Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie akurat Atlanta jest team to beat na wschodzie. Czarodzieje i Raptory jak dla mnie muszą jeszcze w jednych PO zapłacić frycowe. Bulls z Thibo to dla mnie zespół, który jednak w PO jakoś sobie nie radzi, jest niby mocny, ale jak przychodzi co do czego, to mają ofensywną zapaść. No i jeszcze Ely3 im wieści finał, więc naprawdę kiepsko widzię ich szanse. Cleveland powalczy, ale fakt, że bez Lebrona przegrali z 76 jest mocno demotywujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak to raz:

 

 

 

A po drugie, kto będzie krył Noah, jak Horford będzie na Gasolu?

Millsap. chyba lepiej żeby krył nieco niższego, który posiada słabą post game, więc nie będzie go w ten sposób katował jak Gasol. do tego Noah jest też bardziej podatny na sraty, a ich wymuszanie to jedna z większych zalet Millsapa w D. właściwie to jakie są argumenty za tym, aby to Horforda dać na Joakima?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio najlepszy obwodowy plaster był jednocześnie był TAK dobry w ataku?

 

contract year baby

 

Jimmy Butler nie jest już najlepszym obwodowym plastrem tak gwoli ścisłości, rozumiem że ATF i te sprawy, ale Jimmy nie broni tak dobrze jak rok/dwa lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem postępu Butlera ja jestem ciekaw jak by ten team wyglądał jakby normalny PG tam grał , bo DRose to jest parodia koszykarza, zresztą też przez coaching on nie powinien mieć przyzwolenia na taką grę prawie 16FGA na mniej niż 40% i mniej niż 30% za 3 ? WTF ? + niedługo będzie miał tyle TO na mecz co asyst WTF ? Bullsi mają jeszcze czas na trade tylko ciekawe ilu naiwnych się znajdzie, teraz jeszcze może kilku tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose jest nietradowalny

Bulls mieli ostry nifart że derrick zerwał acl na początku tak tlustego kontraktu

Co by nie mówić na tamten moment max dla niego był tak oczywisty jak to że james ma sapport z dupy

 

Iggy pamiętam jak w czasie pierwszych finałów SAS-Heat mówił mi że Bulls będzie bolał ten kontrakt bo drose nie wróci do normalności

No i żeś wykrakal!

 

Amnestia i tylko ona

Roseowi czas i parasol ochronny sie konczy. Zakładałem że do asg będziemy mieć jasny obraz tego kim stanie się Derrick i na te chwile nie wygląda to dobrze

Może thibs powinien go zacząć rzutowo ograniczać? Tylko czy on potrafi skoro gameplan ma tylko jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Rose jest nietradowalny głównie że Bulls bezgranicznie nadal w niego wierzą, ale ile można ? Przecież cełgy jakie on rzuca to już są po prostu poniżej granicy pewnej przyzwoitości i to w takich ilościach że głowa boli. 

 

 Myślę że w tym momencie jeszcze jakiś team mógłby trade zaakceptować, zależy jaki i co w zamian Bullsów mogą dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dante

 

Skoro piszesz, że jest tak beznadziejny to z jakiej paki ktoś może mieć ochotę przejąć taki kontrakt skoro nawet w swoim rodzinnym mieście nie może się ogarnąć choć próbowano już chyba wszystkiego żeby tylko wrócił do formy? Jedyne wyjście poza amnestią to dać mu wolne do kwietnia, niech ćwiczy słabe elementy, mentalnie się odbuduje. Tylko czy jemu jeszcze coś pomoże? Czy to w ogóle jeszcze gracz na miarę NBA?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jemu jeszcze coś pomoże? Czy to w ogóle jeszcze gracz na miarę NBA?

 

Dajcie mu może rozegrać pełny sezon? Rose jest w cholernie trudnej sytuacji, musi dostosować się do ograniczeń swojego ciałą po kontuzjach, które kończyły już kariere wielu zawodnikom. Nie jest to łatwe dla gości o takim charakterze jak on(vide Kobe), którzy chcieliby być zawsze i wszedzie alpha dogiem. Wjechal do ligi z buta, jako rookas w PO siał spustoszenie, zdobył dla Bulls MVP(nie wchodze w dyskusje czy sluszne), nie zaczal przy tym pajacować jak jakiś Howard, Bulls z nim byli w koncu exciting. Ilu graczy Bulls w tej dekadzie zrobiło tyle dla organizacji? Tu już widzę wyjezdza sie z jakimiś trejdami(tak najlepiej w polowie pierwszego sezonu  po prawie 3 latach przerwy, ciezkiej i bolesnej rehabilitacji itd.), czy tezą że nie jest to gracz na miare NBA(zobacz  w rosterach druzyn jakie asy smigaja jeszcze w tej lidze). Sheeeeeiit. Klub koszykarski to nie jest stricte biznes, sentymenty w tej lidze równiez się licza i nie wierze ze Bulls by mu cos takiego odwalili. Miami w tamtym roku tez pewnie powinno wymieniać Wade'a? Przeciez jest stary i gra 2 mecz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade to przy "MVP" okaz zdrowia. Może w roosterach są gorsi gracze, ale nie wiem czy w jakimkolwiek contenderze biega taki szkodnik pałujący tyle rzutów, gdyby Bullsi mieli porządnego point guarda to by byli postrachem ligi, a tak mają typka co odpala po 16 rzutów na poniżej 40% i ma niewiele więcej asyst niż strat. ( a tych asyst to btw bardzo ubogo ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.