Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co mają posty wspólnego ? Nie jestem fanem Bulls ale oglądam ich mecze dosyć często i akurat z Spurs i Mavs grali fajną zespołową koszykówkę , jednak dla mnie Brick Rose jest największym problemem tej drużyny przecież ten typ ma taki talent do stopowania ofensywy własnej drużyny, a za 3 po prostu nie umie rzucać ( od czasu do czasu rzuci na b. dobrej skuteczności ale ogólnie to all season long wali takie cegły za trzy i w takich ilościach, że szkoda oglądać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thibs musi chyba kierować sie prostym +/- że Kirk gra po 25 minut w meczu nie robiąc praktycznie nic.

dziś qrwa patrzę kirk jest +1. nie wiem jak on to zrobił . zjebał chyba wszystkie posiadania jakie miał. raz wybrał piłkę Wade i tyle.

Bulls mają ogromny problem na środku. Fajnie było pośmiać się z Jednrasa z Listopadzie jak gasol wygladał. teraz nie wyglada w defesywie. Whiteside to kolejny koles który robi rozwałkę. Mozgov robił Vucevic robił Gobert.

Jak Noah nie wróci do jako takiej dyspozycji to cinko bedzie. miast wojowniczych okrzyków Noah będą jęki Gasola.

Butler wrócił ze swoim podejrzanym rzutem.

United Center nastawia dupę po rak kolejny dla drużyn poniżej 0,500/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie... napinacze się na tego Rose'a od Noah oczekujecie co noc DPOTY, Jimmy obniżył loty w D i zwalniacie TT...

Na Kirka juz nie możecie patrzeć i tak co drugi przegrany mecz...Tak jak 2-3 lata temu w waszych postach było sporo werwy i czasem aż zbytni optymizm dziś jest druga skrajnosc ;-)

Przeczytaj temat od początku na spokojnie i zobacz gdzie s rozłożone akcenty a ja dalej uważam ze ten sezon może przynieść finał łatwiej niż przez ostatnia dekade....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie... napinacze się na tego Rose'a od Noah oczekujecie co noc DPOTY, Jimmy obniżył loty w D i zwalniacie TT...

Na Kirka juz nie możecie patrzeć i tak co drugi przegrany mecz... Tak jak 2-3 lata temu w waszych postach było sporo werwy i czasem aż zbytni optymizm dziś jest druga skrajnosc ;-)

Przeczytaj temat od początku na spokojnie i zobacz gdzie s rozłożone akcenty a ja dalej uważam ze ten sezon może przynieść finał łatwiej niż przez ostatnia dekade....

Dać mu wódki, bo dobrze prawi! Był czas za Thibsa, że kręciliśmy najlepszy bilans w NBA i co nam to dało? Poczekajmy na playoffs, dla mnie ten RS jest na zgranie drużyny i rozkręcenie się Derricka. Nie interesują mnie zbytnio wyniki, bo jak wszyscy wiemy PO to zupełnie inna bajka.

Edytowane przez GooFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie... napinacze się na tego Rose'a od Noah oczekujecie co noc DPOTY, Jimmy obniżył loty w D i zwalniacie TT...

Na Kirka juz nie możecie patrzeć i tak co drugi przegrany mecz... Tak jak 2-3 lata temu w waszych postach było sporo werwy i czasem aż zbytni optymizm dziś jest druga skrajnosc ;-)

Przeczytaj temat od początku na spokojnie i zobacz gdzie s rozłożone akcenty a ja dalej uważam ze ten sezon może przynieść finał łatwiej niż przez ostatnia dekade....

Rozumiem co chcesz nam przekazać, ale...

1) Noah jest dla mnie usprawiedliwiony. Kontuzja okazała się poważniejsza, niż wszyscy przypuszczali. W dodatku zawsze gość wolno wchodził w sezon. Podczas PO jego wkład będzie nieoceniony.

2) Za nic na świecie nie zwalniałbym Thibsa! I chyba każdy prawdziwy fan tej ekipy się ze mną zgodzi.

3) Jimmy obniżył loty w D, tak. Natomiast zawsze i wszędzie JB 14/15>13/14

4) Co do tej werwy... Jak drużyna ma werwę, to i kibice mają;) A tu jest grany piasek po jednej i drugiej stronie boiska. Serio. Nie da się oglądać tej ekipy. Nie usiądziesz przy piwku i popkornie oglądając Byki. Rzucasz k****mi na prawo i lewo, kiedy widzisz jak grają.

O plejoffy się właśnie bardzo boję. Od Wizz mamy regularny wpierdol, Spurs przenieśli się na wschód, z Toronto gra się ciężko układa, Cleveland nabiera rumieńców, a ostatni mecz z Heat przemilczę. W dodatku ten absurdalny bilans na własnym boisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację Panowie ale z jedną kwestią poruszoną przez ignazz'a się zgadzam - na Kirka naprawdę nie idzie już patrzeć.

W sumie na Derricka momentami też ale tu się łudzę, że to wciąż jest work in progress i chłopak szuka swojej niszy, w której się odnajdzie po tych kontuzjach, a RS to dla niego obóz przygotowawczy przed PO. A top seed tośmy już mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz a teraz poczytaj kto dokładnie takie posty pisze i zastanów sie czy to nie są przypadkiem te same osoby co zawsze lamentują

 

nie zmienia to tez faktu ze cos sie powinno w tym zespole zmienić, mydle o rosterze

Taj i Mirotic sie dublują i tu jest kłopot chyba ze thibs da w dłuższym wymiarze czasu Niko minuty na SF ((w co trudno mi uwierzyć). Jak oglądam mecze i widzę ogony Mirotica to mnie krew zalewa

Nets sie rozmieniają, Johnson byłby w Bulls idealnym rozwiązaniem na obwodzie, a Taja wzięliby z pocałowaniem ręki

Celci też szukają wymian, to samo Hornets, którzy spisali sezon na straty. Bulls mają kim handlować, a zespół potrzebuje odświerzenia, wiec...

 

Do Kirka wielu kibiców ma pretensje bo przestał dawać to co było jego atutem w poprzednich latach. I owszem- jako rezerwowy guard na kilkanaście mpg taki gracz to skarb, ale gra zdecydowanie za dużo, facet ma wiedze, doświadczenie, ale przestał się pozytywnie wyróżniać na parkiecie. Choć ja, głównie przez ogromna sympatie i szacunek dla tego chłopaka nigdy słowa na niego nie napisze, bo to taki nasz Derek Fisher ;)

 

A sezon zaczyna sie po ASG co juz wszyscy wiemy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.