Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno korzystniej byłoby jakby go podpisali już teraz nawet za te 11-12 melonów, nie wiem co chcieli ugrać.... choć tak jak pisałem, macie jakieś info o tym jakie były rzucane kwoty? Bo czytałem o rozbieżnościach 2,5 mln na rok, ale kwot całkowitych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ymn... Ale dla Byków też było kilka ''gospodarskich'' gwizdków, także wiesz... Sędziowanie na minus było w całym meczu, dla jednych i drugich.
Jak się wam widział mecz? Mi brakowało Jo w roli podającego z łokcia, deska tragiczna, transition offence tragedia. Rose jeżeli nie biegnie sam na kosz, to stopuje każdy możliwy fast break.
MDJ na LBJ tragedia... Dlaczego Tibs tak późno wystawił Sznela? Kirk<3 wygrał przegrany mecz. Uwielbiam Toma Thibodo, ale zaczynam się zastanawiać czy gość nie jest problemem w tej ekipie...
Bez Butlera nie mamy szans z Kawsami...
Tyle.
Śmiesznie było jak Rose wyobraził sobie, że jest Stefanem i rąbnął trzy cegły po dwóch trafionych wcześniej trójkach. Ale ogólnie in plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast pisać o gwiazdkach z dupy napisz konkretnie o które sytuacje Ci chodzi (dla obu zespołów).

Ja sam przez większość meczu zastanawiałem  jak ocenić sędziowanie. Lubie jak sędziowie dopuszczają twardszą grę a nie co chwiledziwne gwizdki. Tutaj oglądając po raz drugi mecz wydaje mi się ze sędziowie faktycznie nie stanęli na wysokości zadania ale przynajmniej gwizdali podobnie przez cały mecz i równo dla obu zespołów. Błędy jak pisałem były ale w obie strony.

 

 

Nie wazne co bylo
Butler za rok bedzie sie klocil o te 2 banki, a teraz musi sie bardzo starac

A co jeszcze o meczu.
Kazdy kibic zespolu z ktorym beda grac Cavs musi sie nastawic na gwizdki z dupy
Szczescie sprzyja lepszym a sedziowie Cavsom...

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faul mikea na jamesie, gwizdek dla ivinga i brak dla juniora w analogicznej sytuacji co ta gdzie gwizdnęli dla jamesa

 

i to wszystko w koncówce

 

a i jeszcze jedno- nie wiem kto nie wiem po jaką cholerę i nie wiem za jakie pieniadze,ale ten fiut, który zmienił intro Byków, a co jeszcze gorsze zmienił muzykę, która jest dla kibiców świeta powinien zawisnąć nad głównym wejsciem do UC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wrażenie że na LBJu było mniej fauli z dupy niż zwykle. Sędziowanie było IMO sprawiedliwe. Kilka drobnych błędów, ale bez przesady.

A faul Gibsona na Kyrie można było chyba gwizdnąć jako kontynuację. 

 

a i jeszcze jedno- nie wiem kto nie wiem po jaką cholerę i nie wiem za jakie pieniadze,ale ten fiut, który zmienił intro Byków, a co jeszcze gorsze zmienił muzykę, która jest dla kibiców świeta powinien zawisnąć nad głównym wejsciem do UC

Tutaj zgadzam się w 100%, mimo że za kibica byków się nie uważam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak Rose złapie sporo kontuzji to Butler "wejdzie na poziom" Leonadra, a to maxik będzie znaczył (koleś poprawił się w lato, myślałem, że to takie tam przechwałki i PS, wiem, że to tylko jeden mecz ale chyba coś tam widać).... naprawdę ciekawa sprawa co z nim będzie po sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawcie mnie jeśli się mylę ale mamy sezon 2014/15 prawda?

Bo wczoraj chyba przez pomyłkę włączyłem mecz z poprzedniego sezonu.

Straty i niemoc ofensywna Bulls w drugiej połowie sprawiły ze chwilami kibicowałem Wolves. Dzięki Bogu maja Brewera, który koncertowo nie pozwolił im rozwinąć skrzydeł

Zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie zacząć hejtować Thibo za ofensywną ułomność

Szkoda trochę Wigginsa, popełnił trochę szkolnych błędów, facet ma serce do gry, ale jeszcze trochę czasu upłynie zanim przestanie płacić frycowe

 

Fajnie ogląda się Gasola i Noah razem, kupuje koszulkę z nr44, nienawidzę Juniora

tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że coś mnie ominęło w końcówce z udziałem Brewera ;]

 

Noah zwyczajowo słabo wchodzi w sezon. 
Mnie gra z Gasolem nie przekonuje w tych trzech spotkaniach w ataku tzn, Noah odnajduje się przeciętnie, co innego Pau. 

W preseason Gasol w ataku za mało postupował uciekał dalej od kosza, teraz wizualnie wygląda to lepiej.

 

Fajnie że Butler w debiucie potwierdził kilkoma akcjami, że ostro pracował w lecie.

Zadziwia Kirk i gra w ataku, pamięta kto by trafił trzy kolejne rzuty w tym dwie trójki i to jeszcze jesienią?

Dzieci mu się ostatnio porodziły to może ucieka z domu i na hali siedzi 24 h i rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Noah zawsze ma słaby początek sezonu. On zaczyna łapać formę tak gdzieś w połowie Grudnia. :lol: Pierwszy miesiąc jest najtrudniejszy, bo nigdy w listopadzie obrona nie działa dobrze, potrzeba czasu, a później to już z górki. Ja teraz jaram się kazdą minutą McDermotta i Mirotica. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie wszystkie myckowe założenia po pierwszynm meczu sezonu Bulls zweryfikowali dwoma nastepnymi

 

Mirotic gra duze minuty, większe od McBucketa. Mycek pisałeś ze Mirotic ma inną mentalność od Douga. Ze piłuje sie o gwizdki. pamiętaj, ze Nikola to rookie tylko z nazwy, facet jest pro od kilku lat, wiec zrozumiałe jest ze inaczej sie zachowuje na parkiecie i poza nim niz młody nie tylko z nazwy McDermont

 

Kirk definiuje sie na razie jako bardzo pewny punkt zespołu, ktoś pisał ze on jest 9-10 graczem rotacji,. a prawda jest taka ze on jest 6-8. Wg mnie nie Mike Junior a własnie Kirk to jest człowiek Thibo na parkiecie, facet to praktycznie grający trener, nie zdziwię sie jak zaraz po zakończeniu gry zostanie asystentem w bulls, bo jeśli ktos obecnie w Lidze ma papiery na bycie trenerem w przyszłości to Kirk jest własnie tym kimś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk od początku swoje kariery w Bulls pokazywał jakie są jego mocne strony.

Wiadomo, że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy/nie przeskoczył, co było wiadome w momencie wybierania go już w drafce gdy awaryjnie pick na niego poszedł po końcu kariery J.Williamsa, ale daj Boże każdej drużynie NBA takiego 6-8 w rotacji PG/SG z charakterem jak Hinrich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.