln za rok to oni chętnie by go przygarnęli zwłaszcza że chyba Melo nie za bardzo by chciał do nich.. A Bosh u nich to byłby ideał.

 

Beverley-Harden-Parson-Bosh-Howard -strach się bać

 

Myślę że wtedy kilku weteranów za minimum by przyszło do nich

 

 A skad wniosek, ze Melo nie chce do nich? Z ostatnich 3 spotkan to wlasnie z Houston gadal ponoc najdluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingsi to parodia. Mają fajnego PG robiącego im zajebistą robotę to wolą podpisać człowieka który się skończył po odejściu z Nowego Orleanu. Już jeden taki eskperyment mają na SG i jakoś to nie wyszło. Ile im kasy z salary zabiera Thorton?  Teraz jeszcze kontrakt Darrena. Cienizna. 

Chyba kolega nie na czasie ;) Thornton zostało oddany do Nets za Jeta, a na SG jest Stauskas, McLemore i Terry, ale ten ostatnie pewnie wykupi kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston niech wchodzą w Bosha. Idealny miękki gość już z wyzerowaną ambicją na pierwszą-drugą opcję w zespole, który będzie rozciągał grę, do tego nie jest miękką parówą w obronie, może w przypadku problemów DH grać na C. Morey powinien przestać kombinować tylko opchnąć Lina z Jonesem do 76ers, podpisywać Bosha za 66/4, przedłużać Parsonsa i jechać dalej. W sumie w takim zestawieniu brak Hardena w obronie aż tak widoczny nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ze mi odpisałeś to na prawde zaszczyt. Myślę, że jednak jakos by zmiescili tego Denga po opchnieciu Dudleya i kogos jeszcze.

Salary cap jest na poziomie 63 mln. Clippers mają 70 mln. Dudley to 4 mln, a Deng chce powyżej 10 mln, więc sugerujesz, że powinno się opchnąć Dudleya i Paula/Griffina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.