Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Pacers-Wizards


Koelner

  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Pacers 4-0
      1
    • Pacers 4-1
      4
    • Pacers 4-2
      16
    • Pacers 4-3
      7
    • Wizards 4-0
      1
    • Wizards 4-1
      2
    • Wizards 4-2
      28
    • Wizards 4-3
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Gortat naprawdę świetnie zagrał a Hibbert po raz kolejny znikł, ktoś kto ma być centrem numer 1 w lidze nie może robić 2-3 zbiórek na mecz i pozwalać jakiemuś nie all-starowi rzucić 30 pkt

i to w PO!

póki Wizz są w gazie i na pozytywnych emocjach mogą wygrać g6 ale w g7 będzie bardzo cieżko, zresztą oni u siebie nie wygrywają wiec może nawet do niego nie dojsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy zasnąłem 15 minut przed meczem, obudziłem się 15 minut po... ale właśnie nadrobiłem. 

 

Marcin Gortat, co on grał! Mecz o wszystko i widać było zaangażowanie, postawił wszystko na ten mecz i wygrał. Najlepsze jest to, że wszystko wyglądało naturalnie, nic na siłę. Jestem pod wrażeniem. Prawdopodobnie już nawet nie liźnie takiego poziomu w tych PO, ale pokazał się pięknie. W dwóch poprzednich meczach brakowało agresywnego i skutecznego Marcina, to prawdopodobnie położyło im serię. 

 

Hibbert ma słabą psychę, a świetna gra Gortata tylko go przygasiła. On musi wchodzić mocno w mecze, wtedy jest wartościowy. Jak ktoś go zgasi na starcie, to już się nie podniesie. 

 

Zobaczymy jak Wizards pokażą się w drugim elimination game z rzędu. Dziwne jest to, że na wyjazdach grają lepiej. Może u siebie czują za dużą presję? Na wyjeździe wyglądają luźniej. 

 

Pacers skończą to w czwartek. 

 

Copeland, nie mogę patrzeć na typa. Do końca jego umowy będę się zastanawiał kto dał mu to pod nos do podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde bylem dumny ze mamy Polaka ktory gra na tym poziomie robi takie cos i Shaq reszta w studiu probuja mowic po naszemu, smieja sie z tego ze "you cant barbecue pierogi Shaq", czy ktos z was by kiedys o tym pomyslal?

 

Marcin na propsie, osiagnales cos.

 

a juz tracilem w ciebie wiare jak ruchal cie Veseley i Pachulia

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrać takie elimination game to duża klasa. ktoś tutaj wspomniał o psychice Marcina. na Gortata często w tym sezonie grali praktycznie wszystkie pierwsze akcje aby wszedł w mecz. jak nie było nene to było oczywiste. niestety nene trochę zabiera polotu polakowi. bardzo często jak ekipy mają dobrze grających wysokich to grają od początku na nich aby zmusić obronę do zagęszczania oraz rotacji. gortat wszedł w mecz, pacers nie zmieniali obrony bo ciągle kryto go 1 vs 1 bez pomocy i Gortat stał się on fire, dodał kilka punktów z dopitek i bezpańskich, po kreacji innych zawodników i spełniał rolę takiego Davida Robinsona. Pacers olali polaka po dwóch słabszych meczach i dostali w tyłek. Gooden i Gortat na tablicy razem miażdżą. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde bylem dumny ze mamy Polaka ktory gra na tym poziomie robi takie cos i Shaq reszta w studiu probuja mowic po naszemu, smieja sie z tego ze "you cant barbecue pierogi Shaq", czy ktos z was by kiedys o tym pomyslal?

 

Marcin na propsie, osiagnales cos.

 

a juz tracilem w ciebie wiare jak ruchal cie Veseley i Pachulia

Smutne jest to, że Kowalski dostanie więcej materiału w mediach o żenujących kopaczach, którzy murowali bramkę przed "maturzystami" z Niemiec.....

Edytowane przez Arctus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że Kowalski dostanie więcej materiału w mediach o żenujących kopaczach, którzy murowali bramkę przed "maturzystami" z Niemiec.....

Wyobraziłem sobie, że Gortat staje się sławny i dostaje po zakończeniu kariery rolę krajowego znawcy, takiego drugiego Tomaszewskiego.

Nie, niech nba pozostanie niszowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.