Skocz do zawartości

[West Finals] Thunder - Spurs


leeewy

Thunder - Spurs  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • Spurs w 4
    • Spurs w 5
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
    • Thunder w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ciezko brooksowi wejsc do glowy, ale stawiam ze russ-reggie-thabo-kd-adams/nick to bedzie lineup tluczony na grubych minutach.

Z drugiej strony nie wiem ile pop bedzie grac 2 wysokimi i co bedzie prezentowal soba splitter, ktory zwykle vs okc ssie brzydko mowiac. 

 

btw mnie minuty perka vs spurs zupelnie nie ruszaja. To nie jest miami z boshem, ktory wyciaga go na 3pt line. Jak obwodowi okc dadza rade wsiasc na parkera to wypychanie TD na dalekie post-upy to bedzie priorytetem. W tym akurat perk jest najlepszy w lidze.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i nie wierze- po serii z always loosing LAC i always loosing god mode CP Thunder urośli do miana zespołu mającego szanse ze Spurs?

Clippers aka miekkie fajki to zaden wyznacznik, a jeśli ktoś ma papiery na powstrzymanie MVP to na zachodzie tylko SAS

RWzero i Durant to wszystko co ma Thunder, obrona żałosna w porównaniu ze Spurs, którzy maja aktualnie wszystko, łącznie z włączonym PO mode, a do tego defensywę jakiej ta Liga naprawde długo nie oglądała

Ktos tu pisał ze róznice robią dwaj najlepsi gracze i trener- zgadzamy sie ze Durant jest jedyny w swoim rodzaju, ale co z reszta? Trener- dowcip i sidekick, który jaja ma tam gdzie inni mózgi

 

Nie wierzyłem w to z Ibaką tym bardziej teraz nie wierzę

 

4-2 o Durant potrafi wygrac im przynajmniej jeden mecz, a że SAS są starzy i musza dobrze zarządzać swoja energią na Heat, wiec druga wpadka ich nie zabije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Ibaki to jak dla mnie nie ma o czym mowic. Zestaw Nick, Adams, Perk i Durant beda musieli sie podzielic minutami, ale moze koncowka meczu z LAC NR 6 da Brooksowi do myslenia i bedzie gral wiecej Colissonem i Adamsem. Plus dla Popa bo tak naprawde Tiago moze siedziec na lawie do konca PO i mozna cwiczyc schematy pod Heat. Podtrzymuje 4-2 w obu polfinalach, powtorke sprzed roku, tylko z lepszym happy endem dla Spurs. Tutaj dwa mecze wyrwa Durant i Westbrook, ale granie duzych minut Butlerem bedzie samobojstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że Brooks jest takim idiotą, że w miejsce Ibaki wprowadzi na boisko Butlera i będzie grał Butlerem i Thabo ciężkie minuty, kiedy to Pop będzie na nich dosłownie srał i obrona "na radar" będzie miała od tego momentu nowe znaczenie.

 

Jedyna szansa to Collison-heavy lineups, bo OKC nie mają jak specjalnie pójść na układ z Durantem na small-4, bo to oznacza Fishera/Butlera/Thabo na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Oklahoma moze liczyc tylko na to ze Westbrookowi i Durantuli beda wpadac wszystkie pilki po dumb-iso plays, bo tak to sa na straconej pozycji. Przez brak Ibaki Parker bedzie mogl wbijac sie w pomalowane jak w maslo i latwo punktowac, chyba ze przestraszy sie bad muphafucka, champioship mentality Kundrika Purkinsa. Spurs jeszce maja takie szczescie ze maja zarowno obronce na Duranta(Kawki) jak i na Westbrooka(D.Green). Outchouching allert

OKC poleci, szkoda ze Brooks zatrzyma swoja posade i bedzie dalej nas katowac swoimi debilizmami.

Spurs w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście najgorszy scenariusz dla Blunder. Odpadną ze Spurs, ale nikt nie będzie za to winił Brooksa.

 

Obstawiam, że Brooks zwyczajnie wstawi do s5 Collisona i tyle. W trakcie meczu będzie wprowadzał Duranta na 4, na zmianę z Butlerem. Jakiś karkołomnych rozwiązań taktycznych z jego strony nie uświadczymy.

 

Pytanie do zorientowanych. Co jest nie tak z PJ III? O ile Lamba nie lubię i nie budzi on mojego zaufania, to Jones, za każdym razem gdy miałem okazję go chwilę pooglądać, sprawiał dobre wrażenie. Scott tak epicko go buduje, czy Perry jest jakiś trefny?

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ibaka był absolutnie kluczowy przeciw SAS. Nie ma go - nie ma tematu. Jak Spurs ich nie przejdą, to będą frajerami, po prostu. 

Niby zaś będzie gadka, że "ze zdrowymi OKC SAS by nie dało rady" etc, ale imo mam na to wyjebane i nawet się cieszę (że będzie łatwiej, a nie z czyichś problemów zdrowotnych). Liczy się tytuł. Dawniej też rywale się nie przejmowali, że Tim/Manu/Tony gra na jednej nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i nie wierze...

 

4-2 o Durant potrafi wygrac im przynajmniej jeden mecz, a że SAS są starzy i musza dobrze zarządzać swoja energią na Heat, wiec druga wpadka ich nie zabije

A ja czytam i nie wierze, że po tym co się dzieje w tych PO ludzie dalej piszą o Durancie wygrywającym mecze. Durant w tych PO to sidekick Westbrooka jak na razie.

 

A co do Greena będącego świetnym obrońcą na Westbrooka to rozumiem żart? Nie ma w tej lidze czegoś takiego jak obrońca na RW, oprócz jego samego. On sam swoimi złymi decyzjami może się zatrzymać. W innym wypadku objeżdża pierwsza linię obrony bez najmniejszych problemów i ma 3 opcje, rozrzucenie na obwód (co w tych PO robi znakomicie), penetracja do końca bądź pull up jumper z FT line/łokcia. (z tym, że tego powinien używać w ostateczności)

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam i nie wierze, że po tym co się dzieje w tych PO ludzie dalej piszą o Durancie wygrywającym mecze. Durant w tych PO to sidekick Westbrooka jak na razie.

Ale czy ty oglądasz mecze w ogóle? Sidekick... co za ignorant. 

 

Ibaka out, to jest niestety ogromny cios i wygrana bez Serge'a ze Spurs, to będzie mega wyczyn.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisałeś, że mówienie o Durancie, iż wygrywa mecze, jest dla ciebie nie do uwierzenia. Jeśli tak, to obejrzyj mecze, bo KD to właśnie jest gracz, który najczęściej wygrywa mecze w tych PO.

Ale możliwe, że troszkę przesadziłem z reakcją. W każdym razie Kevin to gracz, który na bardzo wiele sposobów wygrywa, a jeszcze częście utrzymuję w grze, Thunder, kiedy tego bardzo potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno się zastanawialiśmy czy Westbrook nie będzie czasem przeszkadzał Durantowi w tych POs, pamiętacie przecież jak wyglądało to podczas RS. A teraz sytuacja niespotykana Westbrook jest chwalony nawet na tym forum, RW jest po prostu niesamowity w tym postseason.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisałeś, że mówienie o Durancie, iż wygrywa mecze, jest dla ciebie nie do uwierzenia. Jeśli tak, to obejrzyj mecze, bo KD to właśnie jest gracz, który najczęściej wygrywa mecze w tych PO.

 

Ale możliwe, że troszkę przesadziłem z reakcją. W każdym razie Kevin to gracz, który na bardzo wiele sposobów wygrywa, a jeszcze częście utrzymuję w grze, Thunder, kiedy tego bardzo potrzebują.

Chodziło mi raczej o ty, że mówi się, że Durant może wygra jakiś mecz, a o Westbrooku ani słowa, mimo, że jak na moje oko to on w tych PO miał więcej takich ważnych momentów. Nie wiem więc czy oglądamy te same PO skoro mówisz, że "KD najczęściej wygrywa mecze w tych PO". Sytuacja, gdzie Durant potrafił być 2-4 z linii w crunch time(jeśli mnie pamięć nie myli, nie był to jednorazowy przypadek), podczas gdy Westbrook w kilku meczach trafiał wszystko jak leci też sporo mówi. To kto trzymał OKC w grze podczas, gdy Durant był uciszany przez chociażby Tony Allena czy Clippersowskich bolków też jest raczej jasne.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.