Skocz do zawartości

Go Sterling Go ! Puść tą lige z torbami


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

mam tego dosc ! 

jestesmy swiadkami najlepszej pierwszej rundy playoffs odkad pamietam, dzien w dzien dogrywki, buzzer beatery, zaciekle koncowki, nieznane wyniki serii, nowi bohaterzy - nie bylo tego odconajmniej od 15 lat o ile wcale bylo.

Nie jestem rasista. Ale naprawde mnie juz to meczy ledwo trwa to niecaly tydzien a intryga wyszla na wierzch. Biali ludzie zasadzili sidla na bialego miliardera by pograc sobie na czarnych ludziach. Wspaniale.

Wiec ktos chce kupic Clippers i nie moze tego zrobic, tych ktosiow jest wiecej ale ktos jest na czele i mysli ze ta licytacje wygra. Wychodzi z inicjatywa przeprowadza akcje, nowy Żyd na miescie lapie przynete bo jest mlody i niedoswiadczony, a stary Żyd jest lekko wkurwiony tym jak jego nazwisko jest pomiatane opluwane. Wiec stary Żyd nie interweniuje choc zna Sterlinga na wylot i stary Żyd wie ze jak Silver dostanie solidnego kopa to zaczna doceniac starego Davida.

Stół jest zastawiony. Sterling nagrywa swoje mysli. Stiviano mu podstawia mikrofon. Stiviano jest ruchana przez pol LA a przynajmniej przez Magica. Magic podrzuca kazdy rumor Simmonsowi. Simmons ma platforme nadawcza by ustawic opinie publiczna. Zatrudnia czarnych zoltych i bialych.

 

Sterling ma 80 lat, miliardy na koncie, rozpierdala w drobny mak w sadzie kazdego kto w Hollywoodzkim filmie ma aspiracje na kolejna Erin Brokovich, jest uparty, ma przerosniete ego i co najgorsze dla reszty zaczyna mu w koncu wychodzic. Chris. Blake. Doc.

 

Nie myslcie ze Sterling sie podda tak latwo, tu juz nie chodzi ze nikt nie bedzie dla niego gral - bo to nie prawda - kazdy z tych murzynow, zoltych i bialych nie gra dla glorii , USA tylko graja dla grubej forsy i jest to zrozumiale. Płaca. Biora. Graja. Proste.

 

Zreszta samo sedno sprawy. Wiec tak w Ameryce i na swiecie zyja różni ludzie. Sterling jak napisał Whitlock jest ze starego pokolenia, nie rozumie pewnych rzeczy ale rozumie to by nie rozpowiadac tego na forum. Ludzie maja wielkie ego. Jeden chce zarabiac 3 tys miesiecznie i jak to osiagnie ma z gorki, inny chce byc prezesem firmy jak to osiagnie ma z gorki, inny chce by slawny i wystapic w teledysku - dalej z gorki, mysle ze Ci co walcza o Redskins, Clippers czy gay'ow tez chca cos osiagnac.

Nie jestem ani homofobem ani rasista ale szczerze to nie rozumiem swiata w ktorym mniejszosci rzadza swiatem i dyktuja warunki bycia i zycia, swiata w ktorym ludzie opanowani sa pieniadzem checia slawy parciem na szklo, nie rozumiem czemu dziwactwo i odmniennosc ktora nie pcha ludzkosci na przod a jest tylko mizerna rozrywka na plebsu jest na naglowkach gazet. Nie rozumiem.

 

Nie rozumiem dlaczego czyjes prywatne interesy porachunki i zadza posiadania czegos czego nie kupia pieniadze - np. Klub NBA - psuja jak narazie najlepsza pierwsza runde playoffs ever.

Vivek Ranadive niech sie zajmie Kings.

Nie rozumiem tez jednej najwazniejszej rzeczy jak ktos za swoje przekonania wymawiane prywatnie moze utracic cos wartego wiecej niz milion/miliard dollarow

Co mnie obchodzi Sterling, Jason Collins ?

 

Potrafie zrozumiec nienawisc, rasizm i zachlannosc. Wszystko to ma podobne podloze i jest calkiem naturalne - biologicznie wise. Ale obłudy nie zniese. Doceniam intryge i zamysl ludzi stojacych za tym wszystkim, ale to ze ktos psuje mi najlepsza zabawe od lat i jest wcale nie lepszy od samego Sterlinga mi sie wcale nie podoba. Fanem Silvera nie bylem nigdy, nic dla ligi jak narazie nie zorbil, jest populistyczni, mdly i jest na tym miejscu tylko ze wzgledu na pochodzenie a nie ze wzlgedu na zaslugi. Od odwroconych strojow na lewa strone i pastora MJacksona bardziej bede podjarany jak Sterling zacznie smrodzic i zrobia sie klopoty i nagle liga zacznie sie rozpierdalac. Ktos zaglosuje za Sterlingiem, zawodnicy nie beda chcieli grac inni beda mieli rodzine do wyzywienia, sprzedawczyki. Zapraszam do sadu      

 

       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z Tobą ai.

Bawi mnie to, że wcześniej nikomu nie przeszkadzało, za czyje pieniądze gra. To przecież Sterling finansuje tatuaże DeAndrzeja. Skoro tak im się nie podoba to niech poddają czeki. Dres każdy potrafi zrzucić. Afera grubymi nićmi szyta. Obrzydliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje, ze sterling ma najemnikow na calym swiecie (u nas ai3), ktorzy wchodza na fora i kreuja rzeczywistosc. wiemy doskonale jak jest a nam sie probuje wmowic, ze sterling jest dobry.

 

w calosci sie zgadzam z akapitem, w ktorym piszesz o tym, ze nie rozumiesz jak mniejszosci (geye, tecze i inne odmiennosci) moga rzadzic wiekszoscia i domagaja sie bycia na siwczniku i przede wszystkim aprobaty.

 

co do calej afery. jest strasznie rozdmuchana i byc moze nie stalo sie to wszystko przypadkiem tak jak sugerujesz.

dziwne jest to, ze o pogladach i zywczajach sterling wiedza wszyscy od x lat. wszystko bylo fajnie dopoki clipps przegrywali i nie generowali zysku(?). w tej chwili to topowa druzyna i stala sie lakomym kaskiem i wlasnie teraz probuje sie ich odebrac sterlingowi.

 

szczerze mowiac nawet nie wiedzialem, ze nba ma do tego prawo poprzez przeglosowanie stosownej... uchwaly przez wlascicieli.

 

reasumujac. odpowiem jak walesa: i tak i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje, ze sterling ma najemnikow na calym swiecie (u nas ai3), ktorzy wchodza na fora i kreuja rzeczywistosc. wiemy doskonale jak jest a nam sie probuje wmowic, ze sterling jest dobry.

 

w calosci sie zgadzam z akapitem, w ktorym piszesz o tym, ze nie rozumiesz jak mniejszosci (geye, tecze i inne odmiennosci) moga rzadzic wiekszoscia i domagaja sie bycia na siwczniku i przede wszystkim aprobaty.

 

co do calej afery. jest strasznie rozdmuchana i byc moze nie stalo sie to wszystko przypadkiem tak jak sugerujesz.

dziwne jest to, ze o pogladach i zywczajach sterling wiedza wszyscy od x lat. wszystko bylo fajnie dopoki clipps przegrywali i nie generowali zysku(?). w tej chwili to topowa druzyna i stala sie lakomym kaskiem i wlasnie teraz probuje sie ich odebrac sterlingowi.

 

Clippers zawsze generowali zysk ale nawet teraz w obrotach to dopiero 19 ekipa. Jedyna różnica to tak że dzięki Blakowi i CP3 Clippers przesunęli się w wartości samego klubu z 25 na 13

 

W 2008 Clippers mieli 99 mln obrotu 11 mln zysku i byli warci 297 mln co dawało im 25 pozycję w lidze

W 2013 128 mln 15 mln zysku i 575 co daje im 13 miejsce

 

Więc jak czytam teksty że to gracze powinni unieść się honorem i oddać swoje pensje to mnie bierze pusty śmiech bo to raczej właściciel powinien ich całować po stopach że mu w 5 lat podwoili wartość firmy i z dna ligi podnieśli go do czołówki

 

A jak bardzo to zawodnicy odpowiadają za wartość klubu niech świadczy fakt że w 08 Cavs byli 5 co do wartości ekipą w lidze a dziś są 19 i mają dziś 16 mln mniejsze obroty niż 5 lat temu a Detroit z 4 miejsca zjechali na 25 i mają 30 mln mniejsze obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

można coś więcej na ten temat? jakiś link do wypowiedzi Kolonko? z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieco starsi ode mnie niech mnie uświadomią.... 

ewingkong.jpg

 

Dlaczego to zestawienie jest OK, i nikomu nie przeszkadzała ksywa Ewinga King Kong? 

 

ktos tu na forum pisal ze ta xywa to wymysl szaranowicza i wogole w stanach nie byla w uzyciu

 

pewnie google cos bedzie wiedzial w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieco starsi ode mnie niech mnie uświadomią.... 

ewingkong.jpg

 

Dlaczego to zestawienie jest OK, i nikomu nie przeszkadzała ksywa Ewinga King Kong? 

 

Nikomu w USA nie przeszkadzała, bo nikt o niej nie wiedział. Jej autorem jest bodajże Włodziu Szaranowicz.

 

EDIT

 

rw30 był szybszy :)

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lepsze jak w ówczesnych czasach jakiś fan z Polski napisał do krótkow mówiąc Nix z zapytaniem o ta ksywkę to dostał odpowiedz w stylu, ze to chyba obraza ich zawodnika i czy sie tym tematem nie zainteresowac ;d

 

 

Hoya destroya i chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.