Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

@sixers

Tak jak napisałem w "walce" o beala na koniec było chyba 2 graczy (nie pamiętam czy shevcu z autobidem był tym drugim) bo większość spasowala na realnej wartości.

A co do trejdu to raz jeszcze proszę przestano gadac głupoty sixers.

1. Wymiana była na tamten moment bardzo stronnicza.

2. Nikt nie mógł przewidzieć ze Kawhi na 1 m-c wypadnie ze składu Spurs.

3. Nikt nie mógł przewidzieć ze Young będzie przez większość jedyna/glowna opcja w ataku i obronie wynikająca z kontuzji MCW i..

3. Trejdu Hawesa oraz Turnera.

4. Poszkodowany za późno zobaczył ze zrobił błąd, ale poprosił żebyśmy go nie blokowali (min. ja go nie zablokowalem) i trejd przeszedł.

Zanim mnie zaczniesz oskarżać - zapoznaj się dokładnie z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sixers

Tak jak napisałem w "walce" o beala na koniec było chyba 2 graczy (nie pamiętam czy shevcu z autobidem był tym drugim) bo większość spasowala na realnej wartości.

To chyba czy dwóch? A w walce o 99% innych graczy do końca biło się pół ligi?

 

A co do trejdu to raz jeszcze proszę przestano gadac głupoty sixers.

Wypunktuj proszę gdzie piszę głupoty, bo ja ci podałem fakty. Liczby. Ty rzucasz jakieś chaotyczne hasła. Dopiero przekonywałeś mnie, że atutem po stronie Kawhiego była forma po ASW.

 

1. Wymiana była na tamten moment bardzo stronnicza.

2. Nikt nie mógł przewidzieć ze Kawhi na 1 m-c wypadnie ze składu Spurs.

3. Nikt nie mógł przewidzieć ze Young będzie przez większość jedyna/glowna opcja w ataku i obronie wynikająca z kontuzji MCW i..

3. Trejdu Hawesa oraz Turnera.

4. Poszkodowany za późno zobaczył ze zrobił błąd, ale poprosił żebyśmy go nie blokowali (min. ja go nie zablokowalem) i trejd przeszedł.

Zanim mnie zaczniesz oskarżać - zapoznaj się dokładnie z tematem.

To chyba zmieniłeś podejście, bo 10 listopada pisałeś na czym kolega oddający Leonarda za Thada straci i to z niezłą precyzją. A rzeczywistość pokazała co innego. I zamiast nauczyć się, że nie zawsze wszystko idzie tak jak przewidujesz, to teraz znowu kategorycznie wiesz jaka będzie przyszłość Beala i wartość. Więcej pokory.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadyma w ktorej mnie nie było? Nowość! ;-)

 

Ale informacja dla wszystkich oburzonych - liga kipera nie oznacza totalnej wolnej amerykanki w wymianach w sezonie a tylko mozliwosc wylaczenia z licytacji pewnej czesci zawodnikow. Tyle.

Nie daje to jednak prawa do sprzedawania LeBrona za Matta Bonnera, bo akurat ktos ma taką fantazję.

A jesli ktoś na skutek otrzymanego weta chce odchodzić z ligi, to prosze bardzo - ostatnie czego tutaj trzeba to kolesie probujący szantazować ligę swoim odejściem, gdy coś idzie nie po ich myśli.

Meżczyzna przyjmuje takie rzeczy na klatę i jedzie dalej - dzieciuch z płaczem biegnie się poskarżyć rodzicom.

Szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie, za ten gest zaufania ale i Radkowi mimo nieprzyjemnych

okoliczności za możliwość przejęcia teamu i dobrą roboty na drafcie. Szczerze

życzę powodzenia. Jak już mówiłem chyba najbardziej mi w tym roku zależało

na wejściu do keeperowego formatu roto, dlatego z miejsca ta liga staje się

jednym z moich ligowych priorytetów tego i nadchodzących sezonów.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki i witam zacne towarzystwo menagos Roto Keeper E-NBA.

 

PS: Odrazu też aby tworzyć własne legacy dla najmłodszej drużyny ligi,

poproszę nazwę Charlotte Hornets i SIXers o uzupełnienie mojej i barcalovera

nazw drużyn w pierwszym poście.

EDIT: Dzięksy

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba czy dwóch? A w walce o 99% innych graczy do końca biło się pół ligi?

 

Wypunktuj proszę gdzie piszę głupoty, bo ja ci podałem fakty. Liczby. Ty rzucasz jakieś chaotyczne hasła. Dopiero przekonywałeś mnie, że atutem po stronie Kawhiego była forma po ASW.

 

To chyba zmieniłeś podejście, bo 10 listopada pisałeś na czym kolega oddający Leonarda za Thada straci i to z niezłą precyzją. A rzeczywistość pokazała co innego. I zamiast nauczyć się, że nie zawsze wszystko idzie tak jak przewidujesz, to teraz znowu kategorycznie wiesz jaka będzie przyszłość Beala i wartość. Więcej pokory.

 

Kwestię draftu pominę - bo wszystko juz napisałem.

 

Co do Kawhiego to ciągle piszę to samo - KAWHI był jest i będzie lepszy od Tadka, a w tamtym dealu i na tamten moment na 1000%. Nie wiem czego nie rozumiesz? Że kolega dealował zdrowego Kawhiego za zdrowego Tadka z Hawesem, Turnerem i zdrowym MCW w składzie? Że pokazujesz mi wartość total, kiedy KAwhi miesiąc miał kontuzję, a Young został jedynym zdrowym i klasowym graczem  - a rozumiem, że Ty przewidziałbyś tę kontuzję i zmiany w Philly... Ba powiem więcej, Ty na pewno oddałbyś Kawhiego za Younga! Łatwo bazować na faktach po sezonie.

 

NA koniec - kolega oddając Kawhiego STRACIŁ dużo więcej pts roto w FG, FT czy TO, niż zyskał w PKT, STL czy 3p - ale po co ja Ci to piszę, przecież Ty choć nie grałeś w naszej lidze i nie śledziłeś zmian na bieżąco, to wiesz lepiej... Może jednak i Ty powinieneś sprawdzić co to pokora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kawhiego to ciągle piszę to samo - KAWHI był jest i będzie lepszy od Tadka, a w tamtym dealu i na tamten moment na 1000%. Nie wiem czego nie rozumiesz?

No nie rozumiem gdzie był lepszy w zeszłym sezonie. Bo z pewnością nie w totalach, a to one decydują o wartości w roto.

 

Że kolega dealował zdrowego Kawhiego

Toż nie mam do ciebie pretensji, że nie jesteś wróżką. Mam o to, że ją udajesz.

 

za zdrowego Tadka z Hawesem, Turnerem i zdrowym MCW w składzie?

Turner czy Hawes polecieli zdaje się ostatniego dnia trade deadline, czyli pod koniec lutego, więc jego wartość ogólna za sezon wcale nie poszybowała strasznie w górę po ich odejściu.

 

A tak generalnie, to nie wypomniałem tej sytuacji na złość, tylko by pokazać, że nie doceniłeś Younga, tak samo jak teraz możesz nie doceniać Beala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sixers

No pewnie ze mogę nie doceniać Beala (każdy ma swoje zdanie), ale Ty onecnie wypowiadasz się w temacie którego nie znasz i robisz stwierdzenia w stylu skoro auto przejechało więcej km albo więcej kosztowało to jest lepsze, a ja oceniam je na dzień zakupu.

 

Ps. Szkoda ze tak się nie skupiles na tym, ze myślą przewodnia veta byla nie wartość Beala w stosunku do Gaya/Greena ale... McDermotta.

Kończąc dyskusje - życzę powodzenia w lidze i dużej ilości trejdow, a dla osób myślących ze wszystko vetuje mogę tylko powiedzieć ze w całej mojej dotychczasowej grze zrobiłem to aż 3 razy na kilkadziesiąt wymian. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay jest graczem na tu i teraz, w cy, druga opcja w Sacramento.

W zamian dostaje Beala, który bardziej mi się widzi jak keeper, do tego on jest na chwilę obecną kontuzjowany, co mi nie przeszkadza, a Szerszeniom już tak. 

Gordon to dodatek, ale na dzień dzisiejszy Gordon wygląda lepiej niż Exum, choć nie wiąże z nim aż wielce idących planów.

 

No przecież wiem, ale pokazuje że wcale nie trzeba było się obrazić tylko można było go trochę przemodelować i tyle.

 

A chyba ze tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Z sezonu na sezon możemy zatrzymać maksymalnie 4 zawodników.

6. Ceny zawodników zatrzymywanych z sezonu na sezon rosną o 10%, jednakże nie mniej niż 4$.

7. Keeperem może być zawodnik którego cena jest wyższa lub równa 10$

8. Zawodników tańszych możemy również zatrzymać w miejsce keepera na zasadach zwanych RFA wyrównując przed kolejnym sezonem jego wartość do poziomu minimum czyli 10$ (przy założeniu że przyjęty wzrost wartości zgodny z zasadami pkt 6 nie przekroczy tej wartości). Każda drużyna ma prawo do zatrzymania dowolnej ilości RFA, oczywiście nie przekraczając ilości 4 keeperów, tzn. łączna liczba zatrzymanych graczy (typowych keeperów i tych na zasadach RFA) nie może przekroczyć 4. Dzięki temu możemy zachować zarówno wychwycone perełki z FA czy tanio kupione w drafcie.

 

Nurtuje mnie strasznie jedna rzecz i nie wiem jak ją rozumieć. Jeżeli mam gracza poniżej 10$ i zdecyduje się go zatrzymać na przyszły sezon, to ile wtedy płacę? Przykładowo mam Bradleya za 9$ i płace wtedy 10$ (tak wynika z pkt 8) czy 14$ (muszę mu dobić do dychy by był traktowany jako keeper i następnie dodać te 4$ z pkt 6)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie strasznie jedna rzecz i nie wiem jak ją rozumieć. Jeżeli mam gracza poniżej 10$ i zdecyduje się go zatrzymać na przyszły sezon, to ile wtedy płacę? Przykładowo mam Bradleya za 9$ i płace wtedy 10$ (tak wynika z pkt 8) czy 14$ (muszę mu dobić do dychy by był traktowany jako keeper i następnie dodać te 4$ z pkt 6)?

Wg mnie jeśli Beal kosztował 9, to możesz go zatrzymać za 13, a za 10 to tylko wtedy, jeśli kosztował 6 lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.