Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Parker może być Carmelo z bardziej poukładaną głową

 

Czyli... Paul Pierce? Przez cały sezon myślałem niemal tylko o Wigginsie, a na reszcie prospektów mniej się skupiałem, ale w obecnej sytuacji trzeba raczej patrzeć w stronę Parkera/Exuma i ten pierwsz coraz bardziej przypomina mi PP niż Melo. Może to tylko takie myślenie życzeniowe, bo bez wątpienia wolałbym dodać młodą wersję Pierce'a niż Carmelo...

 

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Julius

Chodzi mi między innymi o to że wybierając Smarta Jazz będzie grało w s 5 Burke 6'1 i Smart 6'3. Nie sądzisz że obaj są ciut za niscy ??? Smart będzie musiał wbijać się pod kosz mając wtedy  o wiele wyższych od siebie obrońców co łatwe dla niego nie będzie. Jeśli Jazz ma brać kogoś na dwójkę to raczej kolesia z dobrym rzutem a jeszcze lepiej zostawić Haywarda na dwójce i dobrać sobie potem dobrego strzelca na obwód na pozycje nr 3

Pytanie, czy chcecie z Burkiem wiązać nadzieje pierwszopiatkowe ?

 

W draftach jest ostatnio mnóstwo PG, wybrali go wysoko rok temu, ale prawda jest taka, ze nikogo sensowniejszego nie było. Vonleh dubluje się z Favorsem, Exum też nie ma rzutu (ale ma duzo wyzszy sufit), ale będą prawdopodobnie za nisko. Smart jest przynajmniej prawdziwym liderem, gościem który szarpnie. Zawsze można spróbować wziać LaVine i coś jeszcze na tym zyskać. ale w takim drafcie powinno sie brac potencjał, a nie best fit. dlatego brałbym Smarta, ostatecznie Rondla.

 

 
Czyli... Paul Pierce? Przez cały sezon myślałem niemal tylko o Wigginsie, a na reszcie prospektów mniej się skupiałem, ale w obecnej sytuacji trzeba raczej patrzeć w stronę Parkera/Exuma i ten pierwsz coraz bardziej przypomina mi PP niż Melo. Może to tylko takie myślenie życzeniowe, bo bez wątpienia wolałbym dodać młodą wersję Pierce'a niż Carmelo...

 

Może i Pierce - chociaż wydaje mi się, ze jest ciut bardziej uniwersalny w ataku, wyższy no i przede wszystkim gorzej broni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Cavs... Myślę sobie że , powinni Embiida odpuścić.

 

To jest mimo wszystko projekt, a do składu potrzeba im kogoś, kto uzupełni i jednocześnie zatrzyma Irvinga.

 

bo nawet najlepszy gracz draftu < Irving + 2 gracz draftu. 

 

Mimo wszystko najlepiej im pasuje Wiggins - bo broni, ale z drugiej strony może podwazyc pozycję nr 1 Kyriego w zespole. Choc z 3 strony lubił znikać, więc moze akurat by się gogadali.

 

Parker to też gościu na 1 opcję, do tego z kiepską samodyscypliną wagową i słabą obroną - takze z miejsca robią sobie 2 nie broniących liderow, którzy lubią rzucać.

 

Exum jest za młody i będzie się bił o piłkę z Tetleyem. (nie dosłownie, ale będą razem mniej efektywni)

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonleh nie dubluje sie z Favorsem bo nie bedzie gral na C tylko na PF. Favors ostatecznie zostal juz przesuniety na centra i tam bedzie gral, bo Kanter jest taki nijaki. Z tego co im zostanie to lepiej brac PF. Tylko pytanie Randle czy Vonleh? SF moga szukac z pickiem GSW a na SG moze niech zostawia Haywarda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara co wy macie z tym dublowaniem pozycji. Vonleha oglądałem w tym roku coś ok 10 razy. Widziałem jego rozwój od drewna do niezłej gry przodem do kosza. Favors przez 4 lata w NBa ma bardzo słabą grę przodem do kosza. On jest świetny w pick and rollu ale on nie ma praktycznie żadnego porządnego rzutu. Vonleh zaś wbrew temu co niektórzy wypisują ma bardzo bardzo przyzwoity rzut. Wiele akcji zaczyna tyłek do kosza po czym robił pivot i trafił nad obrońcą. Jakby nie spojrzeć to 51 % za 3 nawet jeśli to tylko 33 rzuty robi wrażenie. Poczytajcie sobie co pisali o nim fani Hoosiers o jego etyce pracy o tym jak on ciężko haruje nad rozwojem  . Poczytajcie sobie wszystkie analizy - wg większości scoutów Vonleh ma największy upside nie licząc Wigginsa i Embiida. Vonleh ma grę na high poście której Favors nie ma i raczej się jej nie nauczy

 

A co do Kantera. To proponuje popatrzeć jak Kanter mimo swej siły ma problem z kończeniem po własnej zbiórce ofensywnej a jak to robi Vonleh. Jeśli mam dołożyć do FAvorsa Kantera czy Vonleha to biorę tego drugiego bo obaj świetnie zbierają ale Vonleh lepiej broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saricia bo one chce jeszcze rok a może dwa zostać w Europie ale chce być wybrany już teraz a 76 ers z miłą chęcią poczeka sobie na niego

c*** wie co siedzi Hinkiemu we łbie, ale myslę, że wręcz przeciwnie - mając takie dziury w rosterze musimy kimś je załapać, a mając szanse zrobić jakis ruch i zawalczyc o Gordona, Volneha, czy Randle'a (któryś z nich powinien się obsunąć do 8-9) to mimo wszystko zbyt kusząca alternatywa. 

 

To za mocny draft, żeby brać jakiegoś gościa z Europy, który przyjdzie za rok, albo za 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaKB, hehe ciekawe spostrzeżenie :D Może rzeczywiście pomyśleli, że lepiej wybrać solidnego wyrobnika, którego łatwej zatrzymać. A mówiąc poważnie, to oni tam byli napaleni na Wigginsa bardziej niż ktokolwiek inny. Wiggins or bust.

 

A jak myślicie kogo będą chcieli wziąć Sixers z 10 pickiem ?

 

To chyba w dużym stopniu zależy od tego, kogo wybiorą z #3. Jeśli Parker, tak jak się wydaje, to Saric byłby słabym fitem. Dwóch niebroniących skrzydłowych to słaby start... Wysłać Thada + #10 do SacTown i z #8 brać co się ostanie Vonleh, Randle czy Gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario Sarić może przyjść do NBA jeśli mu będzie pasować przez kogo zostawił wybrany. Wiele osób może się tym zniechęcić i koleś poleci pod koniec 1 rundy.

 

Love raczej nie chce do Cavs, pewnie by musiał zadeklarować, że zostaje. KL poszedłby tam jeśli miałby pewność, że LeBron wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslalem

 

#10 + #33 do Celtics za Wallace'a i #6 - myślicie, że to coś na co mogliby pójść ?

 

Zależy jak bardzo C's chcą zluzować G-Force'a, ale wątpię by taka paczka wystarczyła za #6. Brać Boozera i pick Bullsów i zaproponować #10 + #16 + #32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.