Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

mnie niepokoi  styl w jakim graja bulls. Kazdy kolejny mecz jest gorszy, wczorajszy to meka, pokuta za cos co zrobiłem. całe szczescie ze ogladalem powtórkę i ominąlem praktycznie całą druga i trzecia kwarte bo takiej padaki dawno nie widziałem

 

Butler jest agresywny,ale czasami zbyt samolubny

Gasol nie byl w stanie zrobic nic przeciw vucevicowi, mlodszy, szybszy, silniejszy, facet robił ogromne wrazenie

Payton mi sie podoba, ma słaby rzut, ale widac w nim agresję i ciag w pomalowane, chyba go troche poobserwuje w tym sezonie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się powtarzam ale przegrywamy deskę, wiem, że nie ma Noah ale to naprawdę dziwna sprawa dla kibica Byków, szczególnie w takich rozmiarach na atakowanej stronie...

 

Może mi się wydaje, ale chyba Rose naprawdę coś zmienił w swojej grze, zobaczymy co będzie jak się rozkręci sezon i przyjdą PO, ale chyba czym mniej Rosa tym lepiej dla zespołu.. żeby nie zostać źle zrozumianym, powinien ciągnąc zespół ale w końcówkach czasem niech ktoś inny rzuci, niech ofensywa nie kręci się tylko wokół niego.

 

Tom daje pograć Miro i Dougowi, to dobrze... nie liczyłem na to, szczególnie w 2 przypadku, jestem mile zaskoczony.

 

Snell chyba do wymiany będzie przymierzany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o cavs ktoś pisał ze Bulls wyglądają lepiej na poczatku sezonu niz lebrons

ten ktoś nie obejrzał najwyraźniej żadnego meczu Bulls, albo tylko ten z Cavs

 

byki graj piach

zastawienie swojej deski lezy, difens lezy, czy to teamd czy 1&1

o dziwo gasol, któremu wróżono defensywną emeryturę robi to czego od niego oczekiwałem, za to Noah, Gibson i Butler kompletnie nie są sobą

Noah tradycyjnie zardzewiały na poczatku RS, Gibson gdzieś zgubił swoja agresje, a butler, który z tej trójki najbardziej mi działa na nerwy tak sie skupia na kontrakcie i punktach ze olewa defensywe niczym bryant

Bulls dotychczas nie zagrali z żadnym zespołem +50% i poza ta egzekucja w Knicks każdy ich mecz kończył sie nerwówka. O ile z Cavs przegrali to był i tak najlepszy mecz tego sezonu!

takie "zespoły" jak minny, magic czy dzis Sixers powinny był kończone w góra trzech kwartach

 

i nie wiem czy bardziej mnie wkur*ia fakt ze starterzy graja znów po ok 35mpg czy tez to że Thibo nie potrafi ich wziąć za mordy i wytrzeć nimi za jaka grę parkietu na treningu

za dzisiejszy mecz kazdy oprócz Mikea i gasola powinien zaliczyc po 100 linii, byc w 4qtr +18 i wygrac jednym punktem? dać sobie rzucić dwie takie trójki w samej końcówce?

 

pragnę, a nawet żądam zeby Bulls jutro przegrali w UC i dostali od widowni porządną dawkę buczenia przez całe 48 minut

 

a tak BTW to czemu Rose nie grał? Myslałem ze mecz zaczyna sie o drugiej naszego czasu i przegapiłem początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem wczoraj i nie obejrzałem meczu, ale to chyba dobrze...

 

Home mamy 2-3, wtf?! Znów przegrywamy tablice i to mocno, Indiana grała b2b, a i tak w dupę we własnej hali....W tamtym sezonie było źle na wyjazdach, a teraz widzę sytuacja się odwróciła.

 

Butler to gra radosną koszykówkę pod siebie?? Naprawdę znajdzie się przygłup co mu na maxa i będzie kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler to gra radosną koszykówkę pod siebie?? Naprawdę znajdzie się przygłup co mu na maxa i będzie kłopot.

12-13 mln nie wystarczy, by go Bulls nie wyrównali? Maxa może bym nie dawał, ale jak LAL dadzą 12.5 i on przystanie na takie warunki to może w końcu będziemy mieli normalnego defensora na obwodzie.

 

Swoją drogą trochę SF ale Memphis chyba byłoby stać na podpisanie Butlera za maxa i Gasola za maxa? Conley-Lee/Allen-Butler-Zach-Gasol, w PO strach się bać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu... Aktualnie Bulls to jest najbardziej porąbana drużyna. Nie ma Derricka, a jest Gasol - przegrywają gładko z paraIndianą i obrona leży. Nie ma i Derricka i Gasola - wygrywaja z LAC bez większych problemów i obrona klika przeciwko drużynie teoretycznie ciężkiej dla Bulls. Gasol, ponoć, patrząc na staty to w tym sezonie, póki co, defensywna podpora Byków. Nie sprawdzałem - takie słuchy na dzielni chodzą... :onthego:

Pau, obok Jimmy'ego wygląda najlepiej, jak do tej pory, ale po jednym meczu gdzie Hiszpana nie ma, obrona Byków zaczyna się kleić, a Mirotic z ławki zaczyna wyglądać, tak jak powinien. Podobnie było we wcześniejszych meczach bez Joakima, gdzie Nikola dostał jakieś większe minuty.

Ławka w Chicago jest, według mnie, marzeniem każdej drużyny, ale jakoś statystyki tego nie oddają... Czemu?

... nie wiem czemu, ale będę gdybał...

Jak dla mnie, to pewność siebie graczy rezerwowych, poza Gibsonem, leży i kwiczy... Chętnie zobaczyłbym któregoś z debiutantów w S5. Albo Doug, albo Nikola... Mimo tego, że setki razy już czytałem i słyszałem, że Miro nie nadaje się na SF, to po tych meczach które było mi dane zobaczyć (wszystkie) nie mam żadnych "ale", jeśli chodzi o Mirotica na SF. MDJ jest w tym sezonie, póki co genialny i jak po zeszłorocznym PO miałem go za zbędny element, to teraz prawie fanclub założyłem - biurokracja ostudziła moje zapędy... :onthego:

Mike Jr to gracz po 30+ i pewność siebie w jego wypadku to coś co się ma, bez względu gdzie się zaczyna mecz. To samo z Gasolem, choć, nie wiem do końca czemu, ale mam wrażenie, że dla Paua byłaby to ujma na honorze... Niemniej jednak Gasol i MDJ z ławki stworzyliby jakiś balans powiędzy S5 i rezerwą...

Nie wiem, czy jakieś staty są to w stanie pokazać, ale, oglądając mecze widzę, jak na razie, jedną prawidłowość - zarówno McDermott, jak i Mirotic grają lepiej mając obok siebie graczy bardziej doświadczonych. Chciałbym bardzo zobaczyć jakieś roszady w składzie, bo McDermott i Mirotic naraz na boisku wyglądają, jak we mgle, szczególnie mając obok siebie na boisku rezerwy i nieważne jak genialne w teorii one są. Dodatkowe plusy Gasola z ławki to Noah jako C od początku, gdzie wygląda, według mnie lepiej...

 

Teraz pytanie, czy takie miszungi mają sens już teraz, czy może jednak poczekać, aż debiutanci tą wspomnianą pewność siebie zdobędą stopniowo, lub wydrą siłą... Co Noah z Gasolem w defensywie będą w stanie zdziałać... ITD... ITP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim Mcbucket i Nikola razem na boisku to powinny byc set plays, gdzie trzeba rozciagnac difens w nerwowej koncwce a nie regularne granie, bo oni maja na boisku identyczne role i identycznie po parkiecie sie poruszaja. Mirotic jest duzo bardziej doświadczonym graczem i to widac w sposobie jak sie zachowuje z piłką. W jego przypadku chodzi raczej o czas którego potrzebuje kazdy gracz na przejscie z gry w Euro na to co sie gra w NBA, taka aklimatyzacja z reguły trwa dłuzej niz 10 spotkań

 

Gasol z ławki? Jemu być moze by to nie zaszkodziło, ale chyba pomogłoby Gibsonowi, który juz w poprzednim i wcześniejszym sezonie pokazywał ze lepiej czuje sie jako startujacy PF

Choc z drugiej strony są gracze, zwłaszcza Ci starsi, którym gorzej wejść w rytm meczowy jeśli nie zaczynają spotkań w S5 i moze Gasol do nich należy. Nie mniej jednak sam chetnie zobaczyłbym taki zabieg w praktyce, a teraz jest na to idealny czas. nawet jeśli Bulls okupiliby to kilkoma przegranymi wielkiej róznicy by to nie zrobiło, bo rywale z konferencji wcale nie grają lepiej

Niestety Tghibo wg mnie nie nalezy do ludzi, którzy byliby skłonni tak grać, no chyba ze zmusza go do tego sytuacja zdrowotna graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - mamy jeszcze czas na próbowanie... Znaczy się... "My" mamy czas, bo Thibodeau już od wakacji gra same siódne mecze PlayOff. Qrva, mimo wszystkich wad uwielbiam typa... :onthego:  :onthego:

 

Królowie wyjazdów....

Jeszcze nie przegraji poza UC - dobry prognostyk przed Circus Trip... :panda:

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.