Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę to co napisałeś, to przy ubiegłorocznym tytule Cavs trzeba dać gwiazdkę, bo marcos zrobił fajne trejdy, ale trzon składu miał podany na tacy :)

 

Wiesz każdy pewnie patrzy na to inaczej - do tej pory praktykowaliśmy przejmowanie ekip i nawet jak było więcej rezygnujących nie było draftu. Dla mnie osobiście expansion draft ma sens przy zmianie więcej niż 3 gmów.

 

A co do faktu dostawania składu w prezencie nie każdy nowy GM wziąłby Twój skład (drugi najstarszy w lidze - zaznaczmy, bo ma to znaczenie w lidze wielosezonowej) ponad to co mają Pacers (James, dwa prospecty, kolejny z draftu, dwóch ligowych średniaków i wysoki waiver). Niektórzy lubią się bawić w budowanie składu od podstaw.

 

Zresztą jak dla mnie na ten czas nie ma tematu - po sezonie jak się okaże że jest więcej drużyn do przejęcia będziemy myśleć jak to rozwiązać. Dobrze że Pacers są już klepnięci i przejęci i to przez usera który sporo się udziela. Jest też większa szansa na to, że przez dodatkową szansę na ruchy na fa może wzmocnić się na tyle, że powrót do czołówki (Pacers kiedyś w niej byli) zajmie nie więcej niż sezon. Gdyby okazało się że tylko Pacers są do przejęcia, to nowy GM miałby spory problem ze względu na waivera, by pozyskać paru sensownych graczy z fa za dno i wodorosty które obecnie znajdują się w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby na tym poradziowskim krajobrazie zostało wiele do rozkradnięcia.

Jest LeBron dla contenderow i Embiid dla tankerow, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie ;-)

 

 

Drużynę Radzia i tak przejąłby ktoś kto pierwszy by się zgłosił w temacie deklaracji, więc lepiej niech teraz do końca sezonu nowy GM posprząta sobie skład, załata dziury na fa i przyjrzy się z czym to się je.

Dodatkowym atutem jest fakt, że nie gra w innej lidze fbx, a no i że czyta nasze wypociny mimo że nie gra z nami :smile:

I to bylo decydujace? Dlaczego nie poswiecilismy chociaz tygodnia na szukanie zastepcy Radzia?

Dla jasnosci, nie przeszkadza mi LeweBiodroSmoka, ale jestem zdziwiony procesem w jakim nastapila zmiana.

 

 

Pomijając, że pomiędzy nowymi graczami to jest niesprawiedliwa sytuacja, to dziedziczenie stacked contendera nie powinno absolutnie miec miejsca.

Dlaczego nie? Przeciez w NBA jest dokladnie to samo... o ile ktos sprzedaje contendera. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było tak, że pierwszy zgłaszający się w temacie deklaracji, czy do mnie na pma dostaje zespół, który sobie wybierze (o ile oczywiście do wyboru jest więcej drużyn). LBS zgłosił się pierwszy, mogłem dać mu zespół po sezonie, ale po co mam czekać, przecież to byłby jakiś nonsens.

 

Co do szukania nowego GMa, to nie wiem po co to robić skoro zgłasza się ktoś sensowny, kto ma setki postów i widać że na forum jest obecny. Gdyby zgłosił się do mnie jakiś wujeksamozło z 5 postami, to pewnie bym mu odpisał żeby sobie znalazł inne zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest LeBron dla contenderow i Embiid dla tankerow, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie ;-)

 

Powiedział, że LeBrona nie sprzedaje.

 

 

Dlaczego nie? Przeciez w NBA jest dokladnie to samo... o ile ktos sprzedaje contendera.

Ugh.

 

I don't even.

 

W takim razie sprzedam Lou Williamsa plus ze 100 złotych cash considerations za gracza na 45 fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się udzielę, bo sam praktykował expansion drafty.

 

Uważam to za dobre i optymalne rozwiązanie, ale o ile pamiętam, stosowałem to przy 4 i więcej nowych userów. Nie wiem, czy warto by było zachodu dla dwóch nowych uczestników. Z drugiej strony zawsze byłem przeciw temu, żeby jeden GM przejmował kandydata na mistrza, a drugi team, który trzeba zburzyć i budować od podstaw w oparciu o całkiem inne fundamenty, żeby cokolwiek z tego było. Może byłoby dobrym rozwiązaniem uprzednie wysłanie PW do wszystkich z prośbą o szybkie zadeklarowanie się ad. przyszłego sezonu? Myślę, że na ten moment wielu już ma sprecyzowane plany odnośnie dalszej gry. Wówczas by wiadomo było, czy out idzie tylko Radzio, który niestety tą swoją deklarację napisał zbyt późno, czy też w grę wchodzą inni userzy.

 

A żeby było jasne, w pełni popieram LBS na nowego GM-a. Użytkownik dośc obyty na forum, nie mający teamu w innej FBX. Jestem za. Zastanawiam się tylko, co będzie po sezonie, jeśli nie tylko Radzio się wycofa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla jasności

 

Lebrona zostawiam sobie przynajmniej na jakiś czas, do przyszłego rs chcę się obyć z zasadami a potem nie wykluczam żadnej ewentualności

 

budowanie teamu od podstaw bardzo mi pasuje i nie mam  z tym absolutnie żadnego problemu

 

tak więc proszę o nieskładanie ofert za Jamesa bo już dwie dostałem ;]

 

jeszcze raz witam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mać, LBS nie jest pierwszym rookie w fantasy w tej lidze, to nie jest rocket science. OCZYWIŚCIE WILQ pierwszy wyraził swoje wątpliwości, bo jakżeby inaczej ? Idź na rekrutację do IPNu, wyszalejesz się.

 

Siemasz Lewe Jądro Smoka, drukuj almanach Shavlicka na ścianę i kup sobie dobry budzik, bo Roger i Lorak nie śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mać, LBS nie jest pierwszym rookie w fantasy w tej lidze, to nie jest rocket science. OCZYWIŚCIE WILQ pierwszy wyraził swoje wątpliwości, bo jakżeby inaczej ?

Przepraszam, ze mnie obchodzi co sie dzieje w lidze i na jakiej zasadzie... ale nie tylko ja mam watpliwosci odnosnie procesu...

 

A żeby było jasne, w pełni popieram LBS na nowego GM-a. Użytkownik dośc obyty na forum, nie mający teamu w innej FBX. Jestem za. Zastanawiam się tylko, co będzie po sezonie, jeśli nie tylko Radzio się wycofa...

Widzisz Findek? Nastapilo cos nietypowego w lidze i Roger zaimprowizowal co naturalnie wywoluje watpliwosci i pytania, ale nie maja one nic wspolnego z LBSem.

 

Zawsze było tak, że pierwszy zgłaszający się w temacie deklaracji,

Ale chyba nigdy nie mialo to miejsca w trakcie sezonu gdy nie wiadomo ile bedzie rezygnacji?

I to znaczy, ze LBS zglosil sie dzisiaj rano po tym jak Radzio napisal swojego ostatniego posta?

 

Co do szukania nowego GMa, to nie wiem po co to robić skoro zgłasza się ktoś sensowny, kto ma setki postów i widać że na forum jest obecny.

Moze dlatego, ze wlasnie stworzyles nowy przepis w regulaminie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Roger wziął sprawy w swoje ręce i podjął dobrą decyzję. W FBX najważniejsza jest aktywność. Kiedy nie miałem czasu grać szybko odczułem, że granie nie ma sensu, jeśli możesz wejść na yahoo tylko na godzinę tygodniowo. Nic z tego nie wyczarujesz, można zrobić jakieś śmieszne ruchy ale ta gra wymaga czasu, a LBS znajduje ogłoszenia o 4 nad ranem i może wyjmie Loraku czy Rogeru sprzed nosa jakichś FA okazjonalnie, śledzi ligę i dobrze, że Roger nie jest formalistą bo w przypadku takich kandydatów jakieś plebiscyty nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba tak wcześnie wstawać ... ostatnio Lorak wziął Foya, który dośc długa leżał na FA, myślałem że Brewerem zapcham sobie salary i nie dam rady go zmieścić, ale coś źle policzyłem... Tak to jest jak się sprawdza slary na telefonie siedząc na kiblu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz takim graczami są zainteresowane z 4 osoby, z czego pewnie 3 nie mają miejsca w salary. Na początku sezonu każdy kołek, który dostał pierwszy raz w życiu 20 minut w meczu o 6 rano jest podjebany na wszelki wypadek.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.