Skocz do zawartości

[West Finals] Thunder - Spurs


leeewy

Thunder - Spurs  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • Spurs w 4
    • Spurs w 5
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
    • Thunder w 7


Rekomendowane odpowiedzi

@vasquez

 

Chico, wybrales ze tak to ujme zly tajming na Westbrooka.. miales caly RS a tu w PO gdzie opiera sie o swoj nalepszy basket w karierze Ty probujesz cos na niego znalezc meh, nikt tego nie kupi ;)

 

Zobaczymy co Pop zrobi w G2 ale moim zdaniem to juz bedzie tylko dla niego zabawa z Brooksem do konca tej serii, w jednym meczu ich SAS pojada spod kosza, w drugim z obwodu w 3cim jakas hybryda itp naprawde az mi zal Mela xD.

 

Czy SAS moze pokonac HEAT? Tak moze co wszyscy widzielismy rok temu ale czy SAS moze pokonac INDY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne są te niektóre wpisy, bo jak tak czytam to mam rozumieć, że zdrowy Ibaka zapewniłby Thunder bezproblemowa wygrana? Na jakiej podstawie? Bo ile znaczy bilans z RS pokazała seria Heat vs. Nets.

Na bardzo prostej podstawie. Fundamentem obrony Thunder jest nikt inny tylko Ibaka. Nie mówie już o ataku bo całkiem pewnie sie gosc czuje jak odpala mid-range jumperka ale chodzi mi juz o sama obrone . Meczu z SAS nie oglądałem ale sporo osób mówi o prostych wjazdach w pomalowane ? Rejected by Ibaka. Mam nadzieje ze Ibaka wroci w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przez to, że Ibaka zazwyczaj obsrywał się w tych najważniejszych meczach i ciągle mam wrażenie, że teraz byłoby podobnie. Nie neguje oczywiście jego impactu zarówno na ofensywę jak i defensywę, ale aż tak bym tego nie przeceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się obsrywał, chociażby rok temu z MEM, gdzie nagle został 2 opcją w zespole a RW wypadł. Można pisać że RW ma głupie zagrania, cegli itd ale robi to wszystko bo chce wygrac za wszelką cene. Głupie zachowania - Jednak czy to nie jest tak że wykorzystuje swój ponad przeciętny atletyzm jak tylko może ? Przy serii w MEM wiele razy przejmował mecz kiedy Durant był bezradny. Kolejny przykład to G6 LAC gdzie po pierwszej nieudanej połowie, w drugiej części spotkania odżył, żeby w 4q zrobić egzekucje wraz z Durantem. Gosc moze byc 1 i 2 opcja ze wzgledu na swoja wole walki, a niestety Ibaka nie nadaje się na lidera drużyny - jest świetnym obrońcą, dobrze spisuje się pod koszem po obu stronach parkietu, ale to nie jest gosc ( jeszcze ) ktory nadaje sie na lidera, albo 2 opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli broniące dość przeciętnie San Antonio robi teksańską masakrę to ja nie widzę tej serii inaczej jak szybkie 4-0 dla Ostróg. Co tu dużo kryć - Thunder wygrywało mecze bo w pewnym momencie Ibaka kontestował każdy wjazd i Spurs nie umiało sobie z tym poradzić. G1 pokazał że Thunder nie ma nikogo kto mógłby wejść w buty Serża więc chyba nie za bardzo będzie co opowiadać wnukom o tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, co ten Brooks wyrabia?

 

Ani na chwilę nie wypuścił piątki z Collisonem i Adamsem razem (która bardzo dobre funkcjonowała przeciw Clippers), gra small ballem bez Duranta (albo z Durantem jako jedynym wysokim), do tego po tym, jak grający w play-off średnio 44 minuty KD jest hot w pierwszej kwarcie, sadza go na jakieś 5 minut (!!!) drugiej, jednocześnie trzymając też przez chwilę na ławce Westbrooka.

 

Porażka.

 

A no i jeszcze ciekawa obserwacja - Westbrook miał jeden zabójczy okres w pierwszym meczu - pierwsze 9 minut trzeciej kwarty, kiedy szalał w transition, a w ataku pozycyjnym grał bardziej jako dwójka. Dostawał iso gdzieś na szóstym metrze, nie atakował 1 na 5, oddawał dobre rzuty.

 

Później wrócił do klepactwa, wróciły też pudła i straty.

 

Russ obok innego playmakera i pod dobrym trenerem byłby zabójczą bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie bo nadal nie ma legit rzutu spot up.....

 

ma zalety i ma wady ale to jego wbijanie się jest dobre ale tu musi mieć gałę w rękach i regulować to samemu...

z PG u boku ( Reggie?) juz tak piekielnie dobry nie jest

on jest idealny by szarpnąć ale nie aby dowieźć wygraną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie bo nadal nie ma legit rzutu spot up.....

 

ma zalety i ma wady ale to jego wbijanie się jest dobre ale tu musi mieć gałę w rękach i regulować to samemu...

z PG u boku ( Reggie?) juz tak piekielnie dobry nie jest

on jest idealny by szarpnąć ale nie aby dowieźć wygraną

 

przecież granie na sg nie oznacza bycia spot up shooterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przez to, że Ibaka zazwyczaj obsrywał się w tych najważniejszych meczach i ciągle mam wrażenie, że teraz byłoby podobnie. Nie neguje oczywiście jego impactu zarówno na ofensywę jak i defensywę, ale aż tak bym tego nie przeceniał.

 

Mam ci podrzucić jego "obsrane" statystyki w tegorocznych PO? Czy sam znajdziesz coś na potwierdzenie swojej tezy(choć to nie jest w sumie żadna teza)?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.