Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Exum w ogóle miał jakieś workouty? Znalazłem tylko, że nie wybiera się do Bostonu.

 

Osobiście jestem pod wrażeniem, jak w ostatnich dniach podskoczyło ciśnienie na niego. Ktoś mu dobrze nakręca prasę. Bo nie wierzę, że bez workoutów nagle pojawiłoby się tyle plotek o braniu go nawet w top 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeCrab

 

w to jestem stanie uwierzyc, w koncu to wymiana Cavs-LAL, z gory wiadomo kto ja wygra a kto przegra...

 

@matek

 

Rob Pelinka robi az tak dobra robote? Nakrecanie ma sens, bo gdyby mieli deal z Magic to Exum trafia do zespolu z top3 tego draftu chyba najbardziej rozwojowego/z najwiekszymi perspektywami. Ale taki deal kompletnie bez sensu dla Magic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za dużo echo jeśli chodzi o Exuma... gadanie gadanie a przyjdzie i może być klapa i zgrzytanie zębów , złym graczem na pewno nie będzie ale za bardzo moim zdaniem jest przeceniany.

Pojawiła sie informacja , że Danny jest bardzo zainteresowany wyciągnieciem z Draftu Gordona  wtedy pewne jest to , że od razu Gordon będzie w Bostonie trenowany tylko i wyłącznie na SF . W  Bostonie świetnym  trenerem jeśli chodzi o rzut   jest Ron Adams czyli Aaron Gordon może by poprawił ten swój rzut i nauczył sie grac typowo na SF bo szybkośćiowo jest zdolny by grać na tej pozycji w przeciwieńswie do np Andersona z UCLA.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs get: Michael Carter-Williams, #3 overall pick (PHI), #7 overall pick (LAL; whoever gets drafted for them)

Troszkę wyssane z palca i mało prawdopodobne, ale coś można by pokombinować jakby się uparli.

 

 

#3, #7 w baaardzo mocnym drafcie i ROTY? Ja dobrze czytam? To za Duranta chyba oferta? Czy mówimy o Irvingu: gościu, który słabo broni, co rok opuszcza kilkanaście-kilkadziesiąt spotkań z powodu kontuzji, udowadnia, że nie jest liderem i chce odejść z Cavs? Dla Lakers to jeszcze rozumiem tą wymianę, ale dla Sixers? Oddać MCW i #3, żeby z jedynką wybrać... Exuma? Gościa, który zapewne i tak będzie dostępny przy ich wyborze? To tak jakby MCW-a oddać za free. Bzdura roku.

 

A z drugiej strony, tak jak napisał @Roger. Magic nie mają interesu by oddawać Exuma za MCW i #10, jeśli uznają, że Exum rzeczywiście ma tak duży potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za dużo echo jeśli chodzi o Exuma... gadanie gadanie a przyjdzie i może być klapa i zgrzytanie zębów , złym graczem na pewno nie będzie ale za bardzo moim zdaniem jest przeceniany.

 

Pojawiła sie informacja , że Danny jest bardzo zainteresowany wyciągnieciem z Draftu Gordona  wtedy pewne jest to , że od razu Gordon będzie w Bostonie trenowany tylko i wyłącznie na SF . W  Bostonie świetnym  trenerem jeśli chodzi o rzut   jest Ron Adams czyli Aaron Gordon może by poprawił ten swój rzut i nauczył sie grac typowo na SF bo szybkośćiowo jest zdolny by grać na tej pozycji w przeciwieńswie do np Andersona z UCLA.

To Anderson niby na jakiej pozycji miałby grać ??? plus prędzej slo-mo nauczy się szybciej biegać niż Gordon rzucać, rok rocznie gada się że rzut najłatwiej nauczyć i przewaznie jak ktoś go niemiał to go dalej niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze Sixers jesli by tak kombinowali, to chcieliby dostać za MCW+ 10 coś w top5-6 tak zeby wziąć top3+Exuma.

 

 

Inna konfiguracja jest dla mnie nie do ogarnięcia.

 

Swoją drogą jeszcze nic nie czytałem nt. Parkera w kontekscie Sixers - pytanie, czy są przekonani, ze idzie wyżej, czy robią szum wokół Wigginsa, Exuma, bo są na niego napaleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę uwierzyć w te wszystkie głupoty/plotki związane z ewentualnym transferem MCW. Hinkle jest zdolny do wielu rzeczy ale większość potencjalnych trade'ów, o których tu czytam są dla Philly tak nieopłacalne, że wręcz nieprawdopodobne.

 

Julius zwrócił uwagę na ciekawą rzecz. To wszystko faktycznie może być zasłona i badanie rynku, robimy szum wokół Exuma nie bez celu.

 

PS

 

Witam wszystkich użytkowników starych i nowych. Wracam po latach przerwy ;) . Żeby nie było wątpliowści, przez te wszystkie lata w sercu tylko jeden klub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Saric to niezły zjeb, jeszcze nic nie pokazał w nba a juz stawia żądania a chciałem go w Sacto badz Philly z #10.

Zgadzam się. Okaże się, że to drugi Fran Vasquez i nigdy w NBA się nie pojawi.

 

Tizz wolałbyś, aby Kings sprzedali pick czy jednak zostawili ?

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak pobserwowalem grę Parkera i coraz bardziej jestem przekonany, że powinien iść wyżej od Wigginsa patrząc pod względem skillsow, no ale wiadomo, że marketing przede wszystkim zwłaszcza dla tak mało atrakcyjnych rynków jak cavs, bucks i obecnie sixers

 

ciekawi mnie jakie jest w rzeczywistości ryzyko z tymi plecami u Embiida, pewnie nic nie wypłynie poważnego, ale cavs biorąc parkera jakoś specjalnie by nie wdupili imo, pytanie tylko jakby dogadywali się z Irvingiem, ale podobny problem jest przy wyborze obojętnie którego z nich i chyba trzeba będzie wypierdolic Waitersa bo wtedy to dopiero będą dymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Anderson niby na jakiej pozycji miałby grać ??? plus prędzej slo-mo nauczy się szybciej biegać niż Gordon rzucać, rok rocznie gada się że rzut najłatwiej nauczyć i przewaznie jak ktoś go niemiał to go dalej niema

Naprawde uważasz , że szybciej ktoś nauczy się  poruszać niż rzucać , Are you kidding me ? Rozumiem gdyby to był Sweetney który schudł by 40 kg , ale Anderson który nie ma żadnej wagi do zrzucenia ?

 

 

Na pewno łatwiej wyćwiczyć rzut i celność niż swoją szybkosc...

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak pobserwowalem grę Parkera i coraz bardziej jestem przekonany, że powinien iść wyżej od Wigginsa patrząc pod względem skillsow, no ale wiadomo, że marketing przede wszystkim

 

Pamiętam jak Chris Douglas-Roberts był najlepszym graczem najlepszej drużyny in the nejszyn. Z jedynką poszedł jednak jego kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.