Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

to boston chyba będzie uderzał po miłość :/

Najlepsza opcja. Bo z ich pickiem będą mieli do wyboru pg (Exum, Smart) lub pf (Randle, Vonleh, Gordon), co ani trochę ich nie ustawia. 

 

Lepiej oddać Sullingera za Love, niż brać mu dublera lub sadzać na ławce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011: #1 and #4 picks
2012: #4 pick
2013: #1 pick
2014: #1 pick

 

"Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia"

 

J.A. Adande         @jadande Follow

Of the last 29 No. 1 picks only 2 won championships with the team that drafted them. Both were Spurs: Robinson & Duncan

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs nie będą teraz kombinować wezmą Wiga, jak wybiorą Parkera też wyjdzie na ich' ogolnie porąbane to jest ale trza oddać Cle że dopiero teraz mieli faktycznego farta bo ten draft jest coś wart, te ich poprzednie top picki to była masakra jeśli chodzi o wybór, ludzie pierniczą bzdety ale na dobrą sprawę to oni wcale nie wybierali jakoś bardzo dziwnie bo kogo mogli brać zamiast waitersa? barnesa albo zamiast thompsona?? vala, toż to żaden wybór. A zeszłoroczny draft był tak porąbany że nawet szkoda gadać tam nikt nie wiedział kogo wybrać.

 

A zresztą olać ich, jestem nieco wkurzony ale tylko odrobinę bo Smart mi pasuje do Utah, lepszy byłby Parker ale Smart nie będzie zły, no chyba że Magic się na niego połaszą wtedy Exum, też nieźle jedyny problem że chłopak zanim zacznie grać to co potrafi faktycznie to te 2/3 sezony miną dlatego wolałbym Smarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@el

 

Jazz wezmą Vonleha. 

 

Natomiast jeśli chodzi o Waitersa, to wtedy każdy był przekonany, że wezmą ziomka Kyrie - Barnesa. To był najlepszy możliwy wybór także ze względu na ich potrzeby, a zrobili inaczej... Wybór Diona z #4 był podobnym zaskoczeniem, co w zeszłym roku Bennetta z #1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs to są k..... farciarze. Ile można, ja pierdziele. ciekawe czy ten pick też im się uda spi*****ić. Stawiam, że cokolwiek wybiorą to spierdolą temu karierę. 

 

Jedyny plus tej loterii, to że Celtics nie spadli aż tak bardzo. Problem jest taki, że ten pick jest teraz niepotrzebny, spakować go i próbować pozyskać Love'a. Jak się nie uda, to nie wiem, wymienić Rondo i brać Smarta? A może z Vonelha coś będzie? Ale nawet jeśli, to czy to nie jest kolejny PF? Ehh :(

 

Edit: Jazz będą brać Smarta? Mają przecież Burke nie?

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz kórwa no nie wierzę w dalszym ciągu.

 

Ale żeby nie było - jestem zadowolony. Fajnie ze Bucks wysoko, może w koncu z nowymi właścicielami wysokim pickiem + Giannisem, Hensonem itd coś ciekawego się tam urodzi. Szkoda, ze Utah tak nisko. matek, nie chce mi się wierzyć, że wejdą w kolejnego wysokiego. takze Vonleh, Randle odpadaja.

 

Przed draftem powiedziałem sobie, że jak będzie top3 to będę zadowolony i jestem zadowolony. Co ciekawe tak naprawdę możemy cały czas liczyć na kogoś z trójki Wiggy, Jabbari, Joel... Mam nadzieje, ze Cavs nie wezmą Embiida, bo chciałem mu kibicowac, a jestem cięty chwilowo. 

 

Trzeba też pamiętać, że Exum jest australijczykiem, podobnie jak Brett Brown - znają się bardzo dobrze, wiec jesli faktycznie koles jest tak dobry, to Sixers mogą go wybrać nawet z tym 3 nr - teoretycznie.

 

Orlando ze względu na fit teoretycznie mogą uderzyć po Rande'a... 

 

Generalnie myślę/mam nadzieje, ze Sixers spróbują przetrejdować tą 10 na coś 2-3 nr wyżej. Jesli wezmiemy Parkera to bierzemy mu do pary z tym ~10 kogoś bardziej defensywnego. Jesli Wiggy to możemy próbować wyciągnąć Randle'a/LaVine'a. Jeśli Embiid to c*** wie kto do pary? Gordon? McDermott? kogo wyżej ceni Hinkie? Embiid? Noel? kogo wyżej moze cenić liga w razie tradu?

 

Oj czuje ze będzie gorąco w noc draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@el

 

Jazz wezmą Vonleha. 

 

Natomiast jeśli chodzi o Waitersa, to wtedy każdy był przekonany, że wezmą ziomka Kyrie - Barnesa. To był najlepszy możliwy wybór także ze względu na ich potrzeby, a zrobili inaczej... Wybór Diona z #4 był podobnym zaskoczeniem, co w zeszłym roku Bennetta z #1.

Ty się martw żeby Lakers nie ostali się z rondlem :P:) Ja też bym brał wtedy Barnesa i pewnie to byłby lepszy wybó zważywszy na to że waiter już wtedy był znany jako przygłup, ale powiedzmy sobie szczerze waiters czy barnes to nie jest jakaś wielka różnica

 

Cavs to są k..... farciarze. Ile można, ja pierdziele. ciekawe czy ten pick też im się uda spi*****ić. Stawiam, że cokolwiek wybiorą to spierdolą temu karierę. 

 

Jedyny plus tej loterii, to że Celtics nie spadli aż tak bardzo. Problem jest taki, że ten pick jest teraz niepotrzebny, spakować go i próbować pozyskać Love'a. Jak się nie uda, to nie wiem, wymienić Rondo i brać Smarta? A może z Vonelha coś będzie? Ale nawet jeśli, to czy to nie jest kolejny PF? Ehh :(

 

Edit: Jazz będą brać Smarta? Mają przecież Burke nie?

Ale z Burka raczej wybitny pg nie będzie a może co ważniejsze na potrzeby Jazz odpowiadają w zasadzie idealnie tylko dwaj gracze to jest Wig i Parker reszta już trzeba kombinować, imo Smart czy Exum bardziej im podpadną niż Vonleh/Randl bo mogą spokojnie grać na sg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz nie będzie brało Smarta bo niby po co im rozgrywający bez rzutu z dystansu ??? Skoro ich największym problemem jest obrona i spacing? Będą brać Vonleha który z Favorsem w końcu stworzy dobry duet pod koszem w obronie. Vonleh ma dobry rzut, wybitny atletyzm i niewiarygodny instynkt do zbiórek.

 

A z kolejnym numerem wezmą G.Robinsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.