Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To nawet działa w Polsce jeśli ja w marynarce pije sobie piwo z gwintu to straż miejska czy policja co najwyżej mnie pouczy albo wręcz zignoruje a jak to samo zrobi dresiarz to go spiszą i dadzą mu mandat 100 złotowy

 

 

 
 
bzdura, sprawdzone info. 
Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego, do policji zatrudniają młodych gówniarzy praktycznie bez przeszkolenia. Ostatnio widziałem jak taka grupka dresiarzy wyśmiała parę patrolujących policjantów.

No i nie ma się czemu dziwić, chudzi jak patyki, ważyli maks 65 kg, nie wzbudzali żadnego respektu, spuścili głowy w dół i burknęli coś pod nosem odchodząc gdzieś pospiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha w Chinach a tu nikt nic nie pisze?

 

W sumie ja jestem w szoku, bo 2.5mln ktos chyba bylby sklonny zaplacic w nba za niego...

 

Sessions w Kings 4.2/2. Bardzo ciekawy kontrakt i wreszcie ktos tam na obwodzie bedzie potrafil rzucac ;). Szkoda ze nie wyladowal w Bulls, za taka kasę taki gracz to skarb

 

No i bohater Indiany i niespelniona nadzieja Sixers Turner dostal szanse na rehabilitację w Celts. Dolaczyl jak to ladnie ujeli do 20sto osobowego rosteru na czas campu... Z prawie all-starra do pachołka, ktorego sie obiega uczac sie koszykówki... Ameryka to kraj wielkich mozliwosci :)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że SUNS nie są zainteresowani jezeli w trade nie zostanie włączony Wiggins. EB ma opcje albo bierze QO albo ofertę, która jest na stole. Nie wiem tez czy to nie sposób na wymuszenie aby Rubio wziął jednak mniej kasy.

 

Phoenix nie jest zainteresowane bo w zamian musieliby dostać taką samą ilość kasy mniej więcej a ich celem jest nie zapychanie sobie salary. A jeśli za rok Bledsoe odejdzie za darmo to mówi się trudno. Lepsze to niż branie sobie kontraktu Pekovicia czy Martina na klatę. Zwłaszcza że latem czeka ich cięzki bój o Dragicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy ciężki? Z tego co czytałem to Goran już teraz jest gotowy rozpocząć rozmowy aby zostać w Suns. Do tego jego brat ma juz umowę na stole.

Nawet jeśli za rok EB odejdzie za darmo nie będę jakoś wkurzony bo pamietam ile za niego daliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.