Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego wszyscy się cieszą ze Lakers i Celtics są tak nisko..

Ale dlaczego nisko? Są mniej więcej tam, gdzie przed loterią.

 

Poza tym Lakers i Celtics są najbardziej utytułowane w NBA i powinny walczyć o mistrza a nie szorowac po dnie ligi.

Czyli reszta ligi powinna im kibicować, żeby dalej walczyli ze sobą o mistrza i podziwiać to z perspektywy widza?

 

 

Ja osobiście nie chciałem LAL w TOP3, ponieważ oni mają najwięcej możliwości na przebudowę. Dużo więcej niż takie Milwaukee przykładowo. Za rok czy dwa i tak znowu wrócą do roli kontendera niezależnie od tych picków. A dla innych to sprawa życia i śmierci. Boston w sumie nie przeszkadzałby mi wysoko, ale musiałbym wtedy oglądać ucieszone ryło Billa Simmonsa, a nie trawię tego wszarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie prawem Hakeema? Zawsze mnie to zastanawiało. Pomyślcie, na targowiskach w całej Polsce najlepiej sprzedawałyby się czapeczki z logiem Houston.

Bo Hakeem to jest poziom MJa.. i nikt tego wyboru nie kwestionuje, zwłaszcza że tam poszli w talent bo mieli Ralpha Sampsona. Jakby się Pat zgłosił pewnie by poszedł z dwójką i on tez nie był by raczej wyśmiewany, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że na uczelni to był poziom HO i MJa. Prześledź historię Bowiego i ten wybór był po prostu słaby. To tak jakby Wizzards miało w 2011 roku 1pick i nie wzięło Irvinga bo mają Walla, mimo że spokojnie daliby rade grać razem..

 

żeby być uczciwym trzeba podać ten link ;)http://www.weei.com/sports/boston/this-just-in/21114751/wyc-ainge-wanted-durant-over-oden I to nie było tak, że Roy był okazem zdrowia przed draftem.

Ale to jest artykuł z 2011 roku. Potrzebny byłby artykuł z przed informacji o kontuzji mówiące że ktoś by brał Duranta przed Odenem. Było wiadomo, że Servant to przec*** nad przec***e (świetne podsumowanie na nbadraft.net, że w każdym drafcie jeydnka poza Lebronem i ... Odenem właśnie). Porównaj ich wymiary przed draftowe. Oden miał size, wagę i w odróżnieniu od obecnego stanu był baaardzo szybki.

 

1 - Cavs biorą Embiida - chyba nawet oni nie są tak pojebani aby mając dziurę na centrze nie brać takiego gracza

Ciekawa lista, ale mam wrażenie że CLE postawi jednak na Wigginsa z uwagi na hype jaki bym na niego długi czas (porównywalny chyba tylko do Lebronka za którym tęskno im zapewne?)

Jeśli Vonleh do UTAH co mi się widzi, to co z Kanterem,Favorsem? Z kogoś trzeba będzie zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reszta ligi powinna im kibicować, żeby dalej walczyli ze sobą o mistrza i podziwiać to z perspektywy widza?

 

 

 

Nie chodzi o resztę ligi tylko piszących tu na forum. Ja np. wolę oglądac w finale konferecji rywalizację zespołów ze świetną historią jak np. Bulls i Celtics niż starcie Cavs vs Bucks. To tak jakby wszyscy się cieszyli, że z Primera Divison spadły Real i Barca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter gra coraz mniej i się nie sprawdza więc pewnie go odpuszczą

 

SlaKB, dnia 21 Maj 2014 - 14:01, napisał: snapback.png

Nie rozumiem dlaczego wszyscy się cieszą ze Lakers i Celtics są tak nisko..

 

nie kumam takiego gadania, to trzeba byc kibicem LAL zeby tak myślęc tankowałes, masz słaby skład to się teraz męcz żeby go odbudować a nie jeden draft jeden offseason i wracasz do gry

teraz na pewno dla LAL skomplikuje plany odbudowy, dla Boston i tak to bardziej długo trwała sprawa, zreszta kontrakt trenera to potwierdza że go nie biorą na chwilę tylko w niego inwestują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawa lista, ale mam wrażenie że CLE postawi jednak na Wigginsa z uwagi na hype jaki bym na niego długi czas (porównywalny chyba tylko do Lebronka za którym tęskno im zapewne?)

Jeśli Vonleh do UTAH co mi się widzi, to co z Kanterem,Favorsem? Z kogoś trzeba będzie zrezygnować.

 

Favors to rim protector on się lepiej sprawdza na centrze niż jako PF. A Kanter albo da się go z ławki przerobić na Pf-a albo można nim handlować - kilka ekip by pewnie się na niego skusiło - z tym że pewnie nie od razu ale później bo jednak Kanter zaliczył słaby rok ale pod słabym trenerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chodzi o resztę ligi tylko piszących tu na forum. Ja np. wolę oglądac w finale konferecji rywalizację zespołów ze świetną historią jak np. Bulls i Celtics niż starcie Cavs vs Bucks. To tak jakby wszyscy się cieszyli, że z Primera Divison spadły Real i Barca.

 

 

 

O co Ci chodzi ?

Tu na forum sa też kibice reszty ligi.

Nie kazdy jest kibicem Realu i Barczy czy Lakers i Celtics ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o resztę ligi tylko piszących tu na forum. Ja np. wolę oglądac w finale konferecji rywalizację zespołów ze świetną historią jak np. Bulls i Celtics niż starcie Cavs vs Bucks. To tak jakby wszyscy się cieszyli, że z Primera Divison spadły Real i Barca.

 

Piszący tu na forum też mają jakieś preferencje co do drużyn. Nie każdy jest fanem Lakers czy Celtics. Historia takich organizacji jak Bulls czy Celtics nie wzięła się z kosmosu. Gdzieś, od czegoś musiała się zacząć. To tak jakby w 84 płakać, że MJ poszedł do Chicago... Czemu teraz robić grubą kreskę i nie dawać innym organizacjom szans na zbudowanie swojej historii?

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs widzisz jak budują swoją historię.  Bucks chcą się zbudować na drafcie. Henson, Sanders, Knight, Antek teraz dojdzie ktoś z trójki Wiggins/Parker/Embiid więc powinno być lepiej.

Ciekawe kogo wezmą Sixers jeżeli Andrew i JP pójdą z 1 & 2. Embiid i trade Noela czy odwrotnie, a może jakiś suprise w postaci Randle'a albo Exuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie kumasz ? Całe forum chcę jak najgorzej dla Celtics i Lakers czyli dwóch najbardziej utytułowanych klubów. I wszyscy poza kibicami zainteresowanych chcą żeby te dwa kluby spadły jak najniżej, a dla młodego gracza trafienie do jednej z tych dwóch organizacji jest lepsze niż do Cavs czy Bucks. Jeszcze rozumiem, że nikt nie chce wysokiego picku dla Cavaliers, bo oni kilka picków zjebali i są źle zarządzani. Po prostu nie rozumiem dlaczego wszyscy nagle mają taki problem z tymi dwoma zespołami.

 

Poza tym jakby LAL wybierali z pierwszym to i tak od razu by nie wrócili do walki o mistrzostwo, a plan przez odbudowanie się na FA w 2015 i 2016 by się nie zmienił.

 

 


 

nie kumam takiego gadania, to trzeba byc kibicem LAL zeby tak myślęc tankowałes, masz słaby skład to się teraz męcz żeby go odbudować a nie jeden draft jeden offseason i wracasz do gry

teraz na pewno dla LAL skomplikuje plany odbudowy, dla Boston i tak to bardziej długo trwała sprawa, zreszta kontrakt trenera to potwierdza że go nie biorą na chwilę tylko w niego inwestują

 

 

Czego nie kumasz ? Całe forum chcę jak najgorzej dla Celtics i Lakers czyli dwóch najbardziej utytułowanych klubów. I wszyscy poza kibicami zainteresowanych chcą żeby te dwa kluby spadły jak najniżej, a dla młodego gracza trafienie do jednej z tych dwóch organizacji jest lepsze niż do Cavs czy Bucks. Jeszcze rozumiem, że nikt nie chce wysokiego picku dla Cavaliers, bo oni kilka picków zjebali i są źle zarządzani. Po prostu nie rozumiem dlaczego wszyscy nagle mają taki problem z tymi dwoma zespołami.

 

Poza tym jakby LAL wybierali z pierwszym to i tak od razu by nie wrócili do walki o mistrzostwo, a plan przez odbudowanie się na FA w 2015 i 2016 by się nie zmienił.

 

@mcreativo, SIXers

 

No są kibice innych druzyn, ale nikt nie chciał żeby np. Jazz i Sixers spadli jak najniżej. Nie mówię o tym, że wszyscy mają kibicować LAL, tylko trochę dziwi mnie fakt, że wszyscy mają aż taki problem z Bostonem i LAL, że można odnieść wrażenie że ważniejsze jest dla nich niepowodzenie LAL i Celtics niż sukces własnej drużyny.

 

I rozumiem gdyby tak pisało kilka osób, bo każdy ma swoje upodobania, ale żeby nagle prawie całe forum było przeciwko Lakers i Celtics?

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-H-U-J-N-I-A ! Jak zostanie Gordon to chyba jego bym chciał w Lakers,przynajmniej byłby showtime,Nicholson miałby do czego polerować rakietę ;).

 

Generalnie to w ogóle bym się teraz nie ździwił,jakby Lebron wrócił do Cavs.Irving,Parker/Wiggins/Embiid,Lebron?Na jego miejscu szedłbym w to bez zastanowienia,odkupiłby swoje ''winy'',znowu byłby kochany,w dodatku ma większe perspektywy niż w Miami,gdzie Wade za rok-dwa lata będzie trupem.Pozatym-Cavs nieźle stoją z salary i mogą podpisać solidnych rolesów.W sumei ten pick Cavs oznacza dołożoną cegiełke do pozostania Irvinga.Po odejściu Lebrona na emeryture za kilka lat Irving+np Wiggins w prime?Tak czy siak przyszłość wygląda dla nich nieźle,zwłaszcza na słabym wschodzie.Chyba,że wybrany okaże się bustem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są kibice innych druzyn, ale nikt nie chciał żeby np. Jazz i Sixers spadli jak najniżej. Nie mówię o tym, że wszyscy mają kibicować LAL, tylko trochę dziwi mnie fakt, że wszyscy mają aż taki problem z Bostonem i LAL, że można odnieść wrażenie że ważniejsze jest dla nich niepowodzenie LAL i Celtics niż sukces własnej drużyny.

 

I rozumiem gdyby tak pisało kilka osób, bo każdy ma swoje upodobania, ale żeby nagle prawie całe forum było przeciwko Lakers i Celtics?

 

E tam, wydaje mi się, że przesadzasz. Z tego co pamiętam, to mało osób umieszczało Sixers w swoim TOP3 (bo wiadomo, tylko oni tankowali :D ) a to już oznaczało, że życzą im spadku minimum 2 miejsca. Jak widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może trochę przesadzam, ale chyba zauważyłeś, że w praktycznie każdym poście przed loterią było 'jak najniższy dla LAL i Celtics, a szczególnie dla Lakers' a po loterii 'dobrze, że LAL i Boston nie są w TOP 3' . :smile:

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem bucks i 76ers w top3 i się udało :) dodatkowo chciałem by ten trzeci był ze wschodu. No i na koniec - dzięki temu draftowi dowiedziałem się, że wierze w jakiś mit, który chyba wyczytałem na wikipedii, że nie można mieć 2 pierwszych picków z rzędu (mimo, że Orlando chyba kiedyś miało?). Ogólnie CAVS z pierwszym numerem to dośc ciekawa i śmieszna historia.

 

Spakować takie talenty i prospekty jak Dion "dwade" Waiters + Anthony Bennet + Tristan Thompson za Klove i mamy:

 

Irving + ktokolwiek + Lebron + KLove + Joel. Spoko ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może trochę przesadzam, ale chyba zauważyłeś, że w praktycznie każdym poście przed loterią było 'jak najniższy dla LAL i Celtics, a szczególnie dla Lakers' a po loterii 'dobrze, że LAL i Boston nie są w TOP 3' . :smile:

 

Najbardziej mi się rzucały w oczy te posty, gdzie było "tankujący jak najniżej" i LAL wysoko "jako rekompensata za CP3" :) Po loterii to chyba wszystkich połączył wspólny wróg, czyli Cavs. A na pocieszenie to dodam, że Embiid jak okaże się kotem, kolejnym dominującym centrem, to i tak za parę lat wyląduje w LAL, tak jak Jabbar, Shaq i Dwight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-H-U-J-N-I-A ! Jak zostanie Gordon to chyba jego bym chciał w Lakers,przynajmniej byłby showtime,Nicholson miałby do czego polerować rakietę ;).

 

Generalnie to w ogóle bym się teraz nie ździwił,jakby Lebron wrócił do Cavs.Irving,Parker/Wiggins/Embiid,Lebron?Na jego miejscu szedłbym w to bez zastanowienia,odkupiłby swoje ''winy'',znowu byłby kochany,w dodatku ma większe perspektywy niż w Miami,gdzie Wade za rok-dwa lata będzie trupem.Pozatym-Cavs nieźle stoją z salary i mogą podpisać solidnych rolesów.W sumei ten pick Cavs oznacza dołożoną cegiełke do pozostania Irvinga.Po odejściu Lebrona na emeryture za kilka lat Irving+np Wiggins w prime?Tak czy siak przyszłość wygląda dla nich nieźle,zwłaszcza na słabym wschodzie.Chyba,że wybrany okaże się bustem.

 

 

jak dla mnie teraz to bezsensu jak miałby w ogóle myśleć o tym by przejśc to raczej za rok jak mu się konczy kontrakt zobaczy jak młodiz się ogrywaja, jaki jest trener i czy Irving dalej jest tylko ładnie wyglądającym z piłką PG i uncle drew, który się ciagle łamie

 

Czego nie kumasz ? Całe forum chcę jak najgorzej dla Celtics i Lakers czyli dwóch najbardziej utytułowanych klubów. I wszyscy poza kibicami zainteresowanych chcą żeby te dwa kluby spadły jak najniżej, a dla młodego gracza trafienie do jednej z tych dwóch organizacji jest lepsze niż do Cavs czy Bucks. Jeszcze rozumiem, że nikt nie chce wysokiego picku dla Cavaliers, bo oni kilka picków zjebali i są źle zarządzani. Po prostu nie rozumiem dlaczego wszyscy nagle mają taki problem z tymi dwoma zespołami.

 

Poza tym jakby LAL wybierali z pierwszym to i tak od razu by nie wrócili do walki o mistrzostwo, a plan przez odbudowanie się na FA w 2015 i 2016 by się nie zmienił.

 

 

 

 

Czego nie kumasz ? Całe forum chcę jak najgorzej dla Celtics i Lakers czyli dwóch najbardziej utytułowanych klubów. I wszyscy poza kibicami zainteresowanych chcą żeby te dwa kluby spadły jak najniżej, a dla młodego gracza trafienie do jednej z tych dwóch organizacji jest lepsze niż do Cavs czy Bucks. Jeszcze rozumiem, że nikt nie chce wysokiego picku dla Cavaliers, bo oni kilka picków zjebali i są źle zarządzani. Po prostu nie rozumiem dlaczego wszyscy nagle mają taki problem z tymi dwoma zespołami.

 

Poza tym jakby LAL wybierali z pierwszym to i tak od razu by nie wrócili do walki o mistrzostwo, a plan przez odbudowanie się na FA w 2015 i 2016 by się nie zmienił.

 

@mcreativo, SIXers

 

No są kibice innych druzyn, ale nikt nie chciał żeby np. Jazz i Sixers spadli jak najniżej. Nie mówię o tym, że wszyscy mają kibicować LAL, tylko trochę dziwi mnie fakt, że wszyscy mają aż taki problem z Bostonem i LAL, że można odnieść wrażenie że ważniejsze jest dla nich niepowodzenie LAL i Celtics niż sukces własnej drużyny.

 

I rozumiem gdyby tak pisało kilka osób, bo każdy ma swoje upodobania, ale żeby nagle prawie całe forum było przeciwko Lakers i Celtics?

 

napisałem przeciez  

chcę po prostu by się LAL napocili a nie dostali wwszystko na gotowe - chyba mam prawo do własnej opinii?

nie rozumiem, jak ciągle można chcieć byc na szczycie tylko dlatego że jest się bardziej utytułowanym klubem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się rzucały w oczy te posty, gdzie było "tankujący jak najniżej" i LAL wysoko "jako rekompensata za CP3" :smile: Po loterii to chyba wszystkich połączył wspólny wróg, czyli Cavs. A na pocieszenie to dodam, że Embiid jak okaże się kotem, kolejnym dominującym centrem, to i tak za parę lat wyląduje w LAL, tak jak Jabbar, Shaq i Dwight.

To mu życzę w LAL kariery tego ostatniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.