Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

A nie sądzicie, że Cavs będą brać Parkera ?

 

Parker podobno najpewniejszy do gry od razu. 

Zjedzą ich żywcem jak Wiggins będzie grał na początku słabo albo Embida będa plecy boleć.

 

 

Myślę, że do Sixers na pewno nie trafi Parker.

 

Jeśli z 1 i 2 pójdą Embid i Wiggins to wezmą Exuma, a jak pójdzie z 1 lub 2 Parker to wezmą tego kto zostanie z dwójki Embid lub Wiggins

 

Niech jeszcze spróbują zdobyć 3 pick  z pierwszej 10(początek drugiej) za Younga. Saric to nie byłaby zła opcja jak jeszcze rok mają zamiar potankować(bo on będzie za rok)

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko:

jeśli już się zgłosiłeś do draftu i Cię wzieli w pierwszej rundzie to jesteś zobligowany do podpisania kontkraktu z ekipą ktora Cię wybrała? czy możesz to w jakiś sposób zbojkotować?

 

jest szasna dla chłopaków czy poczatek kariery mają przepieprzone? z drugiej strony w słabych klubach będa nabijać staty :tongue:

 

tak naprawdę największy wygrany draftu nie będzie pierwszy wybór a dopiero trzeci bo on trafi do jakieś ogarniętej organizacji i pespektywami

 

Zawodnik nie musi podpisywać kontraktu. Drużyna dierży wtedy do niego prawa aż do następnego draftu, więc w tym czasie nie może podpisać kontraktu z innym zespołem. Ale jeżeli zechce w tym czasie grać poza NBA, zegar wówczas się zatrzymuje i klub który wybrał go w drafcie ma wtedy do niego prawa przez kolejny rok od momentu zakońćzenia umowy z klubem nie-NBA. Dlatego też jeżeli Fran Vazquez zechciałby teraz zagrać w NBA, to Magic  wciąż mają do niego prawa.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że z tym Noelem to ludzie przesadzają i traktują go jak kalekę. Może się okazać zdrowszy od Embiida na przestrzeni lat a sportowo też podobno bardzo dobry.

 

Mam taką nadzieję, ale ludzie piszą, że nabiera masy, oby to nie odbiło się na jego kolanach.

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do Sixers na pewno nie trafi Parker.

 

Jeśli z 1 i 2 pójdą Embid i Wiggins to wezmą Exuma, a jak pójdzie z 1 lub 2 Parker to wezmą Embida lub Wigginsa.

 

A czemu? Przecież pomijając sympatie, to Parker jest najbardziej naturalnym wyborem dla Sixers, bo nikt w tej ekipie nie ma jump shota, a to jeden z największych atutów Parkera. Choć osobiście 100x bardziej wolę Wigginsa.

 

Też mi się wydaje, że z tym Noelem to ludzie przesadzają i traktują go jak kalekę. Może się okazać zdrowszy od Embiida na przestrzeni lat a sportowo też podobno bardzo dobry.

 

Też nie rozumiem hejtowania Noela. Defensywnie to on był w NCAA był na poziomie Davisa. Przecież nikt nie będzie z niego robić pierwszej opcji w ataku. A jego uraz nie wynikał z wad ciała, tylko ze zderzenia z konstrukcją kosza. To jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart-MCW to byłby masakryczny duet życiowy. Embid do Cavs - mając tylu wysokich i żadnego sf to nie zastanawiałbym się ani sekundy. Ogólnie na miejscu Cavs to pakowałbym Kyrie, Benneta, Diona, TT za 2 picki w top 10 i jechałbym z wigginsem, smartem, gordonem + varejoke i jakiegoś sg z rzutem (affalo?), bo z tego co teraz mają to nic wiecej ponad first round nigdy nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia co innego. Wyobraźcie sobie sytuację: dzwoni do Was koleś i mówi: wiesz, w NBA zagrasz. Cavaliers, Bucks i Magic bardzo by Cie chcieli, na początek dostaniesz kontrakcik na 4 lata za jakieś 20 baniek... i co? tak słabo? ;)

 

Generalnie wszyscy hejtujecie draft na zasadzie "ale rookasy maja przejebane ze ida tu i tu" ale przeciez to jest de facto jakby nie patrzec ten utopijny american dream. ubolewanie na zasadzie "ale mam pecha ide do bucks, nie do celtics" jest jak narzekanie na to, że uciskają mnie brylantowe buciki ;)

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ Julius

 

Ja wiem że jesteś fanem Sixera ale naprawdę uważasz że Orlando upadnie na głowę i odda dwa picki z TOP 12 aby przesunać się jedną pozycję w górę ??? i że Boston odda nr 6 tegorocznego draftu za nr 6 zeszłorocznego ???

uważam, że jesli byliby zajarani Embiidem to oddanie 12 picku zeby go pozyskać jest dość oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z Odenem nie ma ich co hejtować. Każdy na ich miejscu brałby wtedy Odena z #1. Roy był świetny zanim kontuzje go zabiły. Mają pecha niestety.

 

żeby być uczciwym trzeba podać ten link ;)http://www.weei.com/sports/boston/this-just-in/21114751/wyc-ainge-wanted-durant-over-oden I to nie było tak, że Roy był okazem zdrowia przed draftem.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings też jak zawsze pod górkę, niestety nowy owner nic nie zdziałał jak przypadku Pels czy teraz Bucks ;).

Jak zobaczyłem teraz na Youtube myślałem, że to loteria z zeszłego roku. A miałem jakieś dziwne ostatnio przeczucia, że Cavs będą blisko i się nie myliłem. Jak ktoś wspomniał trzeba im wynagrodzić odejście LeBrona ;/

 

Najbardziej szkoda mi trójki - Jazz, Pistons i oczywiście Kings troszkę ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby być uczciwym trzeba podać ten link ;)http://www.weei.com/sports/boston/this-just-in/21114751/wyc-ainge-wanted-durant-over-oden I to nie było tak, że Roy był okazem zdrowia przed draftem.

 

Cóż, w 2011 też bym powiedział, że brałbym Duranta przed Odenem ;) Zawsze jest ryzyko w drafcie. Albo masz pod górkę jak Portland albo z górki jak OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z jakąś przeciętną laską do której i tak większość by nie podeszła na ulicy i zagadała.

 

Tak mi się przypomniało że Blazers mieli jeszcze taki fajny deal z Jazz gdzie oddali nam nr 3 draftu ( Deron Williams) za nr 6 draftu Webster choć w gazetach pisano przed draftem że jest tylko 5 graczy na poziomie NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy się cieszą ze Lakers i Celtics są tak nisko.. Każdy młody chcę tam trafić, będzie na pewno dobrze poprowadzony i będzie miał dobre otoczenie czyli wszystko żeby się dobrze rozwijać.

 

Poza tym Lakers i Celtics są najbardziej utytułowane w NBA i powinny walczyć o mistrza a nie szorowac po dnie ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Celtics się nie uda pozyskać Love'a, to może Rondo za 8#? Kings już się nim interesowali, więc kto wie.

jako kibic Celtics powinieneś wiedzieć, że RR nie podpisze z nimi umowy gdyby tam został oddany to samo z Toronto. Spodziewam się re-signu Isaiah Thomasa.

Predziej Rondo do Lakers za 7 pick

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.