Skocz do zawartości

Liga letnia Raptors 2006


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć temat o rozgrywkach ligi letniej drużyny Raptors. Jest pare nowych nabytków, więc warto prześledzić ich grę. Na początek krótki terminarz:

 

6 lipca Washington Wizards vs. Toronto Raptors 85-93

 

9 lipca Sacramento Kings vs. Toronto Raptors 86-79

 

11 lipca Boston Celtics vs. Toronto Raptors

 

13 lipca Golden State Warriors vs. Toronto Raptors

 

14 lipca Cleveland Cavaliers vs. Toronto Raptors

 

 

Za nami dwa mecze, bilans na remis. W pierwszym spotkaniu świetne mecze Bargnaniego, Grahama i Humpries'a. Drugi mecz przegrany po ostatniej kwarcie, dość wysoko przegranej 14pkt. Bargnani już nie tak skuteczny, mało zbiórek, dużo fauli.

 

Jak dla mnie świetne mecze rozgrywa Humpries, dobrze zbiera i potrafi grać w ataku, dzisiaj słaba skuteczność, ale ostatnio świetnie. On chyba będzie dobrym zmiennikiem dla Bosha, bo jak narazie nie mamy nikogo.

Bargnani obawiam się, że podobnie jak Araujo będzie miał problemy z faulami. Gra w NBA to nie Europa, gdzie nie ma takiego nacisku na defence. W Raps może być sytuacja, że będzie miał wiecej fauli niż pkt, jak to było w przypadku Hoffy. Dzisiaj zaliczył 10 fauli przy 12pkt.

 

A jak Wy oceniacie gre w lidze letniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przede wszystkim nie przejmuje wynikami bo nie to jest wazne. Liczy sie to by ktos sie pokazał a u nas kilku takich juz sie znalazło. Wspomniany juz Humpries. Ja bym tez wspomniał o dobrze w mojej opinii spisujacym sie Grahamie, ktory ładnie rzuca, widac ze moze byc z niego niezly shooter.

Co do Bargnaniego to ja bym go tak szybko nie sumował ze bedzie mial problemy z faulami, co prawda te 10 przewinien dzisiaj jest niepokojące ale ja bym zachował spokoj. Ma jeszcze czas a Araujo bedzie grał juz 3 sezon i dalej nie umie sie przestawic, Andrea zagrał narazie 2 mecze wiec ja poki co jestem spokojny.

 

 

Tak dla małego OT zastanawia mnie tez jaka bedzie S5 naszej ekipy, a wlasciwie jaka by byla na dzien dzisiejszy

PG-Calderon lub Ford

SG-Peterson

SF- i tutaj jest pytanie. Bargnani podobno jest za wolny na gre tutaj wiec Graham??

PF-Bosh, a co wtedy z nr1 dtego draftu? Ławka to raczej słąba propozycja, tym bardizej ze jednak wielu mowi ze ma przed soba przyszlosc

C- tutaj jest dosc jasno, jezeli Bosha nie bedzie na 4 to wlasnie na 5 a jak nie on to Rasho.

Wyglada to niezle ale naprawde nie wiem jak rozwiazac sprawe SF i PF, bo z jednej storny nie chce marnowac CB na C a z drugiej jezeli nie da sie Andrei na SF(na co sa podobno minimalne szanse) to ławka tez nie jest dla niego dobra ropozycja...

Jak wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inną wizje pierwszej piątki 8)

 

PG - TJ Ford, bez apelacyjnie, po to został sprowadzony, żeby nakręcać gre i wspólnie grać z Boshem

 

SG - tutaj bym postawił na wolnego agenta, którego musimy zwerbować, bo mamy tu dziure, Peterson z ławki

 

SF - Graham, albo kolejny FA,

 

PF - MUSI być Bosh, na zmiane Humpries

 

C - Rasho lub Bargnani, czyli ktoś z nich na zmiane. Podejrzewam, że Bargnani może mieć kłopoty na początku sezonu i przez to straci troche minut, więc Rasho i jego doświadczenie będzie przydatne.

 

Jeśli uważasz, że Bargnaniego należy wykorzystywać od razu, to może być to błąd. Villanueva od początku nie grał w S5, tylko dopiero później i to też na pozycji C, więc jeśli Bargnani do pierwszej piątki to na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa nie brałem pod uwage, bo napisalem na dzien dzisiejszy czyli z tego co mamy :wink:

A co do Twojego skladu to taki takze by mi najlepiej odpowiadał, ale przeciez sporo osob mowiło ze Bargnani nie nadaje sie na C, to gracz szukajacy obwodu i rzucajacy bardizej z dystansu, wykorzystujacy rzut a nie umiejetnsoci walki podkoszowej, a zresta jest raczej sląbo masywny i watpie cyz dalby sobie rade z silnymi rywalami. Dlatego ja bym go z C wykluczał, z SF podobno tez bo jest za wolny i pojawia sie problem o ktorym pisałem u sieibe jak to ustawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba co po tkaich meczach pisac? :? Tragedia po prostu... Ja rozumiem ze mozna przegrywac bo to liga letnia wiec tak naprawde wyniki mozna olewac ale qrde bez jaj przegrac prawie 40 pkt i to przez to ze Celts olali sobie IV kwarta to jest wstyd i kompromitacja nawet w sumer league takie rzeczy zdazac sie nie powinny. Zawiodł kazdy moze z wyjatkiem Grahama ktory dosc inezle trafial. Bargnani slaba skutecznosc i do tego nalapal fauli. Humhiers po dobrym pierwszy meczu teraz rozgrywa dwa fatalne pod wzgledem celnosci rzutowej.. Cóz czekam na nastepny mecz i musi byc lepiej, bo nawet SL nie usprawiedliwa takich porazek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.