Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Pacers-Wizards


Koelner

  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Pacers 4-0
      1
    • Pacers 4-1
      4
    • Pacers 4-2
      16
    • Pacers 4-3
      7
    • Wizards 4-0
      1
    • Wizards 4-1
      2
    • Wizards 4-2
      28
    • Wizards 4-3
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Wizards z tego co sie orientowalem w kontraktach to chyba caly trzon zespolu utrzymaja, fajnie by bylo jakby podpisali jakiegos Boozera na pf jako strzelbe z lawki za nieduze pieniadze

Boozer to cancer, to co da w ataku w te 15 minut, odda z nawiązką w obronie. Zresztą, pewnie Wittman by wpadł na pomysł Nene-Booz i byśmy mieli Lin-Harden level obronę, tylko pod koszem, grrrrr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak daje się ruchać Hibbertowi, czy West sobie rzuca niecontestowane rzuty/

 

Hibbert ma przeciwko Nene 3/7 z gry (9/12 przeciwko Gortatowi lub 7/10 jeśli nie liczyć dwóch trafionych, kiedy Gortat udzielał pomocy).

 

A West ma 44% TS w serii, więc jego nawet nie ma co sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie

 

jaka jest realna wartość Wizz skoro George, Lance, West i Hill grają w tej serii średnio lub b. słabo

 

ciężko to przyznać, ale Wizards nie są chyba tak dobrą drużyną z taką ilością talentu jak wcześniej sądziłem, wystaarczy ich przycisnąć w obronie i nie znajdziesz różnicy pomiędzy nimi, a ogonem wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibbert ma przeciwko Nene 3/7 z gry (9/12 przeciwko Gortatowi lub 7/10 jeśli nie liczyć dwóch trafionych, kiedy Gortat udzielał pomocy).

Solidne cyferki. Ciekawe, bo efekt wizualny nie był aż tak pozytywny. W każdym razie, wiemy, że Gortat-Nene tak dobrze się uzupełniają dzięki temu, że Marcin zazwyczaj robi dobre plecy dla Hilario w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, wiemy, że Gortat-Nene tak dobrze się uzupełniają dzięki temu, że Marcin zazwyczaj robi dobre plecy dla Hilario w obronie.

 

Ummmmmm.

 

Jakby Nene był zdrowy (tzn. w formie sprzed jakichś 2-3 lat), to bym się być może nieco pokłócił, że to potencjalnie najlepszy obrońca jaki jeszcze został w PO. Tak to pewnie jeden z ~6 najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibbert ma przeciwko Nene 3/7 z gry (9/12 przeciwko Gortatowi lub 7/10 jeśli nie liczyć dwóch trafionych, kiedy Gortat udzielał pomocy).

ja tam widzę

vs Gortat 7/11

vs Nene 5/9

vs reszta 4/4 (z czego w trzech akcjach pilnował go Gortat, ale pomagał innym czarodziejom więc przy samym rzucie już raczej nie zawinił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli stąd co ja.

 

Pytam, bo ja nie brałem pod uwagę dwóch akcji gdzie przy Hibbercie byli obaj, a z liczb wynika, że tą, w której trafił zaliczyłeś Nene, a niecelną Gortatowi. Celna nie pamiętam jak wyglądała, ale niecelny był jumper z elbow po switchu, Gortat dobiegał do Hibberta z ręką i jeśli koniecznie trzeba zaliczyć ją jednemu z nich, to Nene.

 

Jeden rzut nie chciał mi się załadować z ostatniego meczu, więc to olałem, jeśli to był kosz na Nene to by się zgadzało i w takim razie Nene 4/8, Gortat 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy się spierać o jeden czy dwa rzuty (szczególnie że oceniać winę/zasługę w takich sytuacjach jest często bardzo trudno). chodzi mi przede wszystkim o to, że liczby zaprezentowane przez ciebie dają mylny obraz jakoby to Nene stopował Hibberta, a Gortat był przez niego jechany. tymczasem Roy jak był w gazie to ogrywał każdego z nich w podobnym stopniu, a Marcin miał chyba zwyczajnie więcej pecha - jak np. ten reverse layup, po którym Hibbert się w końcu zaśmiał. ogólnie do defensywy Gortata nie można mieć raczej większych zastrzeżeń, choć niewątpliwie Nene ma lepsze warunki, byt bronić takich wielkoludów jak Roy na poscie. z drugiej strony, jak trafia on te swoje haki z kilku metrów, czy jakieś wygibasy pod koszem, to zwyczajnie nie ma na niego mocnych.

 

BTW, wbrew temu co niektórzy piszą seria jest fajna, nawet G3 mi się podobał (ale czwartą kwartę już przeleciałem na podglądzie ;]). podobnie pierwsza runda z hawks, która była szalenie interesująca pod względem taktycznym ze względu na matchupowe problemy, które atlanta stwarzała pacers.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy się spierać o jeden czy dwa rzuty (szczególnie że oceniać winę/zasługę w takich sytuacjach jest często bardzo trudno).

 

Dlatego nie liczyłem tamtych dwóch rzutów, kiedy obaj są na Hibbercie i pomocy Gortata, reszta to straight up 1 na 1.

 

 

chodzi mi przede wszystkim o to, że liczby zaprezentowane przez ciebie dają mylny obraz jakoby to Nene stopował Hibberta, a Gortat był przez niego jechany.

 

To już nie moja wina jaki dają obraz. Jak mówiłem - straight up 1 na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wbrew temu co niektórzy piszą seria jest fajna, nawet G3 mi się podobał (ale czwartą kwartę już przeleciałem na podglądzie ;]). podobnie pierwsza runda z hawks, która była szalenie interesująca pod względem taktycznym ze względu na matchupowe problemy, które atlanta stwarzała pacers.

 

Zgadzam się. W ogóle druga połowa trzeciego meczu to pierwszy raz od dłuższego czasu, kiedy Indianę oglądało mi się z przyjemnością.

 

Swoją drogą, ten mecz (i drugi w sumie też) dobitnie pokazał, dlaczego nie chcę Wizards w ECF. Nie są jeszcze gotowi na ten poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.