Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pytanie dnia, co zrobią 76ers jak przyjdzie im wybrać Embiida z 3, handel Noelem czy Embiidem? Zostają obaj? No i skoro Kings chcą handlować swoim pickiem, to czy Hinkie zaproponuje:http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=ossg8qw

Trzy picki w top10 tego draftu, to może być dla niego kusząca opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius, jak Sixers wybiorą Exuma, to będą wymieniać MCW?

 

 

Vonleh ma dobry rzut, wybitny atletyzm i niewiarygodny instynkt do zbiórek.

 

Vonleh ma dobry wyskok. Poza tym atletycznie jest przeciętny.

 

 

Twoja wypowiedź ma taki sens jak mniej więcej to:

czemu Lakers mieliby się pchać w Smarta, skoro mają Marshalla?

 

nie no, Noel to kozak, tylko jest niewiadomą po tak długiej przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Cavs biorą Embiida - chyba nawet oni nie są tak pojebani aby mając dziurę na centrze nie brać takiego gracza

2- Bucks biorą Wigginsa/Parkera

3- 76 ers tego który im się ostanie z wyboru Bucks

4- Magic - chyba dadzą sobie spokój z przerabianiem Oladipo na jedynke i biora Exuma ( para Exum-Oladipo w obronie to może byc coś czego nikt nie będzie chciał spotkać)

5- Jazz - moim zdaniem Vonleh - świetny rzut, fantastyczne zbiórki obrona, atletyzm - moim zdaniem biorą go w ciemno

6- Celtics - jak nie będa handlować to pewnie wezmą Randle

7- Lakers - i tu jest kolejny dylemat ale na logikę to powinni brać Smarta. Może nie ma rzutu ale dobrze broni jest zadziorny silny

Heh, uprzedziłeś mnie :) mój top 7 wygląda identycznie. 

 

To samo myślę o zielonych. Słabe dla nich wybory są z tym numerem. Spodziewam się wymiany. 

 

Nie wiem co powinni robić Lakers, ale może warto wymienić się z Suns za #14 i #18? Tak czy inaczej, oni są akurat w sytuacji, że każdego mogą brać. Byle najlepszego dostępnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo Cavs wybiorą za rok z 1#

 

ziomka z Chicago

 

http://www.draftexpress.com/profile/Jahlil-Okafor-6469/

 

Jahlil Okafor posted a 40.2 PER at U19s. For perspective on why that's crazy LeBron's NBA PER this year was 31.5

 

From DraftExpress.comhttp://www.draftexpress.com#ixzz32L4qbNvr

http://www.draftexpress.com

 

DUKE?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft 84 niczego nie nauczył? Przy takim talencie, zawsze się bierze talent, po prostu zawsze, nie wiem, nazwijmy to prawem Bowiego, ale tak musi być.

A plecy Embida podejrzewam, że będą zdrowe, o ile nie trafi do Cavs.

 

Naprawdę ??? Draft 84 Rakiety wzięły z jedynką Olajuwana choć mieli już wysokiego w składzie i to nr 1 poprzedniego draftu który wtedy wyglądał nawet całkiem porządnie.  A powinni brać Jordana do tego pakietu. Jakby The Dream nie był uwielbiany na tym forum to jednak Jordan był od niego lepszy . Finalnie zdobyli 2 tytuły ale kto wie czy z jordanem w składzie nie mieliby więcej ( inna sprawa że Portland w duecie Drexler-Olajuwan mogliby też rozpi*****ić system w drugiej połowie lat 80tych)

 

Więc żeby czasem się nie okazało że Embiid będzie takim Olajuwanem naszych czasów a Wiggins Jordanem . Ciężko mi na razie ustawić Parkera bo jednak on w Duke miał dziwaczny skład i jego obrona przez to wyglądała słabo. Niemniej w tej chwili trójka Wiggins-Parker-Embiid ustawiałbym na równi i wybierałbym raczej pod potrzeby niż pod hipotetyczny talent. Ba coraz poważniej zastanawiam się nad Exumem. TOP 4 tego draftu ma potencjał na bycie wielokrotnym uczestnikiem All Star i może nawet HOF. OCzywiście Noel to tyle znaków zapytania ( rok przerwy , ACL itp) że dla mnie to on nie ma żadnej wartości ale już na miejscu takich Bucks mając sprawdzonego Sandersa który ma naprawdę dobry potencjał w obronie to jednak nie brałbym Embiida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely - Celtics raczej będą woleć Smarta. Na PF mają już Sullingera i Olynyka. A na PG Rondo, który być może niedługo ucieknie, a na SG Bradleya, któremu kończy się kontrakt.

Tak więc jeśli Smart się ostanie, to Celtics będą go brali. Wcześniej, oczywiście, pewnie spróbują uderzyć po Love'a. Nie wierze, że nie, bo to jest aktualnie jedyna sensowna opcja, skoro TOP 3 przeleciało koło nosa.

 

Nie jestem pewien, czy czegoś nie pokręciłem, ale gdzieś czytałem informację, że Celtics od daaaawna monitorowali Vonleha, więc z tym pickiem stawiam, że go zgarną. Gość jest z Massachusetts. Smart to ma jeszcze gorszy rzut niż Rondo, także nie wiem jak można go stawiać na dwójce.

 

http://www.4.bp.blogspot.com/-aUXvqVYGRYo/U3v07PZshoI/AAAAAAAAGzM/fqXUFyu2XXY/s1600/sim.gif

 

qWxsaMT.png

 

 

Ponoć pierwsze co powiedział embid po loterii to ,,o k****, ale mnie plecy bolą"

 

Hehe tak jak zawsze każdy prospect marzy o byciu #1, tak w tym roku będą ściskać kciuki - "byle nie top2, byle nie top2, byle nie top2..." Pierwsze dwa picki to wyjazd na wieś i to do słabo zarządzanych organizacji. Potem już znacznie lepiej, dwie młode ekipy, jedna rzut beretem od NY, druga na przyjemnej Florydzie.

 

Widząc miny przyszłych gwiazd NBA przypomniała mi się mina Steve Francis'a. Wobec tego mam pytanie czy ktos poza nim wprost powiedział, że do teamu , ktory go wybrał się nie wybiera i został wymieniony i czy zapowiada się w tym roku na to samo??

 

Kobe?

 

 

Ogólnie, to jestem zadowolony z picku Sixers. Wiadomo, że marzyła się #1, ale nie można być zbyt chciwym. Obstawiam, że Hinkie już dzwonił do Cavs żeby spytać o dostępność picku :D #3 + Thad Young za #1? Mogliby na to pójść. Nadal wierzę w Wigginsa w Philly, bo w Bucks bardziej przydałby się Embiid albo Parker, a Cavs zawsze dają nadzieję, że to spieprzą. W każdym razie ekipa z Cleveland na mojej czarnej liście objęła prowadzenie spychając LAL na drugie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten Sanders miał trochę więcej pod kopułą, to może by ktoś go chciał. Wtedy Embiid w Bucks miałby sens, a 76ers nie miałoby dylematów.

 

Co do LAL, uderzą po Love'a, ale z takim pickiem, to nie ma zbytnio szans. Może deal z Bulls, my im 7 pick a oni nam 16 i 19, bo Suns też nie mają kogo tutaj wyrwać pod siebie z 7 pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.