Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

ponoć Ainge jest na to gotowy

jest lekka róznica czy dajesz top3 pick z tego draftu czy akurat 6 za nawet rok gry KLove'a.

Minny na 1pick od razu by poszła, a na 6? pewnie by dalej badała inne opcję.

 

Dario Sarić może przyjść do NBA jeśli mu będzie pasować przez kogo zostawił wybrany. Wiele osób może się tym zniechęcić i koleś poleci pod koniec 1 rundy.

Najlepiej jakby poleciał dokładnie na sam koniec 1rundy :smile: pasowałby do SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Landry ma zbyt duża wartość, by go oddawać od tak.

Nie no nie przesadzajmy z tą wartością Landrego. Jest po kontuzji, jego gra jest o wiele gorsza niż to było rok temu w GSW, do tego na forum był trochę za bardzo przeceniany. Landry z kontraktem prawie 7mln na rok, przez jeszcze 3 lata to nie jest wcale taka dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale nikt tego nie robi. 

 

To dziwne, słabo się znam ?

Ale czy nie opłacałoby się np takim Lakersom(wstaw jakikolwiek klub gdzie zawodnik chce iść) podkradnąć talent dając mu rok jak najwyższego kontraktu. Jakby aktualny klub i tak wyrównał kontrakt to młokos zostałby tylko na rok. Tak to działa ?

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajmy z tą wartością Landrego. Jest po kontuzji, jego gra jest o wiele gorsza niż to było rok temu w GSW, do tego na forum był trochę za bardzo przeceniany. Landry z kontraktem prawie 7mln na rok, przez jeszcze 3 lata to nie jest wcale taka dobra opcja.

Sacto nie chciało dać Tyreke 11baniek a dało taki absurdalny kontrakt graczowi, który tam w ogóle nie był potrzebny. Young by pasował całkiem nieźle do Big Cuza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, słabo się znam ?

Ale czy nie opłacałoby się np takim Lakersom(wstaw jakikolwiek klub gdzie zawodnik chce iść) podkradnąć talent dając mu rok jak najwyższego kontraktu.

Nie rozumiem. 

 

Myślę, że sam też średnio wiesz, o co ci dokładnie chodzi. 

 

I tak, raczej słabo się znasz. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja dokładnie wiem o co mi chodzi.  Nie wiem czemu nie opłaca się dawać 1 rocznych kontraktów.

 

Nie rozumiesz czegoś ? Wytłumaczę.

 

Jest młody wymiataka w macierzystym klubie(XXX) od 4 lat. Po 4 latach jest Restricted Free Agent.

Chce zagrać w klubie YYY, ale ponieważ klub XXX ma prawo wyrównać każdą ofertę to najlepsza opcja dla zawodnika i dla klubu YYY jest taka aby klub YYY zaproponował najwyższy 1 roczny kontrakt.  Wtedy w najgorszym wypadku zawsze taki młody wymiataka po roku trafi do YYY już jako UFA.

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi mu o to, że :

1) po 4 latach kontraktu (2 lata gwarantowane + 2 lata TO) gracz staje się RFA

2) zawodnik nie godzi się na przedłużenie umowy z obecną drużyną

3) gracz dostaje propozycję jednorocznego kontraktu na maksymalną możliwą kwotę

4) zawodnik przyjmuje opcję, ale jego poprzedni klub ma kilka dni na wyrównanie

5) jako, że chcą go zatrzymać, wyrównują ofertę (innego kontraktu zawodnik nie chce zaakceptować)

 

W ten sposób rok później staje się UFA. Zgadza się @mcreativo.pl? O to Ci chodziło?

 

EDIT: Spóźniłem się. Widzę, że już to dokładnie wytłumaczyłeś. ;) Czekamy na odpowiedź, ale z tego co mi się wydaje, to drużyna po prostu wykłada QO (bo nie ma innego wyjścia) i wymienia go w trakcie sezonu (lub jeszcze przed), żeby nie stracić go za darmo.

Edytowane przez Gamejros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg mnie lepszy ten Landry niż Williams czy Thompson, co nie zmienia faktu, że Kings dla mnie są organizacja, która sama nie wie czego chce. Niby coś mają w s5, a ciągle w ogonie ligi, przyszły sezon będzie podobny i tak do usranej śmierci.

Dorobek Landrego w tym sezonie to 76 punktów, 57 zbiórek, 5 asyst, 3 przechwyty  9 strat ,34 faule i 1 blok. 
Kontrakt 20,250,000/3 lata , 30 lat na karku, brak centymetrów pod koszem, po ciężkiej kontuzji.  

Nie widzę argumentów za tym, aby był lepszy od Williamsa czy Thompsona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, w teorii. W życiu nie ma szans, bo na taki nie pójdzie z kolei żaden klub. 

 

Stary, popatrz jak wyglądają kontrakty w tej lidze i wyciągnij wnioski. Nie wiem do końca co kombinujecie, ale i tak to nie ma sensu. 

 

No super to właśnie jak nie pójdzie to dobrze dla zawodnika i klubu YYY z mojego przykładu.

 

Więc skoro takich kontraktów nie ma to nie bo zawodnik i miliony tylko po prostu  małemu klubowi opłaca się za coś go wypchnąć.

 

Kontrakty przeglądam http://hoopshype.com. Pasjonująca lektura :smile:

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miało by sens jak by się dogadali, że po tym jednym roku klub podpisuje z nim automatycznie kolejny kontrakt na ileś tam mln 

ale to wymaga pomyślunku, odwagi i wiary w ludzi a coś mi się wydaje, że w obecnej NBA brakuje wszystkich 3 rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.