Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie znalazłem takiego dość młodego seniora z jakimiś kosmicznymi warunkami, nie mającymi niestety przełożenia na statystyki.

Jakiś NCAA maniak coś więcej o nim powie? Póki co w mockach typa nie widać, a jakiegoś dalekiego picku, to nie zawahałbym się chyba poświęcić, patrząc na to co wiem (niewiele). Dopiero w tym miesiącu skończy 22 latka. Oświećcie mnie, bo pewnie błądzę...

 

http://www.draftexpress.com/profile/Richard-Solomon-6511/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Bresnahan ‏@Mike_Bresnahan 5m

 

UCLA's Zach LaVine set Laker draft workout record with a 46-inch vertical jump. Not quite traditional vertical...was allowed a step or two

 

 

Serena Winters ‏@SerenaWinters 23s 
Zach LaVine on today's 46 inch vertical: "I think I was pumped a little bit, you know, Lakers!"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista SG, którzy mieli 40+ cali w latach 2010-2012:

Marcus Denmon

Tony Mitchell

Terrico White

Travis Leslie

Darius Johnson-Odom

Nick Johnson

Josh Selby

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6DoIJ0pNP18

 

co to za grubas? jest jeszcze jedno wideo z nim jak rzuca Embida na parkiet.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Boozer chyba jest jego wizytówką ;-) 15,3M$$$ Ariza 7,7M$ też dobre było Frye 6,7M$

30ka Kobasa to miszczostfo szwata

Ale Arizy chyba już u niego w stajni nie ma?

 

 

Ciekawe gdzie Wesley Johnson dzięki niemu znajdzie robotę?

 

I za ile? :-D

Dogadają się z LAL po starej znajomości, te dwa lata z kontraktem KB24 i tak będą stracone więc co im szkodzić dać 2.5-3mln/za rok kolejnemu klientowi Roba.

 

@ matek

 

Tylko problem jest taki, ze LaVine poszedl w gore i zbytnio nie mamy czym handlowac po pick w okolicach 8-9. No chyba za Kings beda zainteresowani Nashem:D

 

@ kulfon

 

Cameron Ridley - gość, który po 10 minutach biegania po parkiecie potrzebuje butli tlenu i 15 hamburgerów na ławce by dojść do siebie ;)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie skacze po prospectach na przyszłe lata i chciałbym złożyć rezerwację na bandwagon Thon Maker'a.

 

Ktoś coś już o nim słyszał? 

 

17 latek, 7'1 wzrostu, potrafi rzucić, podać, skozłować, mogą być z niego ludzie :smile:

 

było wrzucane parę miechów temu, bandwagon już zajęty :]

 

Ale Arizy chyba już u niego w stajni nie ma?

 

właśnie jest od niedawna.

 

obecny kontrakt załatwił Arizie David Lee (zbieżność nazwisk)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do top 6 i tak nie wskoczy, nie ma opcji. A mi ciężko uwierzyć, że Lakers wezmą go z #7. Chłopak jest z UCLA, mam go na radarze jakiś czas, ale to nie jest facet na taki wybór. 

 

Jeśli chodzi o Arizę, to nie wiem co się tak o niego boicie. Pójdzie na jakieś zadupie i będzie sobie wegetował. A jego obecny kontrakt to jest jeszcze MLE podpisane po świetnych PO w Lakers. Wtedy nikt nie powiedział, że to słaba umowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ matek

 

O jakich 10 pozycjach mowa, jak to gracz ktory idzie w top14 w kazdym mocku od poczatku a teraz podskoczyl nawet do 9.

 

Choc z drugiej strony w dniu draftu wszystko sie uspokoi i bedziemy swiadkami wybiernia

Embiid, Wiggins, Parker, Exum, Vonleh, Randle, Smart w top7. Gordon jako 8 (czy on nie bylby dobrym fitem przy DMC?)

a potem grupa z mcdermootem, lavinem, stauskasem, harrisem, hoodem itd.

Mnie jedynie ciekawi czy ktos zaryzykuje z Sariciem w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.