Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ilu nowych kibiców nagle pojawi się w tematach o Cle i Bucks 

Może ktoś w ogóle założy wtedy tematy o Cle i Mil bo w tym roku chyba nikt tego nie zrobił. Lubię Bucks, ciesze się że tam jakiś kozak trafi i będzie wogóle co oglądać w Wisconsin, jeszcze jak Giannis zrobi jakiś postęp to może będzie warto raz na jakiś czas ich zobaczyć, nie jak w tym roku gdzie nie wiadomo nawet czy tankowali czy byli tak c***owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym złego? :smile:

 

wg mnie raczej nie, nawet może lepiej że jakieś odludzia będą miały więcej kibiców 

 

może tylko starzy wyjadacze będą krzywo patrzeć na "sezonowców" ale każdy kiedyś zaczynał 

 

a ja tylko zapowiadam to co nadejdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From the director who brought you Ibaka, Vucevic, Tobias Harris and Gorgui Dieng (ja):

 

Tyler Ennis

 

Materiał na starting PG lekkim c***em. Przez ostatnie 20 stron pojawił się moze z 2 razy.

 

Nie ma za co.

Nie żebym miał coś przeciwko, ale powiedz co cię przekonuje, że tak będzie :)? Tylko intuicja? Czy może 54,7% at rim (tak dla porównania bo większość pewnie nie wie czy to dużo czy mało - Smart 64,7%, Burke rok temu 64,5% a co było w NBA niech sobie każdy sprawdzi)? A może 31,2% z 2pt jumpers (Smart jechany za rzut niewiele mniej bo 30,7%)? A może, że w testach na draft combine wypadł tylko ciut gorzej od McDermotta? 14,5 pkt. i 6,2 as. per 40?

 

Np ok 25 pójdzie pewnie taki Early który potrafił w MM ostatnio rzucić 30 pkt  Kentucky 

Hmm Wiggins i Parker rzucili w MM łącznie 37 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że Parker trafi do Phili bo bym coś pokibicował a reszcie to trochę wstyd 

a właśnie ciekawe ilu nowych kibiców nagle pojawi się w tematach o Cle i Bucks 

 

Też mam nadzieję, że do 76ers trafi ktoś, kto stanie się gwiazdą z prawdziwego zdarzenia i Philadelphia znowu będzie przyciągała tylu kibiców i tyle uwagi, co za czasów Iversona. 

 

Bucks też zdobędą wielu kibiców, jeśli nie przez swój wybór, to przez urok Mallory ;-) A tak na serio to mi nie żal tych graczy, bo trafiają na jakieś zadupia. Ostatnio wszyscy wybrzydzają, gdzie chcą grać, bo tam ciepło, tam można tytuł zdobyc itp. Rookies z definicji loterii i draftu trafiają zawsze na zadupia lub do najgorszych klubów, niech się cieszą z zaszczytu gry w NBA i z każdej wypłaty, a nie wybrzydzają na miejscówki. Nikt nie powiedział, że od pierwszych lat kariery wszystko musi iść zgodnie z ich myslą i że tak muszą być rozpieszczani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie żebym miał coś przeciwko, ale powiedz co cię przekonuje, że tak będzie :smile:? Tylko intuicja?

 

Typ gracza, dla którego gra NBA jest bardziej pod jego skillset niż NCAA. Floor general urodzony do pick n rolla, świetny w drive n dish, z mega przeglądem pola. Nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julius

 

W deadline Hinkiego cisnęło z Turnerem i Hawesem i dlatego dostał za nich picki w 2 rundzie. Thad miał większą wartość nie tylko dlatego, że jest lepszym koszykarzem, ale również dlatego, że ma kolejny gwarantowany rok kontraktu. W lutym 2015 będzie z nim identyczna sytuacja jak z ET i Spencem w tym roku. Nie wiemy dokładnie co było na stole za Thada, ale wszystko wskazuje na to, że nic zbyt ciekawego. Plotki mówiły coś o Asiku, który pasuje nam jak pięść do nosa i o kontrakcie Okafora oraz picku z połowy 1 rundy z Phoenix. Startujemy więc z dość niskiego pułapu, a czas działa tylko na niekorzyść, bo ewentualni kupcy wiedzą, że po sezonie Thad może zrobić opt out i odejść za nic. 

 

Po prostu cały czas nie widzę wymiany z udziałem Thada, na której definitywnie zyskujemy. Pick #8 i syfne kontrakty Kings nie rzucają mnie na kolana, gdy mamy #10. I nie będzie mi szczególnie żal, jeśli z dziesiątką nie będziemy już mogli zgarnąć Vonleha czy innego Randle, jeśli zatrzymamy Thada, który bardzo fajnie pasuje do Noela i - jak zauważyłeś - może rozciągać grę, dobrze broni i wpasuje się w praktycznie każdy system. Branie byle czego za Thada bo być może kiedyś jakiś Vonleh będzie od niego lepszy nie przekonuje mnie.

 

Przypominam, że Young ma dopiero 25 lat i może lepszy już nie będzie (choć procenty i z gry, i zza łuku na pewno pójdą w górę kiedy nie będzie już musiał udawać pierwszej opcji i będzie miał mu kto kreować pozycje), ale też nie zdziadzieje jeszcze przez ładnych kilka lat. Zawsze będzie ktoś, kto jest młodszy i ma większy upside, ale jeśli mamy już jakieś klocki, które mogą posłużyć do budowy mocnego zespołu w przyszłości, to po co to rozpieprzać? Na SG i SF nie mamy absolutnie nikogo w tej chwili i tym warto się zainteresować z naszymi pickami. 

 

Co do tracenia cierpliwości - każdy kto jest takim competitorem jak Thad traciłby cierpliwość grając w zespole, którego większość została kilka dni wcześniej wyjęta z D-League, wyrównując najdłuższy losing streak w historii NBA i robiąc bilans 19-63. Od tej pory może być tylko lepiej - dochodzi Noel i dwóch rookies z top10 bardzo hype'owanego draftu, progres w przyszłym sezonie powinien być widoczny, a w 2016 Sixers powinni już wrócić do PO. Sam Young będzie liderem drużyny w szatni i role modelem dla młodych (i wciąż tym samym, do bólu solidnym zawodnikiem, którym jest) a kiedyś w wywiadze mówił, że taka rola go kręci. Poza tym wątpię, że jakiś contender da mu 9-10 milionów na rok przez 4-5 lat, a zapewne czegoś takiego sobie zażyczy.

 

Jeśli Thad uparł się, żeby odejść i jest to już definitywnie postanowione, to wszystko co napisałem powyżej traci sens. Jeśli po przemyśleniu sprawy zgodzi się zostać, to moim zdaniem należy go zachować. Chyba, że ktoś rozbije za niego bank, ale to co działo się do tej pory daje mi jakieś 95% pewności, że nic takiego nie będzie miało miejsca. 

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że do 76ers trafi ktoś, kto stanie się gwiazdą z prawdziwego zdarzenia i Philadelphia znowu będzie przyciągała tylu kibiców i tyle uwagi, co za czasów Iversona. 

 

Bucks też zdobędą wielu kibiców, jeśli nie przez swój wybór, to przez urok Mallory ;-) A tak na serio to mi nie żal tych graczy, bo trafiają na jakieś zadupia. Ostatnio wszyscy wybrzydzają, gdzie chcą grać, bo tam ciepło, tam można tytuł zdobyc itp. Rookies z definicji loterii i draftu trafiają zawsze na zadupia lub do najgorszych klubów, niech się cieszą z zaszczytu gry w NBA i z każdej wypłaty, a nie wybrzydzają na miejscówki. Nikt nie powiedział, że od pierwszych lat kariery wszystko musi iść zgodnie z ich myslą i że tak muszą być rozpieszczani.

 

 

sumiennie obiecuję że zajmę się od nowego sezonu Bucks pani Mallorio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Young będzie liderem drużyny w szatni i role modelem dla młodych (i wciąż tym samym, do bólu solidnym zawodnikiem, którym jest) a kiedyś w wywiadze mówił, że taka rola go kręci. Poza tym wątpię, że jakiś contender da mu 9-10 milionów na rok przez 4-5 lat, a zapewne czegoś takiego sobie zażyczy.

 

Sam Young najpierw musi zakończyć liderowanie Vaqueros de Bayamon w lidze Portoryko, a dopiero potem będzie podpisywać 40/4 w NBA.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam Young najpierw musi zakończyć liderowanie Vaqueros de Bayamon w lidze Portoryko, a dopiero potem będzie podpisywać 40/4 w NBA.

 

 

Billy King na pewno by mu dał 40/4 ;d

 

Z drugiej strony fajnie, że powiększy się fan base Bucks, Sixers bo Cavs mimo wszystko całkiem sporo fanów PL. Tak to nowi fani NBA kibicują tylko Lakers, Heat, Thunder, Bulls, NYK i Wizards ;]

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.