Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wygląda na dobrą minę do złej gry. Nie wierzę, że Wiggins woli grać z kumplem LaVinem niż LeBronem. Chociaż Sota zebrała zaskakująco dobrą paczkę, powinno się to dobrze oglądać i Andrew i tak wylądował na 4 łapach.

 

Rubio-Martin-Wiggins-Young-Pekovic + LaVine, Dieng i Mo z ławki. Fajne to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że Dieng do tej pory w NBA rozegrał 60 spotkań, a teraz będzie zaczynał swój drugi sezon w NBA w karierze

Tak na prawdę te 60 spotkań to trochę na wyrost, bo przez większość sezonu grał 2-5 minut w meczu. Niemniej końcówka sezonu pozwala patrzyć na niego z optymizmem i wydaje się być obiecującym graczem. Ciekawe tylko czy jego oficjalny wiek jest zgodny z rzeczywistym. Mam nadzieję na dłuższe minuty dla niego w przyszłym sezonie, w końcu ktoś na kształt rim protectora w Timberwolves. Wydaje mi się, że w przyszłości mimo gorszych statystyk, może mieć większy wpływ na zwycięstwa niż Love.

 

 

Mi to wygląda na dobrą minę do złej gry. Nie wierzę, że Wiggins woli grać z kumplem LaVinem niż LeBronem. Chociaż Sota zebrała zaskakująco dobrą paczkę, powinno się to dobrze oglądać i Andrew i tak wylądował na 4 łapach.

 

Rubio-Martin-Wiggins-Young-Pekovic + LaVine, Dieng i Mo z ławki. Fajne to  :smile:

 

Ja się mu nie dziwię, może i na początku chciał grać z LeBronem, ale Cavs się na niego wypięli i przy całym tym cyrku z wymianą trudno o chęć do gry w Cleveland. 

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz też na to z drugiej strony. Jak by Ci sezon średnio szedł jako first pick w najlepszym drafcie od czasów LeBrona i będąc z nim w zespole to fala krytyki zniszczyłaby Cię raz dwa, a tak spokojnie w Socie razem z kumplem będą grać wesołą koszykówkę i się spokojnie rozwijać z dala od ognia krytyki. Ich dobre występy mogą tylko być zaskoczeniem dla ekspertów  ; ), a te złe to będą komentowane w stylu " no to było wiadome, że minnesota bez Kevina to będzie jeszcze większe dno" 

 

Wiesz, chyba jednak wolałbym już w pierwszym sezonie wystapić w PO, niż grać wesołą koszykówkę z dala od ognia krytyki :smile:

 

Ja się mu nie dziwię, może i na początku chciał grać z LeBronem, ale Cavs się na niego wypięli i przy całym tym cyrku z wymianą trudno o chęć do gry w Cleveland. 

 

True, mógł poczuć się potraktowany jak worek ziemniaków.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Zresztą mogą teraz spokojnie tankowac i mówić. Oj my biedne Wilki. Nie ma Kevina trzeba szukać w drafcie. Wezmą sobie Cliff Alexandra. Dorzuca do tego weteranów i maja ciekawy zespół.

 

Musieliby za przeproszeniem ładnie spi*****ić się z takim składem na dno albo Cliff musiałby być miękką fają w NCAA, by go wyjęli. Znając ich skład, to raczej celowałbym w jednego z: Porzingis lub Harrell, o ile dotrwają do ich picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins będzie mógł grać na siebie. Myślę, że nie będzie miał gorzej niż w Cavs, gdzie zostałby zadaniowcem i nie miałby takich szans na rozwój. Grająć w Wolves ma dużo większe szanse zostać debiutantem roku, wypromować się przez kilka lat, a potem albo powstanie w Minesocie mocny zespół albo zacznie narzekać i przeniesie się do lepszego klubu walczyć o tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto będzie tam punkty zdobywał? Wole nawet o tym nie myśleć. :smile:

 

E tam, punkty to nie aż taki problem. Wiggins, Martin, Pek, Thad - wszyscy spokojnie mogą rzucać po kilkanaście oczek na mecz. Wiggins, Young i LaVine wyraźnie poprawią atletyzym Wilków, mój brak zaufania do Rubio jest dobrze udokumentowany ale to nie scrub więc na PG będzie względnie ok, Pek dorzuci coś z pomalowanego, Martin walnie kilka trójek, Mo doda coś z ławki, Dieng też powinien zrobić dobry użytek ze swoich minut. Nie jest aż tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie terminarzem niezbyt duże. Ja, szczerze mówiąc, czekałem nawet na to, aczkolwiek się troszkę zawiodłem. Pierwszy dzień raczej przeciętny, chociaż na pewno bardzo ciekawym będzie zobaczyć odświeżonych Mavs przeciwko mistrzom. Pelicans można obejrzeć, z Asikiem na pewno będą ciekawym zespołem, aczkolwiek na zachodzie na PO obecnie nie mają co liczyć. Rox vs Lakers też raczej średnio, dwie drużyny bez charakteru (obecnie), jedyny smaczek to oczywiście powrót mamby.

 

Na Lebrona trzeba będzie czekać do 30. października, kiedy to zagrają Nix. Pomimo przeciętności panującej obecnie w Big Apple, Melo z koleżkami powinni się stawić i stworzyć jako takie widowisko, aczkolwiek wisienką na torcie będzie mecz vs Bulls (dnia następnego), z Rosem i Gasolem, no, no, tym już się można ekscytować dzisiaj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox vs Lakers też raczej średnio, dwie drużyny bez charakteru (obecnie), jedyny smaczek to oczywiście powrót mamby.

 

lol, sama obecność mamby gwarantuje nadmiar "charakteru". Howard i Harden to też mocno specyficzni gracze. Jeremy Lin mający coś do udowodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie szczegolow terminarza...

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/234618/National-Game-Appearances-In-14-15-By-Team

 

Here are the number of non-NBATV national games on the schedule for every NBA team:

 

Atlanta Hawks: 2

Boston Celtics: 1

Brooklyn Nets: 4

Charlotte Hornets: 2

Chicago Bulls: 25

Cleveland Cavaliers: 25

Dallas Mavericks: 11

Denver Nuggets: 5

Detroit Pistons: 2

Golden State Warriors: 19

Houston Rockets: 17

Indiana Pacers: 5

Los Angeles Clippers: 23

Los Angeles Lakers: 20

Memphis Grizzlies: 1

Miami Heat: 16

Milwaukee Bucks: 0

Minnesota Timberwolves: 2

New Orleans Pelicans: 2

New York Knicks: 16

Oklahoma City Thunder: 25

Orlando Magic: 0

Philadelphia 76ers: 0

Phoenix Suns: 10

Portland Trail Blazers: 16

Sacramento Kings: 3

San Antonio Spurs: 19

Toronto Raptors: 4

Utah Jazz: 1

Washington Wizards: 10

Poza komiczna liczba meczow Lakers i Knicks [ale wiadomo, ze to przez duzy rynek] wg mnie ciekawe jak NBA cichcem karze tankerow: Bucks, Magic, Sixers i Jazz w sumie dostali jeden mecz.

 

Sportowo najbardziej pokrzywdzeni moga sie czuc na pewno Raptors i Grizzlies, ale moze tez i Hawks albo Pelicans.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie terminarzem niezbyt duże. Ja, szczerze mówiąc, czekałem nawet na to, aczkolwiek się troszkę zawiodłem. Pierwszy dzień raczej przeciętny, chociaż na pewno bardzo ciekawym będzie zobaczyć odświeżonych Mavs przeciwko mistrzom. Pelicans można obejrzeć, z Asikiem na pewno będą ciekawym zespołem, aczkolwiek na zachodzie na PO obecnie nie mają co liczyć. Rox vs Lakers też raczej średnio, dwie drużyny bez charakteru (obecnie), jedyny smaczek to oczywiście powrót mamby.

 

Na Lebrona trzeba będzie czekać do 30. października, kiedy to zagrają Nix. Pomimo przeciętności panującej obecnie w Big Apple, Melo z koleżkami powinni się stawić i stworzyć jako takie widowisko, aczkolwiek wisienką na torcie będzie mecz vs Bulls (dnia następnego), z Rosem i Gasolem, no, no, tym już się można ekscytować dzisiaj. :grin:

A powrot Howarda? :)

 

Odnosnie szczegolow terminarza...

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/234618/National-Game-Appearances-In-14-15-By-Team

 

 

Poza komiczna liczba meczow Lakers i Knicks [ale wiadomo, ze to przez duzy rynek] wg mnie ciekawe jak NBA cichcem karze tankerow: Bucks, Magic, Sixers i Jazz w sumie dostali jeden mecz.

 

Sportowo najbardziej pokrzywdzeni moga sie czuc na pewno Raptors i Grizzlies, ale moze tez i Hawks albo Pelicans.

 

Dziwne, ze Nets tylko 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza komiczna liczba meczow Lakers i Knicks [ale wiadomo, ze to przez duzy rynek] wg mnie ciekawe jak NBA cichcem karze tankerow: Bucks, Magic, Sixers i Jazz w sumie dostali jeden mecz.

 

Najmocniej dostało się chyba Celtics, których wrzucono do tego samego wora co wspomniane przez Ciebie na końcu organizacje.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.