Skocz do zawartości

Go Sterling Go ! Puść tą lige z torbami


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Denzel ma na koncie trochę negatywnych ról. Przedziwne to Twoje spostrzeżenie jak dla mnie, naciągane na maksa. Jeżeli naprawdę nie kojarzysz żadnego filmu ani serialu w którym negatywny bohater jest czarnoskóry to musiałeś niewiele oglądać i to żaden przytyk, jedynie wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież filmów i seriali w których czarnoskórzy aktorzy grają negatywnych bohaterów jest cała masa.

 

Polecam The Wire jeżeli ktoś nie widział, w tym jednym serialu znajdziecie 'kilku' ;)

Właśnie miałem to napisać The Wire. Powiem więcej, dobrego czarnego bez grzeszków  to tam ze świecą nie znajdziesz. Każdy ma swoje grzeszki. No może tylko Bunny ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to napisać The Wire. Powiem więcej, dobrego czarnego bez grzeszków  to tam ze świecą nie znajdziesz. Każdy ma swoje grzeszki. No może tylko Bunny ich nie ma.

Białego bez grzeszków tez w The wire ciężko znaleźć. Taki serial.

 

Marlo był skurwielem, ale czy największym? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie zawsze kojarzę tych białych jako złych, a czarni zwykle służą pomocą i są tymi mądrymi i dobrymi. Ot 7, Gwiezdne Wojny, Robin Hood, Walking Dead, cała seria marvel cinematics, Supernaturals itd.

 

 

Sam Denzel ma na koncie trochę negatywnych ról. Przedziwne to Twoje spostrzeżenie jak dla mnie, naciągane na maksa. Jeżeli naprawdę nie kojarzysz żadnego filmu ani serialu w którym negatywny bohater jest czarnoskóry to musiałeś niewiele oglądać i to żaden przytyk, jedynie wniosek.

 

kapook_world-411905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle juz od dawna jest kolor biały dyskriminowany

 

czarny ma piękną widowiskową śmierć

Pulp_Fiction_Marvin_640x360_64275523687.

 

 

 

 

podczas gdy biały taką wstydliwą i haniebną

 

Pulp-Fiction-pulp-fiction-13195732-1920-

 

w dodatku przez toster

 

 

 

 

oni już kuxwa nawet wygrywają w wyliczankach

 

Bruce-Willis-as-Butch-Coolidge-in-Pulp-F

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Sterling się doczepił Magica. Że ma HIV, że co to za wzór do naśladowania, który w każdym mieście USA ruchał co w ręce wpadło. Ruchał na potęgę, to i się zaraził.

 

I już potępienie, oburzenie, sranie w banie. Nie rozumiem, nieprawdę powiedział? Przecież to samo można o każdej poważnej "gwieździe" ligi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie, kiedy po wywiadzie ze Sterlingiem rozmawia się o tej całej sytuacji ze Spikiem Lee, który również ma wiele rasistowskich wypowiedzi na koncie. No ale to nikomu jak widać nie wadzi.

W trzeciej kwarcie 4 meczu z Thunder rozmowa Magiciem o tym czy liga powinna zmusić Sterlinga do sprzedaży... Tym samym Magiciem, który wcześniej, jako przedstawiciel grupy inwestorów chciał kupić Clippers. Magic zaś odpowiada radośnie, że i owszem powinna...

Jakoś nikomu nie widzi niestosowności zapraszania takich rozmówców czy zadawania takich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterling powiedzial w wywiadzie co mowilem od poczatku ze tamta jego kobita naprowadzila go zeby to powiedzial :tongue: jakby byl rasista to by nie placil murzyna milionow

 

IMO błędne rozumowanie, bo jeśli chciał mieć zabawkę pt. klub NBA, to musiał im płacić (z samych białasów zespołu by nie ulepił, choć w sumie mówimy o Clipps, więc biorąc pod uwagę wymiar sportowy różnica byłaby znikoma). To oczywiście dygresja z mojej strony i w niczym nie zmienia faktu, że ta sprawa jest szyta grubymi nićmi i babka go ewidentnie ciągnie za język w tej rozmowie telefonicznej.

 

Jedna rzecz mnie szczególnie dziwi. Podczas meczu Clipps, Breen mówił coś o tym, że córka Sterlinga chce przejąć klub od ojca, a NBA podobno zrobi wszystko by tak się nie stało i organizacja zmieniła właściciela. Gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO błędne rozumowanie, bo jeśli chciał mieć zabawkę pt. klub NBA, to musiał im płacić (z samych białasów zespołu by nie ulepił, choć w sumie mówimy o Clipps, więc biorąc pod uwagę wymiar sportowy różnica byłaby znikoma).

Dlaczego uważasz, że nie ulepiłby zespołu z samych białych? Bo byłoby to apolityczne? Mi się wydaje , że jakby się postarał to by ulepił i to wcale nie taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że nie ulepiłby zespołu z samych białych? Bo byłoby to apolityczne? Mi się wydaje , że jakby się postarał to by ulepił i to wcale nie taki zły.

 

Mnóstwo roboty z zebraniem najlepszych białasów z innych ekip i ze sportowego punktu widzenia gra nie warta zachodu. To, że w USA zrobiliby z tego aferę to oczywiście inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.