Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls znów w wyscigu po miłość from minnesota...

To ze wg źródła sa w stanie poświęcić taja lub/i butlera to jeszcze bylbym w stanie zrozumiec, w imie zasady mozesz dostac allstara to bierz allstara (choc wg mnie koles nie pasuje i to zajebiscie do bulls), bulls bez tej dwojki staja sie automatycznie duzo slabszym zespolem, nawet z kochasiem po stronie ataku, bez jednego byloby ok ale utrata 2/3 trzonu defensywnego burzy caly system

 

Ale jak czytam ze noah moze byc on the mix to mnie juz nie tylko krew zalewa ale kurwica bierze. Noah zjada lovea zawsze wszedzie o kazdej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls, Hornets i Wizz, jak dla mnie te ekipy zyskaly spora glebie w rosterach. Nie moge sie doczekać jak beda wygladac w nowej wersji. Zwlaszcza WSH - Wall, Pierce, Beal, Porter i Rice Jr SICK!

 

dawać ten RS!

Też się jaram dcRising, mają skład głęboki jak gardło Sashy Grey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taj, doug, nikola za love'a.

i teraz, czy lepiej miec roster:

rose,brooks,kirk

mikeD,snell,kirk

jimmy,doug

gasol,taj,nikola

noah,gasol,taj

 

czy:

rose-brooks

mikeD,kirk

jimmy,snell

love,gasol

noah,gasol

 

czy moze zakrecic sie wokol wymiany cavs-sota i:

rose-brooks,kirk

kevin martin,snell, kirk

jimmy, doug,

gasol,taj,nikola

noah,gasol,taj

 

hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taj, doug, nikola za love'a.

i teraz, czy lepiej miec roster:

rose,brooks,kirk

mikeD,snell,kirk

jimmy,doug

gasol,taj,nikola

noah,gasol,taj

 

czy:

rose-brooks

mikeD,kirk

jimmy,snell

love,gasol

noah,gasol

 

czy moze zakrecic sie wokol wymiany cavs-sota i:

rose-brooks,kirk

kevin martin,snell, kirk

jimmy, doug,

gasol,taj,nikola

noah,gasol,taj

 

hmmm

 

 

Bulls nie są chętni do oddawania picków, to jak ma wyglądać się zakręcenie wokół Martina? Mike <-> Kmart? To nie przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie majac gasola i zatrzymujac butlera mozna jeszcze to przełknąć, a jak daloby sie wcisnac gdzies tam mike'a za douga ten trade nie bylby az tak jednostronny, bo wg mnie mirotic, taj i mcdream to ciut za dużo za jednego niebroniącego przereklamowanego pf, ktoremu za rok trzeba bedzie dax maxa bo przeniesie swoje talenty do Cleveland...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohhhh... jaki ja byłem oburzony, jak to zobaczyłem...

Ale teraz z perspektywy, to już nie wiem jak na to patrzeć...

Skład:

PG: Rose - (Bu) Brooks

SG: Butler - (Bu) Hinrich

SF: (BA?) Snell - (Bu?) - MDJ

PF: Love - (Bu) - Bairstow (???)

C: Noah - (Bu) - Gasol

 

Nie wygląda to źle, a jeszcze na FA zostało kilku, którzy mogliby uzupełnić tą ekipę całkiem nieżle:

Cunningham

Crawford

Anderson

Moore

Udoh

A nawet jakiś Mullens, Tyrus Thomas ( :nightmare: ), czy cycek Gibson mieliby rację bytu i ręczniki do machania w zaistniałej sytuacji.

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać głód gry, z jaką łatwością się porusza to wow. Może dunkować z impetem, ale nie gra tak na kontakcie, tylko z głową i dobrze, chociaż widząc te jego rajdy to, mam wrażenie, że nadal to bardzo szybkie tempo, oby od razu tak się nie nakręcał, a może zrobi wielki comeback jak Griffin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w preseason tez wyglądał świetnie, a w sezonie nie, ale wydaje mi się że miał jakąś blokadę psychiczną.

 

Mega się jaram Chicago, tylko pytanie jak Timbidoni sobie poradzi z taką głębią składu. Nie dość, że wraca Derrick, to jeszcze podpisali za groszę top5 FA z tego lata. Plus bazując na podstawie rookie ladder mają najlepszego rookasa z mega mocnego draftu ;) :

http://www.nba.com/2014/news/07/20/rookie-ladder-after-day-10/

 

Jak dla mnie top4 najlepszych drużyn i mocny kandydat do tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co drżeć, jak coś ma się stać to się stanie, nic nie poradzisz :)

 

Mam jakieś dziwne przeczucie, że D-Rose wróci w niezłym stylu. Tak jak już gdzieś napisałem, nie MVP caliber ale 18-20 ppg na eleganckiej skuteczności w contenderze i bardziej kontrolowana gra + okazjonalne przebłyski dawnego Derricka. Bez kitu, od czasów Jordana nie czekałem tak na żaden sezon Byków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.