Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

B.O.K. zajebiste - cały ten zespół. Coś jak the Roots - tylko że na pewno nie skończą chłopaki jako orkiestra w jakimś talkshow  jak Roots u Fallona (Fallon akurat jest zacny).

 

Groggy pack! Czyli jak sobie sam nie poszukasz to w TV na pewno nie uświadczysz. Holla holla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freddie Gibbs and Madlib - Pinata

 

To jest poki co najlepszy album rapowy 2014 roku, polecam sprawdzic wam wszystkich, piekny brudny rap jakiego juz mało.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vbxcPy1qJTU  Na zachete

W ogóle Freddie Gibbs to jeden z faworytów ostatnich miesięcy. Czzy Pinata czy poprzedni mixtape często trafiają na moją playliste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nigdy ostry mi nie lezal, teraz pierwszy raz slucham jego plyty ja tu tylko sprzatam i sie tak zajaralem ze nie moge przestac sluchac

Serio? Jedna z gorszych jego płyt, od niej się zaczęła fala hejtu na O.S.T.R.a na ślizach i tym podobnych.

Jak dla mnie Jazz w wolnych chwilach, Jazzurekcja czy Siedem to płyty o klasę lepsze. Nie mówiąc o TDD, którą uważam za jedną z najlepszych polskich płyt, ale jestem w tym akurat odosobniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodemie.

Fala hejtu się zaczeła, że ostry się nie rozwija, wali co roku ten sam schemat, który się skończył, brak mu nowych pomysłów.

Mi się akurat TDD bardzo spodobał, lubię rapstoringi.

To Kubbas sporo straciłeś, Jazz w wolnych chwilach jest powszechnie uznawany za najlepszą polską rap płytę i jest to opinia nie bez podstawy. Jazzurekacja też ma swój klimat, który naprawdę rzadko spotkasz, skoro Ci się Ja tu tylko sprzątam podoba, to radzę obczaić więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, nie chcę pisać, że cię popierdoliło, ale chyba zwariowałeś. Nie przeczę, że może są osoby, które uznają jwwc za najlepszą polską rappłytę, ale POWSZECHNIE? A co z takimi płytami jak solówki Pezeta, wczesny Tede, WWO, Eis, Smark, Eternia, Reno, Dizkret i pewnie jeszcze można dorzucić różne Skandale, Na legalu, Zkibwoya... I kilka płyt, o których zapomniałem. Przecież wszystko to jest ,,powszechnie" uznane za lepsze płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem skąd RappaR wytrzasnąłeś  że Jazz w wolnych chwilach  to najlepsza polska rapowa płyta w powszechnym mniemaniu  nie przeczę to bardzo dobra płyta (w sumie chyba  ostania płyta  Ostrego którą jaram się od pierwszego do ostatniego tracku)  ale np dla mnie Tabasko to jeszcze lepsze wydawnictwo, inna sprawa że nie da się obiektywnie stwierdzić kto nagrał najlepszy album...top5 czy top10 to już bliżej

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.