Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien, że Noah zaznaczy sobie w notesiku rewanż z Kings.

Dlaczego Snell nie gra? Tig nie grał, bo był piaseczny, ale Snell? Przydałby się drugi stoper na obwód. Zawsze jest ich dwóch. Deng-Brewer, Deng-Butler, a teraz?

Mirotic w obronie jest januszem...

Edytowane przez Nemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubie chicagowskie Byki - to ulubiony zespol mojego papy bo on zajaral sie MJ i Bykami jak lecieli w tvp - ja bylem wtedy w planach dopiero...

 

ale do rzeczy. ja tez oczywiscie ich lubie. raz bo tata, dwa ze lubie cala nba co powtarzam zawsze i wszkole i tu. jestem najwiekszym fanem ligi nba a nie poszczegolnych druzyn. lubie chicago.

 

ale nie lubie derka rose. jest moim zdaniem glupi i ten tekst to potwierdza http://www.mvp-magazyn.pl/derrick-rose-kubus-puchatek-z-nba/

ale jestem ogolnie nie zaiwstny i zycze mu zeby gral znow wspaniale i przestal byc kontuzjowany. ale jak widze jego tepy wyraz twarzy to po prostu zamykam oczy. wiem ze nie spodziewaliscie sie po mnie takich odruchow ale coz, jestem szczery jak zwykle.

 

moim zdaniem byki musza zapomniec o tym graczu i zaczac budowac druzyne bez niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest mądrzejszy od autora tego tekstu. :lol: Karol ma nagrane, ale nie pokaże nikomu. :lol:

Taaak, a Ty czytaj te bzdury. Wypowiedź D-Rose niefortunna w złym czasie i robią z gówna problem.

Wymieniać go na pewno nie będą, wypełni kontrakt do 2016/17 i wtedy się zobaczy. ;]]

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubie chicagowskie Byki - to ulubiony zespol mojego papy bo on zajaral sie MJ i Bykami jak lecieli w tvp - ja bylem wtedy w planach dopiero...

 

ale do rzeczy. ja tez oczywiscie ich lubie. raz bo tata, dwa ze lubie cala nba co powtarzam zawsze i wszkole i tu. jestem najwiekszym fanem ligi nba a nie poszczegolnych druzyn. lubie chicago.

 

ale nie lubie derka rose. jest moim zdaniem glupi i ten tekst to potwierdza http://www.mvp-magazyn.pl/derrick-rose-kubus-puchatek-z-nba/

ale jestem ogolnie nie zaiwstny i zycze mu zeby gral znow wspaniale i przestal byc kontuzjowany. ale jak widze jego tepy wyraz twarzy to po prostu zamykam oczy. wiem ze nie spodziewaliscie sie po mnie takich odruchow ale coz, jestem szczery jak zwykle.

 

moim zdaniem byki musza zapomniec o tym graczu i zaczac budowac druzyne bez niego

 

Czy tylko ja widzę sprawę inaczej?

Derrick nie lubi i nie chce udzielać wywiadów - tak samo jak tańczyć jak debil przy prezentacjach - to nie głupota a jego charakter.

Tak jest uprzejmy i odpowiada na pytania - bo tak został wychowany/tak należy, co nie znaczy że musi błyszczeć wypowiedziami, to nie w jego naturze, ale nazywać go "głupiutkim"?

Dla mnie takie podejście to raczej przejaw "mądrości" - bo wie jaki ma zawód, wymagany jest od niego także kontakt z dziennikarzami, a że tego nie lubi i nie czuje takiej potrzeby to nie robi z siebie c*ja - tylko odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MVPrzemek

 

Nie przekonał mnie ten artykuł. Być może Rose nie ma zbyt wiele do powiedzenia, być może palnie czasami coś nieprzemyślanego. Ale co z tego? Jest gwiazdą NBA i już w tym momencie osiągnął naprawdę wiele a jeszcze sporo przed nim. Jest bardzo pracowity i oddany temu co robi. Nawet jeżeli ma niskie IQ to w ogóle mu to nie przeszkodzi w osiągnięciu nadzwyczajnego sukcesu w życiu zawodowym. Uwielbiam go oglądać ponieważ posiada niewiarygodną dynamikę i w tym aspekcie wyróżnia się w całej NBA. Nie sądzę, że decyzje o pauzowaniu są pochopnie podejmowane a nawet jeżeli tak się dzieje to klub zawsze może rozwiązać z nim kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barsa a kto dawal Ci gwarancje ze bitler sie tak rozwinie ofensywnie?

poza tym wez pod uwage ze dzieje sie to kosztem D

no i pytanie drugie. Czy to stala tendencja czy CY efect?

 

A to nie ma znaczenia, co jest przyczyną, bo ktoś mu maksa da i nie będzie myślał, że może to przekłamanie wynikające z CY. Jeżeli Bulls chcą go zatrzymać to maks jest konieczny. A co jest tego przyczyną nie ma znaczenia. Raczej chwaliłbym Butlera za inteligencję. Wie, że nawet za najlepsza obronę maksa nie dostatnie. Ale jak doda do tego dobry atak i cyferki to potwierdzą to ktoś taki kontrakt zaproponuje. No i to robi. Może i to przekłamanie wynikające z CY, ale on się po prostu dostosowuje do tego jak rynek działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Przemek napisałby, że Butler jest po prostu inteligentny... Generalnie uważam, że jeśli masz zawodnika obwodowego, który robi różnicę w defensywie a do tego potrafi coś zagrać po drugiej stronie parkietu to dajesz mu 12 mln, tym bardziej, jeśli jest on młody i nie gra tylko i wyłącznie o pierwszy kontrakt (bo to prawdopodobnie i tak nie będzie jego najwyższy kontrakt w życiu). to z pewnością będzie się rozwijał, aby w okolicach 28-30 roku życia otrzymać kontrakt jeszcze wyższy. Takich graczy się delikatnie przepłaca na tu i teraz, aby w przyszłości byli niedopłaceni. Po raz kolejny wychodzi na to, że Chicago się nie zmienia i nie lubi doceniać swoich zawodników (jak kiedyś Pippena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.