Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Thunder - Clippers


Chytruz

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      5
    • Thunder w 6
      17
    • Thunder w 7
      9
    • Clippers w 4
      2
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      10
    • Clippers w 7
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Clippers zrobili te same błędy co OKC w IV meczu. Chcieli dograć mecz długimi akcjami, zamiast dalej kreować tempo i grę. I przy dziwnym splocie okoliczności przegrali.

 

Thunder wygrali mecz, w którym Durant przegrał matchup z Mattem Barnesem. NIesamowite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul my Man! :D Strata-faul-strata. Epickie 20 sekund! Co nie powiem - mnie cieszy, bo flopera nie trawię.

 

Za to Westbrook jak najbardziej ma prawo zyskiwać sympatię wszystkich, którzy wcześniej go (jak ja) nie lubili. Nie wiem, czy da radę znaleźć w tej lidze drugiego gościa z taką pasją i zaangażowanem. Super się to ogląda.

 

Maciek napisałeś w "jazda" że kiepski Durant, no ale jak każdy przyszły/obecny HoF czy kandydat do GOAT nawet przy 4/20 zrobił swoje. Ta trója i layup chwilę potem po takiej niemocy, to coś wybitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC ostatnie akcje grało niczym najlepszy streetball. Durant i Westbrook odpalali trójki bez żadnego myślenia z obrońcami blisko siebie, ale to dało wygraną, bo chyba najrozsądniejszy gracz ligi - Chris Paul grał pod koniec jeszcze głupiej. CP3 mimo dobrej serii tym meczem właśnie wykopał sobie grób i za ten dzisiejszy frajerski mecz nie jest mi go szkoda. Niebawem Clipps jadą na ryby, a Paul będzie obiektem żartów.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bnk91WPIAAAvsxx.jpg

 

 

Był jakiś dobry gwizdek w ostatnich sekundach? Out of bounds mocno dyskusyjny, faul przy trójce jeszcze bardziej, Griffin zabierający ze sobą obrońcę, brak faulu na CP3.

 

Koszykówka Thunder naprawdę kuriozalna. Westbrook wjeżdża na żywioł, Durant odpala przez ręce, Westbrook odpala przez ręcę, Durant wjeżdża na żywioł itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie obwiniać sędziów skoro Krzyś Paweł będzie do końca życia rozliczany z faulu przy trójce, którego na mój gust nie było i dwóch strat, z której jedna mogła mu ujść na sucho (piłka dla Clippers), a przy drugiej był ewidentnie faulowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal, ja nic wiecej nie potrafie powiedziec, tak wydrukowanego meczu jeszcze nie widzialem. Co bym nie napisal nie zmieni tego ze Clippers zostali wyruchani.

 

Doc Rivers ma jednak posłuch. Clippers zrobili w ostatnich 3 minutach chyba 10 błędów. Nie trafiali rzutów, nie zastawiali, ich lider zrobił 2 straty w 15 sekund i do tego sfaulował przy idiotycznym rzucie, jako zespół zaczęli grać wolno i atakować pod koniec czasu 24 sek. Ale Doc Rivers przekonał sporą część koszykarskiego świata, że o meczu, albo nawet serii zdecydowała decyzja, w której OKC zamiast dwóch rzutów wolnych dostało piłkę do wybycia zza linii końcowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie obwiniać sędziów skoro Krzyś Paweł będzie do końca życia rozliczany z faulu przy trójce, którego na mój gust nie było i dwóch strat, z której jedna mogła mu ujść na sucho (piłka dla Clippers), a przy drugiej był ewidentnie faulowany?

Faul był. Na powtórkach było widać, że Paul dotknął ręki rzucającej Westbrooka w okolicach łokcia.

 

Jeśli sędziowie dobrze by ocenili sytuacje, to ta strata, ktora niby mialaby mu ujsc na sucho, skonczylaby sie jacksonem na linii rzutow osobistych.

 

Przy drugiej sytuacja jest rowniez zagmatwana - widziales "zaslone" Griffina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz możemy na spokojnie podyskutować o Paulu, czy wolicie jak już Clippers odpadną? :smile:

 

Podczas tej serii, LAC podczas 187minut z Paulem na parkiecie jest +51, zaś bez niego w 53minuty(a więc próba wielkości meczu) jest -50. Czy na prawdę chcesz na jakiś temat tutaj dyskutować? Może, że poziom Twoje hejterstwa wchodzi na niespotykany dotąd poziom, lub że Jego support mocno przeceniasz?

 

W każdym meczu drużyna grała dużo lepiej z CP3 niż bez niego:

 

cp3 | blake | lac

+26 | +21 | +17

-2    | -19  | -11

+4   |-3     |-6

+12 | +8   |+2

+11 |0     |-1

+51 |+7    |+1

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal, ja nic wiecej nie potrafie powiedziec, tak wydrukowanego meczu jeszcze nie widzialem. Co bym nie napisal nie zmieni tego ze Clippers zostali wyruchani.

Nie oni pierwsi i nie ostatni. Grając z Thunder chyba tylko Heat nie mają sędziów przeciwko sobie.

 

Lepszy Durant/Westbrook odpalający przez ręce, niż Jamal Crawford :smile: Doc do spółki z Paulem zawalili Clippersom mecz i ciężko obwiniać sędziów, jeśli się takie przewagi w takich momentach gry.

Nie, sędziów trzeba zawsze obwiniać, kiedy źle wykonują swoją pracę. Czyli ostatnio regularnie, gdy gra Thunder. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.