Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Pacers-Wizards


Koelner

  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Pacers 4-0
      1
    • Pacers 4-1
      4
    • Pacers 4-2
      16
    • Pacers 4-3
      7
    • Wizards 4-0
      1
    • Wizards 4-1
      2
    • Wizards 4-2
      28
    • Wizards 4-3
      6


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to miałbym wyjebane na tę serię, ale liczę, że Indy rozprawi się z Wizzards jak najszybciej, a C+ przestanie mnie katować "polskim zespołem w NBA"

W sumie racja, za Gortatem się wożą, a dziś 2 game seven o dobrej porze i żadnego nie raczyli pokazać. Ogólnie to w RS po 4 mecze tygodniowo, a przychodzą playoffy i max 3 są żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, najlepsze playoffy eva, a ci oprócz Wizards puścili tylko jeden mecz - Clippers vs Warriors. Przesada, gruba przesada. Z roku na rok jest chyba co raz gorzej. 

 

wczoraj dali jeszcze Mem vs OKC ale nie zmienia to faktu, że dają dupy w tych PO

 

przyznam, że zawsze lubiłem Wojtka, miałem go nawet za pewien rodzaju autorytet, ale to co wyprawiał w meczach WSH to gruba k**** przesada

"niestety" i "szkoda" po nieudanych akcjach Wizards i dobrych Bulls wywoływały u mnie odruchy wymiotne - zupełnie jakbym słuchał Ryczela podczas transmisji meczów BVB

 

Wojtek ogarnij się dziadu bo tego się oglądać nie da! tyle lat w zawodzie i nie wiesz, że podczas transmisji trzeba być neutralnym, albo chociaż stwarzać pozory?

 

Wspolczuje wam ze polegacie na C+ jesli chodzi o NBA

 

 

jakoś w RS potrafili dać nawet cztery mecze tygodniowo, nie każdego stać na LP jeśli opłaca już nc+

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polegam na nich, ale czasami chciałbym obejrzeć sobie mecz w normalnej jakości HD na dużym telewizorze i byłbym nawet w stanie znieść komentarz niesamowitego Wojtka i jeszcze bardziej niesamowitej pani Dydek. 

 

 

przyznam, że zawsze lubiłem Wojtka, miałem go nawet za pewien rodzaju autorytet, ale to co wyprawiał w meczach WSH to gruba k**** przesada

"niestety" i "szkoda" po nieudanych akcjach Wizzards i dobrych Bulls wywoływały u mnie odruchy wymiotne - zupełnie jakbym słuchał Ryczela podczas transmisji meczów BVB

 

Wojtek ogarnij się dziadu bo tego się oglądać nie da! tyle lat w zawodzie i nie wiesz, że podczas transmisji trzeba być neutralnym, albo chociaż stwarzać pozory?

 

 

Dokładnie, to żenada jak dla mnie, co to jest reprezentacja Polski z Waszyngtonu czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie jest to pozbawione sensu to co piszesz tomeczeg, ale nc+ to nie tylko NBA inna sprawa, że oglądam tam tylko kanały sportowe lub typu history czy inne discovery a reszta mi kompletnie zwisa bo filmy ściągam z netu

 

taa takie DirecTV by przytulił oj przytulił

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niestety" i "szkoda" po nieudanych akcjach Wizards i dobrych Bulls wywoływały u mnie odruchy wymiotne - zupełnie jakbym słuchał Ryczela podczas transmisji meczów BVB

 

Wojtek ogarnij się dziadu bo tego się oglądać nie da! tyle lat w zawodzie i nie wiesz, że podczas transmisji trzeba być neutralnym, albo chociaż stwarzać pozory?

jeśli tak cię to wkurwia to odradzam ci oglądanie meczy z ,,oryginalnym" komentarzem, bo się mocno rozczarujesz.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak cię to wkurwia to odradzam ci oglądanie meczy z ,,oryginalnym" komentarzem, bo się mocno rozczarujesz.

 

nie wiem o co Ci chodzi chyba nie oglądałeś relacji w c+ i nie wiesz o czym mówię

 

co innego komentarz "klubowej" TV gdzie wiadomo często jest na maksa jednostronny (Boston) ale też zdarzają się komentatorzy, którzy potrafią docenić grę przeciwnika (Nuggets, Raps) zresztą komentarz amerykański w każdej formie bije na głowę nasze rodzime podwórko, uwierz mi nie dało się słuchać Michałowicza w tych meczach, a najlepiej potwierdziliby to kibice Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co Ci chodzi chyba nie oglądałeś relacji w c+ i nie wiesz o czym mówię

 

co innego komentarz "klubowej" TV gdzie wiadomo często jest na maksa jednostronny (Boston) ale też zdarzają się komentatorzy, którzy potrafią docenić grę przeciwnika (Nuggets, Raps) zresztą komentarz amerykański w każdej formie bije na głowę nasze rodzime podwórko, uwierz mi nie dało się słuchać Michałowicza w tych meczach, a najlepiej potwierdziliby to kibice Bulls

 

Mam pewien sentyment do Pana Wojtka bo jego głos kojarzy mi się, może nie z początkami mojej przygody z koszem, ale wciąż dość wczesnym jej etapem (chociaż nawet wtedy, wraz  z kumplami, potrafiliśmy poznać kiedy WM plecie głupoty). W każdym razie, sentyment to jedno, a wartość jego komentarza to inna sprawa. Jest dość ciężkostrawny i wolę się od niego trzymać z daleka.

 

Z tv wyleczyłem się już dawno temu, szkoda nerwów na polskich komentatorów psujących widowiska sportowe i 15-minutowe bloki reklamowe w filmach/serialach. To, że nc+ raczyło widzów głównie serią z udziałem Wizz nie dziwi mnie nic a nic. Powiem więcej, zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.

 

Polscy komentatorzy na ogół są niestety bardzo słabi. Mają braki merytoryczne, przynudzają, albo na odwrót - często wydaje im się, że trzeba wrzeszczeć przez cały mecz. O byłych zawodnikach (głównie piłkarzach) robiących za ekspertów przez litość nie wspomnę - oni często ledwo mówią po polsku i wraz z tzw. dziennikarzami tworzą nowomowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien sentyment do Pana Wojtka bo jego głos kojarzy mi się, może nie z początkami mojej przygody z koszem, ale wciąż dość wczesnym jej etapem (chociaż nawet wtedy, wraz  z kumplami, potrafiliśmy poznać kiedy WM plecie głupoty). W każdym razie, sentyment to jedno, a wartość jego komentarza to inna sprawa. Jest dość ciężkostrawny i wolę się od niego trzymać z daleka.

 

Z tv wyleczyłem się już dawno temu, szkoda nerwów na polskich komentatorów psujących widowiska sportowe i 15-minutowe bloki reklamowe w filmach/serialach. To, że nc+ raczyło widzów głównie serią z udziałem Wizz nie dziwi mnie nic a nic. Powiem więcej, zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.

 

Polscy komentatorzy na ogół są niestety bardzo słabi. Mają braki merytoryczne, przynudzają, albo na odwrót - często wydaje im się, że trzeba wrzeszczeć przez cały mecz. O byłych zawodnikach (głównie piłkarzach) robiących za ekspertów przez litość nie wspomnę - oni często ledwo mówią po polsku i wraz z tzw. dziennikarzami tworzą nowomowę.

 

 

Racja Jinks. Do Wojtka mam sentyment chyba głównie dzięki Magic Basketball, piękne czasy kiedy znałeś wszystkich ważniejszych graczy, to jak grają, choć zwykle nie widziałeś ich w formie meczowej. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Wojtek robi sobie z relacji swój prywatny folwark... dlaczego w transmisjach słyszymy Panią Dydek, a nie Radke, Kijanowskiego czy Koneckiego? Z całym szacunkiem ale Dydek w czasie meczu nie jest w stanie mnie niczym zaskoczyć, częściej przynudza tekstami typu "Westbrook jest bardzo atletyczny i zdeterminowany" (no k**** jakbym nie wiedział). Szczytem szczytów były ostanie relacje gdzie oddawał głoś jakiemuś typowi raz na początku czwartego i piątego meczu z Bulls i człowiek się później zastanawiał gdzie on się do diabła podział ;) Moje odczucie jest takie, że Michałowicz najchętniej sam by komentował wszystkie spotkania, ale niestety nie zdaje sobie sprawy z tego, że zwyczajnie zaczyna się "przejadać".

 

jeszcze jedno: ciężko oceniać zjawisko polskich komentatorów NBA skoro od lat jesteśmy karmieni w zasadzie jednym jedynym Wojtkiem M.

 

bardzo chciałbym usłyszeć kiedyś komentarz by Maciek Kwiatkowski z 6G - jest potencjał, jest wiedza, jest głos

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem przelotem w jakiejś knajpie, gdzie szedł mecz LM i zobaczyłem czterech ekspertów z kamiennymi twarzami, cztery razy czarny garnitur i biała koszula bez krawata, na zmianę burczących coś pod nosem, w tym jednego, który potrafił po dobre 10 sekund mówić z zamkniętymi oczami, to od razu sobie przypomniałem dlaczego Michałowicz to mniejsze zło. Nie łudźcie się, że na jego miejsce nagle by się znalazł ktoś dużo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem przelotem w jakiejś knajpie, gdzie szedł mecz LM i zobaczyłem czterech ekspertów z kamiennymi twarzami, cztery razy czarny garnitur i biała koszula bez krawata, na zmianę burczących coś pod nosem, w tym jednego, który potrafił po dobre 10 sekund mówić z zamkniętymi oczami, to od razu sobie przypomniałem dlaczego Michałowicz to mniejsze zło. Nie łudźcie się, że na jego miejsce nagle by się znalazł ktoś dużo lepszy.

 

nie łudzę się z prozaicznego powodu - on nikogo takiego do komentowania nie dopuści... przynajmniej się na to niezapowiada  skoro faworyzuje Lady Dydek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.