Skocz do zawartości

Summer League 2006


antek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.vegassummerleague.com/- oficjalna strona ligi.

 

Udiał bierze az 16 zespolow, wiec chyba jest to najwieksza liga letnia, te ze zespoly to: Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Dallas Mavericks, Denver Nuggets, Detroit Pistons, Houston Rockets, Golden State Warriors, Minnesota Timberwolves, New Orleans Hornets, New York Knicks, Los Angeles Clippers, Phoenix Suns, Sacramento Kings, Washington Wizards, Portland Trail Blazers i Toronto Raptors.

 

Jesli jest sporo zespolow, moze i byc sporo talentu bo o to glownie chodzi w ligach letnich i tak z obecnego draftu jest Bargnani- czy choc troche potwierdzi ze zasluguje na jedynke, choc wiadomo ze to dopiero liga letnia, Aldrigde, Roy- duet z PTB, na pewno najciekwasza para w jakimkolwiek zespole, Douby- ciekawe czy potwierdzi swe strzeleckie umiejetnosci, a pamietam jak sie mowilo ze Kings bedzie szukac nowego stylu- defensywnego, a biora w drafcie Doubyego , Rondo, O'Bryant- czy pokaze cos , bo warunki ma znakomite.

 

Z innych ciekawych graczy najwieksza gwiazda bedzie chyba Ron Artest, ktory po raz kolejny chce sie lepiej przygotowywac do sezonu w lidze letniej, z Nowego Yorku przyjade trzy stealy ubieglorocznego draftu: Frye, Robinson, Lee. Szkoda, bo najprawdopodobniej Paul nie zagra w Noh.

 

Z innych ciekawych nazwisk to w tej lidze ma zagrac dwoch polaków, jeden to Maciej Lampe, ktory bedzie probowac sie pokazac w ... Suns, wiec chyba tam mu najlepiej bylo, co potwierdzaja statsy, a drugim bedzie .. Wojciech Barycz, który zagra w Wolves, szczerze to niewiem za bardzo nim nic, znalazlem tylko to ze to PF , ma okolo 210 cm wzrostu i niecale 110 kg. Mysle ze szans nie ma, ale Wolves sie czepiaja wszystkiego.

 

No i juz pierwsze mecze za nami, Portland poleglo z Houston. Najlepiej w PTB zagrał drugoroczniak QWebster, ktory rzucil a 29 punktów i co trzeba dodac na dobrej skutecznosci, Aldrigde slabo, lepiej Roy, szczegolnie liczna asyst az 8. W Houston popisalo sie trzech graczy John Lucas, ktory juz ma epizod w Rakietach w poprzednim roku, i jak pamietam mecze z jego udzialem sie sprawdzal, jako power z ławki, zrobil jedna, dwie ciekawe akcje i na ławkę, moze i w tym roku sie zalapie. Troche mniej punktow zdobyli najbardziej znani Hayes i Baxter. Zawiodl straszliwie Domercant, czesto tak jest ze gwiazdomz Europy ciezko przejsc na wody nba. Nawet na lige letnią...

 

Denver roznioslo Dallas, co nie co dziwi, gdyz imo najlepszym teoretycznie graczem z Colorado jest Casey Jacobsen, choc Dallas rózniez nie ma mocnego rosteru, ich nabytek z draftu-Maurice Ager, calkiem przyzwocie, chyba w niego tam wierza jesli spuszczaja Danielsa, choc i tak w rotacji bedzie pewnie za Terrym/Harrisem/Stackiem/Howardem/Jamesem(?).

 

No i teoretycznie najciekawszy mecz Sacramento- Wolves, nie zagral jednak ani Ron Artest, ani Wojtek Barycz. Douby pokazal sie ze lubirzucac i potwierdzil ze +40%FG mu bedzie mu ciezko w nba wyciągnąć. Ale to tylko pierwszy mecz. Niezly mecz byor Wolves Foye.

 

Raps poradzili sobie wz Wizards, Bargani niezle, 20 punktów na bardzo dobrej skutecznosci, tylko ze spadl za faule, lecz to narazie nic nie oznacza. Na pewno w zwyciestwie pomogli gracze z doswiadczeniem w nba: Humphries, Barret i Joey Graham. W wizz zadziwil mnie Pecherow, ktory zostal wybrany w pierwszej rundzie, a gral w slabym zespole francuskiej ekstraklasy (ktora jest na mniej wiecej tym samym pozomie co Polska, lub nawet nizej) a tu taki debiut: 15/8, mzoe bedzie nowy Nowitzki :wink:.

 

Szczerze to sie jakos strasznie na drafcie, ligach letnich, mlodziey nie znam, ale topic moze sie przyjmie, bo liga letnia to juz jakby przetarcie przed sezonem, moze przed pre sezonem :] Ale mozna znalesc tam mozna troche ciekawego narybku, zobaczymy czy w tym roku trafia sie jacyś ggracze, nie wybrani w drafcie, a wskocza do rosterów zespolow nba.

 

spabloo:

Zgodnie z sugestią zmieniam nazwę tematu na bardziej ogólną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raps poradzili sobie wz Wizards, Bargani niezle, 20 punktów na bardzo dobrej skutecznosci, tylko ze spadl za faule, lecz to narazie nic nie oznacza

W lidze letniej nie spada się za faule ;). Każdy ponad limit jest karany przewinieniem technicznym. Steve Nowak miał ich 8 ;).

 

A mówię o Nowaku, bo muszę przyznać, że trafienie 6 trójek mi zaimponowało. Mam nadzieję, że jednak J.J. wkrótce potwierdzi, że to on najlepiej w NCAA rzucał za 3 ;).

 

Widać, że jedne drużyny traktują ligę letnią poważniej niż inne wysyłając na boisko swoich drugoroczniaków lub nawet trzecioroczniaków. Widać też, że gracze ograni tacy jak Martin z Sacramento poziomem odbiegają od większości zawodników. W sumie to dziwię się Królom, że wysłali do Vegas zawodnika, który im się sprawdził w NBA. No ale nie znam sytuacji - może chciał grać tak jak np. Howard w zeszłym roku (Nelson nie chciał, ale musiał ;)).

 

Po pierwszym dniu nie ma co wyciągać daleko idących wniosków. Aldridge będzie miał jeszcze okazję pokazać się z dobrej strony, a Bargnani ze złej ;). Wszystko i tak zweryfikuje właściwy sezon. A walczyć powinni przede wszystkim ci, co nie mają kontraktów, co grają małą liczbę minut w "dorosłej" lidze oraz ci którzy zostali wybrani z dalszymi numeram (tak jak np. Nowak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat można by zmienić na "Summer Leagues 2006", jako że po Vegas czeka nas ich jeszcze kilka :).Co do samych meczów, póki co się nie wypowiem bo mi stronka SL nie działa.

Masz rację. Raczej nie ma sensu zakładać tylu tematów ile jest lig, bo nie będą się pewnie cieszyć wielkim zainteresowaniem.

 

Tak więc od siebie mogę polecić oglądanie ligi letniej z Orlando na streamach. Stronka prowadziła już relację z draftu. Z newsa wynika, że będzie tylko jedna kamera, ale na bezrybiu i rak ryba. Tym bardziej, że będzie można zobaczyć w akcji kilku fajnych zawodników (Redick, Thomas, Sefolosha, Williams, Morrison).

 

Info:

http://www.nba.com/magic/news/06summerleague.html

 

Rozkład jazdy:

http://www.nba.com/magic/news/06summerl ... sults.html

 

Jeźdźcy ;):

http://www.nba.com/magic/news/06summerl ... sters.html

 

Edit: Zapomniałem o Gortarcie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówię o Nowaku, bo muszę przyznać, że trafienie 6 trójek mi zaimponowało. Mam nadzieję, że jednak J.J. wkrótce potwierdzi, że to on najlepiej w NCAA rzucał za 3 ;).

 

Ja tam w sumie jak czytalem o jego workoutach i o tym jak pudluje na nich max 1-2 rzuty podczas jednej sesji to wcale mnie nie dziwi za bardzo rzucenie przez niego 6 trojek ;).

 

Co do samego Summer League w Vegas... . Zawiodl Aldridge zdecydowanie. Jego 8 pkt i 3 zbiorki w 33min to chyba nie jest tym czego sie oczekiwalo od nr2(4) tegorocznego draftu. Douby to samo praktycznie. Od "strzelca" czekuje sie troszke wiecej niz 36% z gry. Na tym chyba mam koniec "zawodow" z tegorocznego draftu jak narazie.

Pozytywnie odebralem wystep: Bargnani (czy jak mu tam, ten wloch, wiadomo o co chodzi ;>), Roy, Foye, Pecherov oraz przyzwoicie Ager (ten ostatni prawdopodobnie bedzie kreowany na SG w Mavs).

 

Dzis bedzie imo ciekawy meczyk dopiero ;]. Juz nawet nie ze wzgledu, ze graj Cavs, lecz m.in. graja wlasnie z NYK, ktore poprowadzi Izajasz. Tak wiec to bedzie taki pierwszy maly sprawdzianik dla nowego trenera Knicks. Juz nie wspomne jak bardzo interesuje mnie wystep tego nowego... "RODMANA" ;D. Za to w Cavs przyjda pierwsze ocenki Browna i Gibsona. Niektorzy uwazaja ich za steal tego draftu, a wiekszosc opini przewija sie w okol tego, ze picki po prostu byly dobre. Jestem w sumie bardzo ciekawy jak wypadna chlopaki. Tym bardziej, ze w jednym z nich poklada sie nadzieje, ze bedzie zastepstwem za Murraya od przyszlego sezonu, drugi natomiast ma byc naszym przyszlym pg w ciagu kilku najblizszych lat. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego Summer League w Vegas... . Zawiodl Aldridge zdecydowanie. Jego 8 pkt i 3 zbiorki w 33min to chyba nie jest tym czego sie oczekiwalo od nr2(4) tegorocznego draftu. Douby to samo praktycznie. Od "strzelca" czekuje sie troszke wiecej niz 36% z gry. Na tym chyba mam koniec "zawodow" z tegorocznego draftu jak narazie.

Pozytywnie odebralem wystep: Bargnani (czy jak mu tam, ten wloch, wiadomo o co chodzi ;>), Roy, Foye, Pecherov oraz przyzwoicie Ager (ten ostatni prawdopodobnie bedzie kreowany na SG w Mavs).

 

 

Nie no zawiódl straszliwe, napewno Blazers plują sobie w brodę że go sprowadzili ;).To tylko jeden mecz ligi letniej człowieku, spokojnie z tymi wnioskami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zawiódl straszliwe, napewno Blazers plują sobie w brodę że go sprowadzili ;).To tylko jeden mecz ligi letniej człowieku, spokojnie z tymi wnioskami. :P

Nawet mnie nie zalamuj :}. No chyba logiczne jest, ze odnosze sie tylko i wylacznie do jednego spotkania. Tak samo jakbym napisal, ze Wade zawiodl np w spotkaniu nr2 finalu nba, a ty bys wysunal wniosek z mojej wypowiedzi, ze Miami pluja sobie teraz w brode, ze go wybrali w ogole w drafcie :). Akurat w tych konkretnych spotkaniach obaj ci panowie (Aldridge, Douby) troszke zawiedli, ale to nie znaczy, ze w kolejnych nie pokaza sie ze znacznie lepszej strony ;].

 

Aha "zawiodl" i "zagral slabo" w moim slowniku znacza praktycznie to samo ;>. Na daleko idace wnioski przyjdzie jeszcze pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie zalamuj :}. No chyba logiczne jest, ze odnosze sie tylko i wylacznie do jednego spotkania. Tak samo jakbym napisal, ze Wade zawiodl np w spotkaniu nr2 finalu nba, a ty bys wysunal wniosek z mojej wypowiedzi, ze Miami pluja sobie teraz w brode, ze go wybrali w ogole w drafcie :). Akurat w tych konkretnych spotkaniach obaj ci panowie (Aldridge, Douby) troszke zawiedli, ale to nie znaczy, ze w kolejnych nie pokaza sie ze znacznie lepszej strony ;].

 

Aha "zawiodl" i "zagral slabo" w moim slowniku znacza praktycznie to samo ;>. Na daleko idace wnioski przyjdzie jeszcze pora.

Napisałem to z dużą dawką ironii, dlatego też ";)", nie bierz tego aż tak do siebie.Jak dla mnie słowa typu "Kompletnie zawiódł" albo przweciwstawne - "odkrycie" są zbyt duże, jeśli mówimy o pojedyńczym meczu SL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj fani nba moga zobaczyc 8 minutowy skrot z meczu Knicks-Cavs, niestety tylko z akcjami NY. Zwroccie uwage na pake Balkmana okolo 50 sec calego pliku, cos pieknego:

http://www.youtube.com/watch?v=VtNZ3NK4354

Knicks ani przez chwile nie byli zagrozeni przez Cavs i wygrali wysoko i zasluzenie (95-71)-to tylko summer league wiec nie ma sie zbytnio czym podniecac.

Frye-rewelka, jak facet wsrod dzieci, widac ze dodal 16 lbs wagi, a dalej szybki i zwrotny (choc przy bloku pomagal sobie podciagajac sie za siatke), ani sladu po kontuzji.

Balkman-duzo walki, sporo chaosu jeszcze, daje niesamowicie duzo energii i agresji na parkiecie, swietny rolas z niego moze byc... z 1 rundy draftu :)

Nate-za duzo pod siebie, miota sporo trojek, to mi sie zdecydowanie nie podoba. Daje rowniez sporo energii, agresywny i szybki, ale nad glowa trzeba popracowac.

Lee-staty swietne 20/8, zeby tak w prawdziwej lidze bylo :) Podobno ganial za kazda zbiorka i sporo ich "zabral" Cavsom.

Collins-kolejny z 1 rundy draftu nic specjalnego nie pokazal, nie gral w sumie zbyt duzo (chyba z 15 minut), trzeba przyjrzec sie co pokaze dalej.

Udoka-on jako ostatni moze sie zalapac do zespolu, reszta to tylko dodatki, nie przewiduje tam zadnej rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie napisal o innym ciekawym spotkaniu w ktorym moglismy obejrzec na parkiecie az dwoch Polakow i wracajacego po ciezkiej kontuzji Amare Stoudemire.Mecz pomiedzy Suns a Wolves byl chyba jednym z bardziej wyrownanych minionej nocy i mielismy w nim ciekawy pojedynek strzelecki dwoch graczy:Amare i Randy Foyea z Minnesoty. Powrot na parkiety Stoudemira popsul troche ten rewelacyjny debiutant z Minny,ktory zaliczyl juz drugie tak udane spotkanie.Tym razem zdobyl az 30pkt przy skutecznosci 12-22 i dolozyl do tego 4zb i 2as i zostal wybrany njlepszym graczem drugiego dnia TVSL.Natomiast Amare rzucil 21pkt i zebral z tablic 8 pilek oraz dolozyl do tego 6 strat i 7 fauli :) .

Jednak nas chyba najbardziej interesowala dysozycja naszego jedynaka w NBA,Macieja Lampe,walczacego o angaz w ktoryms z klubow NBA,ktory w zaledwie 13min zdobyl 8pkt i zaliczyl 4zb i trafil 1-1 za trzy :D . NAtomiast w przeciwnej druzynie na 3min na parkiet wybiegl zawodnik Bennetonu Treviso Wojciech Barycz,ktory niestety nie zapisal na swoim koncie zadnych statystyk,ale jak to mowia,statystyki nie odzwierciedlaja w pelni wkladu w gre danego zawdonika :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Knicks to zniszczyli Cavs ;]. Ten nowy... "Ronaldo" koszykowki takze sobie niezle poradzil. Ten jego dunk to byl po prostu monstrualny. Wbilo mnie po prostu w fotel jak to zobaczylem. Gosc niesamowicie energicznie gra i narazie pozytywnie oceniam jego wystep. Rowniez niezle Nate, Frye i Lee. Po stronie Cavs to niewiele mozna napisac dobrego. Przede wszystkim nasi podkoszowcy to wygladali jakby nie wiedzieli co to jest w ogole obrona. Samo zgranie pozostawia wiele do zyczenia. Knicks grali jakby znali sie conajmniej kilka lat. Sporo swietnych akcji zespolowych trzeba przyznac przeprowadzili. Knicks ladnie, rookies Balkman tez niezle, troche slabiej Collins. W Cavs slabo, rookies Shannon srednio i Gibson takze srednio (5 strat i 8 fauli).

 

Z innych spotkan (Suns-Wolves) ladnie zagral Amare, w tym samym meczyku Foye po prostu pozamiatal i pociagnal praktycznie sam Wolves do zwyciestwa. Mowilo sie sporo o nim, ze to taki nowy Wade no i zdaje sie, ze powoli potwierdza to rzucajac juz w drugim dniu 30pkt na swietnej skutecznosci. Ciekawe co pokaze w pozostalych spotkaniach bo narazie wypada conajmniej imponujaco.

 

W Huston ponownie pierwsze skrzypce gral Novak, Lucas i Carrol. Wszyscy trzej rzucili ponad 20pkt i sumujac ich cyferki to rzucili 69pkt z 93pkt calego zespolu. W Denver tym razem nikt sie znaczaco nie wybil.

 

W kolejnym spotkaniu miedzy Portland i GSW znakomicie wypadl m.in. po stronie Blazers LeMarcus Aldridge. Rzucil 14pkt, zanotowal 6 zbiorek, 4 bloki i 2 przechwyty. Bardzo przyzwoicie trzeba przyznac ;] zwlaszcza w porownaniu do tego co bylo w jego pierwszym spotkaniu. Niezle takze gral Roy, Webster oraz Pinkney, ktory (nie chce mi sie za bardzo wierzyc) mial 14pkt (7-8 z gry), 7 zbiorek i 10 asyst. Zwlaszcza te 10 asyst jak na zawodnika podkoszowego to troche duzo. W GSW za to nikt nie mial wiecej nawet niz 10pkt.

 

W ostatnim spotkaniu miedzy NOH i SAC niezle po stronie tego pierwszego wypadl Armstrong, ktory co tu duzo mowic, po prostu wypadl bardzo dobrze, 5/5 z gry, 11pkt, 10 zbiorek (w tym 4 ofensywne) ale wszystko psuje az 5 strat. Po drugiej stronie wreszcie gral Artest i poza 4 przechwytami jakos nie specjalnie zachwycil w reszcie statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle takze gral Roy, Webster oraz Pinkney, ktory (nie chce mi sie za bardzo wierzyc) mial 14pkt (7-8 z gry), 7 zbiorek i 10 asyst. Zwlaszcza te 10 asyst jak na zawodnika podkoszowego to troche duzo. W GSW za to nikt nie mial wiecej nawet niz 10pkt.

 

Co do tego Pinkneya to chciałbym powiedzieć, że w poprzednim sezonie grał w.......Turowie Zgorzelec. I to nawet nieźle sobie radził. Widziałem parę meczów z TV no i wyglądał na tle naszych ligowców dobrze. Większość akcji kończył wsadem, a wszystkie te akcje rozpoczynały się bardzo prostym pickiem&rollem z rozgrywajkiem, albo były to akcje pass i slam dunk. Jak go ostatnio widziałem to był trochę zbyt szczupły i nie wiem czy coś się zmienił, no a jeśli nie to musi trochę popracować nad siłą, bo się koleś nie przebije i właśnie dlatego chyba załapał tyle podań - po prostu nie dawał sobie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że będzie można zobaczyć w akcji kilku fajnych zawodników (Redick, Thomas, Sefolosha, Williams, Morrison).

Reddicka jednak nie zobaczymy, z powodu problemów z plecami.

Reddicka nie zobaczymy.

 

A co do dnia dzisiejszego, to przede wszystkim szkoda mi, że Cavs znowu wysoko przegrali, ale w SL nie wynik jest najważniejsze. Cieszy mnie, że Shannon Brown pokazał spore możliwości, bo bardzo liczę na niego w sezonie. W tym samym meczu po stronie Rockets zachwycił John Lucas, podobnie jak w pierwszych dwóch meczach. Steve Novak już słabiej w trójkach, ale te 3/7 to chyba minimum w jego przypadku. :D

 

W innych meczach widzieliśmy świetnego po kontuzji Amare, zaskakująco dobreych Davida Lee, Jamesa Singletona, Aleksa Ackera, Donell Taylora i Andraya Blatche'a, Maurice'a Agera i Ryan Gomes. Zaskoczył mnie zwłaszcza ten ostatni. Zawiedli mnie najbardziej Patrick O'Bryant i Gerald Green, którzy wypadli zupełnie przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc od siebie mogę polecić oglądanie ligi letniej z Orlando na streamach. Stronka prowadziła już relację z draftu. Z newsa wynika, że będzie tylko jedna kamera, ale na bezrybiu i rak ryba. Tym bardziej, że będzie można zobaczyć w akcji kilku fajnych zawodników (Redick, Thomas, Sefolosha, Williams, Morrison).

no i lipa, nie zobaczymy JJ :( :

The Orlando Magic have decided to hold out rookie guard J.J. Redick from summer-league games as a precaution.

 

Redick sustained a herniated disk in his back a week before the Magic chose him with the No. 11 pick in the June 28 NBA draft.

 

"I wanted to be out there," Redick said after some light shooting Friday at RDV Sportsplex. "I feel I could be out there, but we had to decide if it was worth the risk and not take the chance.

 

"I want to be a healthy cat for [training] camp [in October]."

 

The Magic, in part, drafted Redick to back up or help replace shooting guard DeShawn Stevenson, who opted to become a free agent. Stevenson's agent, Rob Pelinka, said the player has at least two offers on the table.

 

Magic General Manager Otis Smith said Redick had a magnetic resonance imaging exam and the results were favorable. "This is more of a precaution than anything," Smith said. "I'm not concerned at all. J.J. will go through some [drills], but not full contact."

 

Redick signed a contract with the Magic on Friday, with an expected salary of about $1.5 million for his rookie season.

 

Redick said he isn't certain whether he will train with Team USA, which opens pre-2008 Olympic workouts July 19 in Las Vegas. Magic forward Dwight Howard is trying out for the squad.

 

Orlando wanted to get a look at Redick and second-round pick James Augustine, a 6-foot-10 forward from Illinois, during the summer-league competition. Smith had said he expected Redick to play in the six-team league that features free agents and rookies.

 

"Sometimes you rethink things," Smith said.

 

He said Redick had not played in four weeks and it didn't make sense "to rush him back."

a tak byłem ciekaw jak wypadnie na tle innych graczy wybranych w drafcie, czy rzeczywiście nie będzie sobie radził fizycznie, no i jak się przystosuje do NBA-owskiej linii za 3....szkoda, ale zdrowie najważniejsze i chyba rzeczywiście nie było sensu nim grać w SL

 

Tutaj fani nba moga zobaczyc 8 minutowy skrot z meczu Knicks-Cavs, niestety tylko z akcjami NY. Zwroccie uwage na pake Balkmana okolo 50 sec calego pliku, cos pieknego (...) Balkman-duzo walki, sporo chaosu jeszcze, daje niesamowicie duzo energii i agresji na parkiecie(...) Frye-rewelka, jak facet wsrod dzieci

filmik fajny, rzeczywiście Balkman zrobił spore wrażenie, szczególnie szybkością poruszania się po parkiecie...choć tu przyznam się, że na pierwszy rzut oka (ze względu na niski wzrost reszty graczy) wydawało mi się że jets trochę wyższy ma gdzieś z 2.06-08 i to taki drugi Etan Thomas, ale i tak wydaje mi się nieźle się rusza jak na te swoje oficjalne 2.03...

Frye rzeczywiście rządził i dzielił, wypisz wymaluj drugi Garnett...Lee też grał fajnie, widać, że chłopak ma talent i szkoda, że w drugiej cześci sezonu już Brown go nie widział w składzie

 

PS:

Jednak jakimkolwiek graczem by Balkman nie był (porównania do Rodmana i Artesta Shocked, które moim zdaniem można wsadzić do takich samych bajek jak porównanie do Ronaldo Blackmana, bo przecież imię i nazwisko brzmi tak samo :wink:

ano, dla mnie to wciąż naprawdę niewiarygodne, że koleś nazywa się Renaldo Balkman w sytuacji gdy w NBA grał już Rolando Blackman :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim swoim wystepie w SL Knicksi dostali lupnia od Phoenix Suns 89-70. I na tym juz powinien ten post sie skonczyc, ale krotko o poszczegolnych zawodnikach:

Collins-slabiutko

Balkman-najpierw mial kontuzjowane kolano, teraz kostke (w trakcie meczu z Cavs to sie stalo) wiec jemu mozna wybaczyc

Nate Robinson- znowu pod siebie, znowu za duzo trojek, za malo prowadzenia gry

Frye-Amare zrobil z niego miazge

Lee-jedyny gracz na wysokim poziomie z Knicksow w tym meczu, 21 pts, 13 rebs, on juz powinien zostac starting PF w NY na ten sezon, chlopak jest niesamowity

Tak jak podjarala mnie wysoka wygrana z Cavs, tak zasmucila wysoka porazka z Suns, zobaczymy co dzisiaj z Kings chlopaki zademonstruja

A chlopaki na jednym z amerykanskich for Knicks zeby sie pocieszyc pisali ze to nie fair ze Amare gral w tym meczu, niedlugo trzeba bedzie miec pozwolenie od NY Knicks kogo mozna wystawic na dane spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee-jedyny gracz na wysokim poziomie z Knicksow w tym meczu, 21 pts, 13 rebs, on juz powinien zostac starting PF w NY na ten sezon, chlopak jest niesamowity

no, nie popadajmy w hurraoptymizm - co prawda w ataku naprawdę ekstra, ale w obronie widać ma ogromne (!) problemy o czym świadczy 7 fauli w zaledwie 31 minut (w poprzednim miał 6 w 29)...choć nie przeczę, że bardzo ciekawie się mimo wszystko prezentuje i jest chyba jak na razie największym zaskoczeniem in plus całej ligi letniej

 

Nate-za duzo pod siebie, miota sporo trojek, to mi sie zdecydowanie nie podoba.

nie wiem w sumie, o co się tak go czepiasz - w drugim meczu rzucił przecież tylko 3 razy, a w pierwszym miał przecież 3/6 - jak trafia to niech rzuca (w sezonie miał przecież 39,7% skuteczności, a więc nieźle)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregg tego ze za bardzo "szuka" rzutu zamiast kreowac gre i szukac partnerow, choc pewnie i tak za duzo od niego wymagam, moze spojrzenie na spokojnie, z boku jest lepsze. Ja bym jednak chcial zeby on z tym wzrostem byl rozgrywajkiem a nie miotaczem, ale to chyba marzenia scietej glowy.

A co do Lee jako starting PF w NY, to on juz bije na glowe Taylora i Rose'a (Malika zeby nie bylo niedomowien), ewentualnie jezeli Frye bylby startujacym silnym skrzydlowym mozna probowac (co robil czasami LB) Lee jako niskiego skrzydlowego, on ma niesamowita skutecznosc rzutowa, czasami wydaje sie ze co odda rzut to wpada, on spudlowal chyba ze 4 rzutu w tej lidze letniej poki co, ale dokladnych statystyk nie mam czasu teraz szukac. Nie ma jednak rzutu za trzy punkty a to jednak minus u SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lakersi rozegrali swój drugi mecz SPL i odnieśli swoje drugie zwycięstwo, a pisze o tym bo dzisiaj świetne zawody rozegrał Bynum, a poza tym aż czterech zawodników zdobyło więcej niż 10 pkt. Wiadomo że to tylko liga letnia, ale dla tak młodego zawodnika jak Andrew, to bardzo cenne doświadczenie, bo w RS nie za wiele sobie pograł, a w tym sezonie wielu kibiców i ludzi zarządzających klubem będzie zapewne wymagało od tego zawodnika lepszej gry niż w swoim debiutanckim sezonie, ale będzie też dostawał więcej minut. Myśle że każdy kibic lakers wiąze z Bynum'em duże nadzieje i bardzo liczę na to że będzie on grał w tym sezonie wedle oczekiwań, a może nawet jeszcze lepiej. Dzisiaj zdobył 14 pkt. czyli można powiedzieć ze nie za wiele jak na lige letnią, ale miał aż 15 zbiórek, a to jest już dorobek przyzwoity, nawet jak na ligę letnią, a przecież od tego zawodnika będzie się wymagało właśnie przede wszystkim zbiórek i bloków, a w dalszej kolejności punktów. Widać, też ze Bynum nabrał masy mięśniowej i to też zapewne pomaga mu w grze i to także powinno czynić go lepszym.

Odnośnie naszego debiutnta, Farmara, zagrał dzisiaj znowu nie najgorszy mecz i co ważne zgrał bardziej wczechstronnie niż w pierwszym meczu, oby w RS grał choć tak dobrze jak teraz i dawał dobre zmiany, w końcu po coś go wybraliśmy, a teraz kiedy szanse na Banksa są minimalne, jeszcze bardziej liczę na Jordana.

Liga letnia nadal trwa więc czekajmy co w nast epnych meczach pokaża nasi zawodnicy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Maćka Lampego. Mozna by powiedizec ze to on prowadzi Suns, ktorzy ulegaja Pistons, bo jest tam najlepszym punktujacym i drugim pod wzgledem zbiorek(jedna zbiorke wiecej ma Amare). To już kolejny świetny mecz Maćka w tej SL wiec mysle ze gdzies znajdzie sobie jakis klub ktory pozwoli mu zagrac kolejny seozn na parkietach NBA.

Jego kolega Amare zaliczyl raczej slaby wystep jak na niego i nałapal mase fauli. Nie wiem gdzie on tak sie faulował bo w NBA w 32 minuty gry czesto potrafił nie miec 3 przewinien a tutaj nagle 10...

W innych meczach to sobie Danp znowu ponarzeka bo Nate rzucal 5 razy za 3, nie wiem wprawdzi z jakich pozycji, ale tylko jeden z tych rzutow okazał sie celny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.