Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Handicap 2$, klasyfikacja końcowa. Ps. RFA wymusi offline, a chyba online przeglosowalismy ;)

Online nie musi oznaczac draftowania tylko przez Yahoo.

Mamy dostepne rozne skajpy i inne komunikatory. No i o ile rozumiem zasady - RFA jest załatwiane przed draftem. Ot deklaruje ze zawodnikowi X podnosze cene zgodnie z wymogami regulaminu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zebrać dotychczasowe ustalenia w jeden post i na przykład założyć ligę, żebyśmy wiedzieli, ilu tak naprawdę ludków jest zdecydowanych grać? Bo coś mi śmierdzi ten brak ogarnięcia na miesiąc przed startem preseason. Jak dalej będzie tak mało aktywności, to chcąc nie chcąc, zacznę myśleć o zmianie tej ligi na inną podobną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zebrać dotychczasowe ustalenia w jeden post i na przykład założyć ligę, żebyśmy wiedzieli, ilu tak naprawdę ludków jest zdecydowanych grać? Bo coś mi śmierdzi ten brak ogarnięcia na miesiąc przed startem preseason. Jak dalej będzie tak mało aktywności, to chcąc nie chcąc, zacznę myśleć o zmianie tej ligi na inną podobną.

SiXers był bardzo aktywny i wiódł prym. Nie ma co mu wyrywać stołka samozwańczego komisza spod tyłka. Przynajmniej na razie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby było wszystko jasne - Cięgło ze Sznurówki zapowiedział mi, że szykują się jakieś zmiany w ichnich mistrzostwach Polski organizownych wspólnie z jakąś tam jeszce inną stroną. Jeśli tam pójdzie szybko organizacja, a i zasady będą mi odpowiadać, to będę zmuszony do rezygnacji z tej ligi (bo raczej więcej niż 4 drużyn prowadzić bym nie chciał). Mijają kolejne dni, a tu cisza jak makiem zasiał, co rodzi mój niepokój - dlatego ostrzegam, że może trzeba będzie na moje miejsce kogoś szukać, oczywiście w takim wypadku dam znać w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zebrać dotychczasowe ustalenia w jeden post i na przykład założyć ligę, żebyśmy wiedzieli, ilu tak naprawdę ludków jest zdecydowanych grać?

 

Ustalenia masz zebrane w pierwszym poście tego tematu, podsumowanie stworzone jeszcze przez marcosa. Zbieranie ludków trwa. Wysłałem PM-y do wszystkich zapisanych, chyba trzeba było dać ludziom trochę czasu na potwierdzenie, hmm?

 

SiXers był bardzo aktywny i wiódł prym. Nie ma co mu wyrywać stołka samozwańczego komisza spod tyłka. Przynajmniej na razie ;-)

 

Rzekł gość, który wpadł na chwilę, narobił burdelu w temacie podważając sens wszelkich ustaleń i potem zamilkł na kilka miesięcy... Do stołka komisza, tym bardziej samozwańczego nigdy się nie przyspawałem. Ba! Nigdy mi komiszowanie przez głowę nie przeszło, czego najlepszym przykładem jest, że sam zaproponowałem na stronach tego tematu kilku kandydatów na stanowisko komisza. Moja wina polega na tym, że zaproponowałem keepera i zacząłem zbierać ludzi, za co jak widzę do dziś są do mnie pretensje.

 

Jeśli tam pójdzie szybko organizacja, a i zasady będą mi odpowiadać, to będę zmuszony do rezygnacji z tej ligi (bo raczej więcej niż 4 drużyn prowadzić bym nie chciał). Mijają kolejne dni, a tu cisza jak makiem zasiał, co rodzi mój niepokój - dlatego ostrzegam, że może trzeba będzie na moje miejsce kogoś szukać, oczywiście w takim wypadku dam znać w tym wątku.

 

Nie ma problemu. Nikt nikogo do gry tutaj nie przymusza. Liga nie musi być 20-zespołowa, jeśli nie ma tylu chętnych.

 

Podsumowując listę uczestników, potwierdzenie udziału nadesłali:

 

1. BlackMamba

2. Tocheck

3. dannygd

4. shevcu

5. ignazz

6. jordan20

7. Siner

8. Leszczur

9. airmax

10. washko

11. marcos

12. pumeks

13. L.TM

14. dvd93

15. SiXers

 

Z pozostałych GRB jak sam pisze nie jest przekonany. szkoda-czasu i Macka chyba możemy skreślić z listy, ponieważ potwierdzili udział w regularnych rozgrywkach roto, natomiast tu nie odpowiedzieli. Dig nie potwierdził nigdzie, choć był na forum tydzień temu. Natomiast MTH nie był na forum od czerwca. Mamy więc dwa wolne miejsca na ta chwilę, a jak ktoś jest w stanie skontaktować się z Digiem i MTH to niech do nich napisze, by się określili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda-czasu i Macka chyba możemy skreślić z listy, ponieważ potwierdzili udział w regularnych rozgrywkach roto, natomiast tu nie odpowiedzieli.

To nie jest wcale jednoznaczne - mogli zapomniec, ze sie tu zapisali ;-)

 

Dig nie potwierdził nigdzie, choć był na forum tydzień temu.

Tak dla jasnosci, nie zbieralem potwierdzen od I tylko wyslalem od razu zaproszenia na Yahoo i wszyscy sie szybko stawili. Ale wyslalem mu dzisiaj PMa z przypomnieniem, ze tu tez sie zapisal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zawsze chciałem zagrać w jakimś keeperze od samego początku, bo do tej pory to tylko przejmowałem czyjeś drużyny. tak więc jeśli jest wolne miejsce, to możecie mnie dopisać.

 

Miejsca są, także dopisuję do listy znajdującej się na 1 stronie tematu. Napisz jaką chciałbyś nazwę drużyny i zapraszam do udziału w dyskusji na temat ustawień ligi.

 

 

To nie jest wcale jednoznaczne - mogli zapomniec, ze sie tu zapisali ;-)

 

Wysłałem im PM-y. Skoro się zalogowali, to musieli widzieć, że mają wiadomość.

 

 

edit: evitacre wchodzi z listy rezerwowej. Czyli jest 18 osób (jeśli GRB zostaje). Czekam jeszcze na Diga i MTH.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.