Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież brał udział w Chicago w odróżnieniu od TOP 3 graczy którzy olali gdzie pokazał swoje atuty - tam większość ekip przeprowadziła z nim rozmowy i przyglądała mu się dość uważnie

Czy z rozmowy lub przyglądania się jak ktoś biega i skacze byłbyś w stanie stwierdzić jakim jest koszykarzem?

TOP 3 nie pojechało do Chicago, ale niedługo póżniej Embiid i Parker mieli workout w LA przed sporą grupą scoutów. Wiggins zdaje się pokazał się przed mniejszym gronem i nie wiem kto tam był, ale Chad Ford się jakoś wkręcił. To jednak co innego niż pogadać, dać się zmierzyć, zważyć i parę razy skoczyć czy przebiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz te workouty to też nic szczególnego. Ot sobie poskaczą bez obrońcy na sobie, ot sobie pozbierają bez żadnego wyboksowania. Naprawdę myślisz że ktoś obecnie w NBA podejmuje decyzje na podstawie tego workoutu ??? Że nie mają pełnej bazy danych na temat każdego występu Exuma w ostatnich dwóch latach. W Utah Jazz pracują kolesie którzy wymyślili Nike Hoop Summit , którzy rok w rok organizują spotkania z europejską młodzieżą i oni mają teczki na każdego sensownego gracza z TOP 100 każdego rocznika

 

Uwierz mi to co klub w tej chwili potrzebuje to kwestia właśnie rozmowy z zawodnikiem, jakie mam podejście do życia , sportu czy pasuje do filozofii klubu. Może jeszcze pojedynki 1 na 1 - Wiggins vs Parker ale na to żaden agent się nie zgodzi bo potem jest jak ostatnio że Smart przegrał 1 na 1 z Paytonem na workoucie Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Myślę, że jak masz "tier" to workout może decydować.

 

W przypadku Exuma problem jest taki, że Utah w tej teczce może mają parę stron na jego temat. Nie bardzo wiadomo jakie postępy poczynił. Przykładowo czytałem, że ulepszył mechanizm rzutowy (to co pokazywał na U-19 to było płaskie i z niewielkim wyskokiem, czyli w NBA by nie przeszło). Czy mając decydować o wyborze nie byłbyś ciekaw jak to teraz wygląda albo czy ma zasięg 3pt NBA? Albo jak tam jego lewa ręka?

 

Na marginesie workout Kings:

http://www.nba.com/kings/blog/smart-vonleh-pre-draft-workout-wrap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi to co klub w tej chwili potrzebuje to kwestia właśnie rozmowy z zawodnikiem, jakie mam podejście do życia , sportu czy pasuje do filozofii klubu. Może jeszcze pojedynki 1 na 1 - Wiggins vs Parker ale na to żaden agent się nie zgodzi bo potem jest jak ostatnio że Smart przegrał 1 na 1 z Paytonem na workoucie Kings

Jestem pewien, że nikt nie podejmie decyzji o wyborze kogoś na podstawie jakiejś gry 1 na 1. Co do work outów, to w sumie nie wiem o nich za dużo - robią tam tylko to co pokazują na filmikach czy jakieś jeszcze inne testy fizyczne? Jeśli to drugie, to jednak klub może się sporo dowiedzieć przynajmniej o sile czy szybkości zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agentem Exuma jest Pelinka, także takie akcje nie powinny dziwić.

 

Poza tym, Exum jest od dawna w czołówce mocków, mimo że jakoś od roku nikt go nie widział w grze. Nie ma specjalnie wiele do zyskania przez jeżdżenie na workouty.

Dokładnie, Waiters nie pojechał na żaden workout a mimo to poszedł z nr 4. Pelinka to jest magik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas workoutu powinna być mozliwosc zagrania 30 min spotkania - 15 min w 1 piątce, 15 min w drugiej. ;]


Dokładnie, Waiters nie pojechał na żaden workout a mimo to poszedł z nr 4. Pelinka to jest magik

Kontrakty Iguodali to też a little bit of magic. Jest co prawda elite perimiter D, z duzym wpływem na team D, ale max od Sixers, teraz 48 baniek od GSW z 30 na karku to też fajny hajs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas workoutu powinna być mozliwosc zagrania 30 min spotkania - 15 min w 1 piątce, 15 min w drugiej. ;]

Kontrakty Iguodali to też a little bit of magic. Jest co prawda elite perimiter D, z duzym wpływem na team D, ale max od Sixers, teraz 48 baniek od GSW z 30 na karku to też fajny hajs. 

W tej lidze nie ma zawodnika, który jest pod skrzydłami Roba, a byłby skrzywdzony. Pomijam już kontrakty KB24, Hardena, Grodona, Boozera czy Iggiego. Ale kontrakty Mayo czy Wallace'a to już wyższa szkoła przepłacania zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej lidze nie ma zawodnika, który jest pod skrzydłami Roba, a byłby skrzywdzony. Pomijam już kontrakty KB24, Hardena, Grodona, Boozera czy Iggiego. Ale kontrakty Mayo czy Wallace'a to już wyższa szkoła przepłacania zawodnika.

 

właśnie Boozer chyba jest jego wizytówką ;-) 15,3M$$$ Ariza 7,7M$ też dobre było Frye 6,7M$

30ka Kobasa to miszczostfo szwata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz miał taki co zespoły wybierają w odwrotnej kolejności to zadzwoń do mnie bo biore taki w ciemno ;-)

 

przed nami Finały, draft i poczatek lata 2014 w NBA czyli trejdy i budowanie "nowych" zespołów

trzeba przyznać, że NBA łądnie to układa ze nawet sezon ogórkowy skraca jak moze eventami

 

wracając do tematu głównego będę zaszokowany jak top3 nie będzie top 3...

 

zdania nie zmieniłem z #1 idzie Wiggins

 

zgadzam się i sie nie zgadzam

top 3 w top 3 to pewnik

 

ale jak dla mnie co Cavs wezmę Embida i Wiggins do Bucks a Jabari do Phili,

 

chciałbym, żeby Exum wypalił ale równie dobrze może być zbytnio napompowany przez managerów i agenta

 

jak dla mnie Magic nie powinni się w niego pakować jak mają MCW - no chyba ze będą mieć jakiś deal na stole za jednego lub drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się i sie nie zgadzam

top 3 w top 3 to pewnik

 

ale jak dla mnie co Cavs wezmę Embida i Wiggins do Bucks a Jabari do Phili,

 

chciałbym, żeby Exum wypalił ale równie dobrze może być zbytnio napompowany przez managerów i agenta

 

jak dla mnie Magic nie powinni się w niego pakować jak mają MCW - no chyba ze będą mieć jakiś deal na stole za jednego lub drugiego

 

Z tego co wiem to MCW gra w 76ers, chyba że o czymś nie wiem.

Edytowane przez Doniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś cyfre + polecam kanał 121 i mecz hiszpanskiej ACB. W barwach Canarii gra ziomek Walter Tavares 222 cm notowany w tegorocznych mockach ok. 30 miejsca.Ciekawy grajek.

Walter Tavares to mój nowy ulubieniec w tegorocznym drafcie - gość ma takie biegane, że 15-minutowy filmik od DX, to ponad pół godziny oglądałem. Robert Korzeniowski by się nie powstydził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 6G

 

Chad Ford donosi, że Cleveland Cavaliers są zainteresowani pozyskaniem podkoszowego All-Stara, nie wykluczając przy takiej możliwości wymiany 1. picku w nadchodzącym Drafcie. Chodzi im konkretnie o takich graczy jak Kevin Love, Joakim Noah, Al Horford czy przede wszystkim LaMarcus Aldridge.

 

dla mnie to wierutna bzdura, choć być może ma to związek z plecami Embiida, a wy jak myślicie?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli plecy Embiida są w średnim stanie, to jakie to może mieć znaczenie? Nie on jeden się wyróżnia w tym drafcie. Wezmą Wigginsa i też nie powinni stracić. Jeśli mają wątpliwości, to powinni go odpuścić. I tyle. 

 

Na moje, jeśli jest w tym jakieś ziarno prawdy, to Cavs wchodzą all-in i będą startować po LBJ. W innym przypadku nie ma sensu taka akcja. Love odejdzie, a Noah i LMA są raczej nierealni. Jedynie Horford może wypalić (ale to też możliwe, że na dwa lata i później powie bye). 

 

Inna sprawa, że za Ala nie oddałbym #1. Chyba, że zeszłoroczną... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.