Skocz do zawartości

nagrody forum.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje kategorii:

 

MVP

3 x All NBA

ROTY

2 x Rookie Team (albo jeden team)

MIP

6th Man - tak jak sugeruje Ignazz, ktoś bardzo kompetentny w innych działach forum

IBM - mistrz statystyk albo najbardziej lajkowany user, do ustalenia

COTY - autorytet, najbardziej charyzmatyczny user

J.Walter Kennedy Citizenship Award aka Najbardziej Pomocny Forumowicz

Agresor Roku

Shaqtin a Fool Award aka Łapu Capu Player of the Year

 

Nie za bardzo mam pomysł na DPOTY. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mam pomysł na DPOTY. Jakieś pomysły?

ely3 - potrafi obronić nawet występ Splittera z finałów czy obecną sytuację Jazz.

 

Odnośnie zlotu w Wawie, to może byłby ktoś chętny na ustawienie się na oglądanie jakiegoś meczu? Najlepiej fani SAS, których ostatnio sporo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladanie moge zrobic lub zarezerwowac lokal a i 3-4 luda przenocowac' nakarmic i odebrac z pkp. Pierwszenstwo maja ci ktorych poznalem osobiscie na zlocie a potem jak juz leci. 47 cali z 15 osob na domowke wejdzie bo sie patrzac na przeszla frekwencje tlumow nie spodziewam. Dobrze by bylo stara gwardie skusic z powrotem jednego typa z Irlandii wlacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladanie moge zrobic lub zarezerwowac lokal a i 3-4 luda przenocowac' nakarmic i odebrac z pkp. Pierwszenstwo maja ci ktorych poznalem osobiscie na zlocie a potem jak juz leci. 47 cali z 15 osob na domowke wejdzie bo sie patrzac na przeszla frekwencje tlumow nie spodziewam. Dobrze by bylo stara gwardie skusic z powrotem jednego typa z Irlandii wlacznie

A w jakim terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, jaki zjazd? jak bylo 200 aktywnych userow, do krk swego przyjechalo kilkanascie osob? z czego 1/4 byla z krk

 

idea sluszna, sam chcialbym spotkac pare osob (szczegolnie stara gwardie) na zywo ale bedzie cholernie ciezko. choc 3mam za to kciuki, moze sie uda niestety ja mam duzo innych obowiazkow i pewnie nawet gdyby bylo pod nosem to sie pewnie nie pojawie. zycie

 

nagrody forum spoko choc ja wielu nowych osob nie ogarniam, za malo sie udzielam ostatnio, zeby w ogole sie wypowiedziec:)

 

w ogole wesolych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.