Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Pacers-Wizards


Koelner

  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Pacers 4-0
      1
    • Pacers 4-1
      4
    • Pacers 4-2
      16
    • Pacers 4-3
      7
    • Wizards 4-0
      1
    • Wizards 4-1
      2
    • Wizards 4-2
      28
    • Wizards 4-3
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Wizards wygrali 5 spotkan w tych PO i już są głosy, ze maja szanse na finały. najsss

 

tylko z tych pięciu to cztery wygrali na wyjezdzie i jeszcz nie przegrali poza swoją halą w tych PO

 

wiadomo, że daleki jestem od rozpisywania matchupów z Heat bo najpierw trzeba tu i teraz pyknąć Pacers ale apetyt rosnie i mimo, że dalem że Pacers w 6 to kibicuje im od samego początku i mam nadzieję że dadzą radę ;)

a jak by zamknęli tą serię wcześniej niż Miami Netsów to jeszcze ten eskploatowany obwód miałby czas wypocząć, nic tylko czekać i kibicować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az ciarki przechodza przy tym filmiki z prezentacja pistons.

szkoda, ze pokonali lakers, byloby milej, gdyby pokonali spurs...

 

 

wygrana wcale mnie nie dziwi. pacers prezentuja sie fatalnie. wizards buduja sie z kazdym meczem, sa coraz lepsi, nakrecaja sie. milo! jeszcze bardziej milo, ze gra tam marcin, ktory robi duzo dobrego. 3mam kciuki za wizards w kolejnym meczu, gdyby wygrali znowu praktycznie byloby po serii. pacers nie zasluguja swoja postawa na wejscie do ECF.

 

chcialbym szybko dowiedziec sie o co dokladnie chodzi, co bylo przyczyna konfliktow wew zespolu, co doprowadzilo do tego, ze zespol, ktory wygladal w tym sezonie na najlepiej grajaca druzyne skonczyl w ten sposob. wow

 

cholera, zawsze zespoly, ktore wiele osiagaly mialy w swoich skladach gosciw contract year. na miejscu wizards, na przyszly sezon poszukalbym kolejnych, ktorzy zastapia arize i mg, bo ci po podpisaniu kontraktow pewnie spuszcza z tonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler chyba był? Ale jeśli już, to i tak wyjątek.

 

Aaa i w Spurs był Splitter i Manu.

No to Chandler jedynym wyjątkiem. Bo jeśli chodzi o CY Splittera i Manu, to cóż. Chyba najgorzej zagrane CY ever i kontrakty chyba nie bardzo za ostatnie PO dostali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jwl5uf8z5kdsmdebqodv.png

 

 

ja myślałem, że to Pero Antić jest dobry na Hibberta ale Gortat jest jeszcze większą bestią. 

 

oglądnąłem sobie grzecznie mecz i to co chyba Webber wspominał i Kenny Smith w przerwie. cała gra Wziards w ataku polega na Nene/Gortat, to jak oni ułatwiają grę obwodowym to majstersztyk, zasłony , passing jest idealny. może to nie poziom Webber/Divac ale wygląda to mocno. Gooden wchodzi z ławki i robi dziwkę ze Scoli, daje radę z Westem ,masakra. a obwodowi punktują raz za razem. kiedy przyszedł kryzys po 2+1 chyba George to na barki grę wziął Nene, jak kryzys ich wziął w II połowie to zaczął walić Beal. świetnie się ogląda Wizards i świetnie to wygląda jak zespół bez takiego głównego samcy alfy czy franchise playera ma zawodników aby przejmowali grę. a Wall wyrasta na najlepszego PG ligi.o tym wspominał Barkley w przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallowi do Curry'ego i Parkera czeka jeszcze daleka droga. Dalej nie jest jeszcze w top5 nawet. Kurdę, zaczynam kibicować Pacers, bo Wizz to faktycznie może być koszmar match up z Miami. I tak raczej pykną, ale będzie ciężko w cholerę. Bosh kogo nie będzie krył, będą na nim robić rozpierdol, słaba ławka Wizzards w PO traci na znaczeniu, Ariza może nie jest ideałem do obrony Lebrona, ale w sumie na niego nie ma obrońcy, jednak jest dobra pomoc. W sumie ciekawi mnie czy Lebron jest w stanie bronić Gortata, jeśli tak, ciekawie by to wyglądało - dwie wieże na ultra smallball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzwon po celnym rzucie ;)

Rzadko dzwonił, ale jednak. Pistons 03-08 to coś pięknego.

 

 

Hmmm, Wittman zabawił się w gambling z tym Drew Goodenem, bo po dobrej energii na początku, mam wrażenie że potem zbyt długo przetrzymał go na parkiecie, kiedy to Pacers robili coś-w-rodzaju-runa. W każdym razie, jestem pod ogromnym wrażeniem jak Wizards mądrze grają w ofensywie i jak dobrze ruszają się bez piłki. 

 

Straszne jest to, że Pacers nie grają już praktycznie w ogóle w obronie, a kiedy wydawało mi się, że są w miarę dobrzy ofensywnie - spojrzałem na tablicę a tam 44 punkty po 1st half.

 

Evan Turner nie powinien mieć wstępu na halę. Wizards przypominają mi byka ze Space Jam, który rzucił się na czerwoną farbę - w swojej agresywności w atakowaniu matchupu z Turnerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po g7 z Hawks myślałem, ze Hibbert się trochę ogarnie, a on zaserwował nam takie coś.. JUż lepiej dla PAcers, żeby przy takim Hibbercie więcej grał Mahinmi, Bynum teraz byłby zbawieniem. 

 

Beal gra lepiej w PO niż w RS, a w wieku 20 lat zbyt często się to nie zdarza. Zobaczymy co z niego będzie. Wall  w ataku wyglądał średnio, musi całą przerwę w rozgrywkach pracować nad jumperem, bo atletycznie jest przec***em. Gortat niech poprawi trochę tą skuteczność z gry, bo poza tym to zagrał całkiem spoko. Mimo wszystko Pacers mogą to jeszcze wymęczyć podobnie jak z Hawks, no ale zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.